Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 17:37:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ!!!! ЧАСТ 9  (Прочетена 198754 пъти)
 
svegest
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 22



« Отговор #90 -: юни 22, 2012, 23:29:41 »

Ние ще сме в Скай Плаза, засега сам много доволна от отношението на управителя. Ще пиша след сватбата как е било. Успех на всички организаторки  Wink
Активен
Zai4ence
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #91 -: юни 23, 2012, 14:45:39 »

Здравейте отново на всички,

Благодаря ви за цялата информация, която ми предоставихте относно ресторантите, за вашите мнения и богат опит в тази насока smile Всичко това ми беше изключително полезно, за да можем в крайна сметка да стигнем до окончателно решение относно ресторанта, където да се състои нашето сватбено тържество smile
Тъй като определено както ви казах и преди, от х-л Берлин се отказахме, не знам дали просто не сме я хванали в правилния момент въпросната жена или каквото и да е, но така или иначе за там просто спряхме и да го мислим като вариант.
След всичко, което ми изпратихте като снимков материал и информация относно Каса Бояна, а също така и след протеклите разговори със самия ресторант (мога да кажа, че по отношение на комуникацията с тях сме много изключително доволни), решихме, че нашият ресторант определено е този smile
Надявам се оттук насетне всичко да се нареди и да нямаме никакви притеснения и колебания повече за нищо.
Благодаря на всички за съдействието!
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #92 -: юни 25, 2012, 15:40:04 »

Искам да изкажа благодарности на ресторант Диана в с.Труд, Пловдивско.
В началото имахме разногласия, но бързо ги изгладихме. Охладиха и алкохола и минералната вода, които внесохме. Макар в началото нещо да се опъваха. Храната беше невероятно вкусна, аз го казвам и като човек изял цялата порция, която ми сервираха и като отзиви на гостите. Направиха абсолютно всичко , което исках, сервитьорите бяха като духове по масите, направо летяха. Гостите бяха нахранени и напоени доволно. Украсата беше направена точ в точ както исках. Имахме и ритуал по посрещането, който направи Чайка и наистина стана много добре, въпреки моите притеснения. Градината е много красива и гостите много и се изкефиха.
Има само един проблем - музиката. Още в 22 ч се изтърси полицията, но удържахме фронта до 24 ч. Сватбата приключи в 1 ч през нощта. Така е който иска парти в градината и не иска да е при Жечка - законът е за всички.
Друго няма, доволна съм от тях много.  give_rose
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #93 -: юни 27, 2012, 14:03:00 »

Привет на всички  give_rose

Дойде време да изкажа и аз мнение за ресторанта в който беше нашето сватбено тържество. Не е от най известните в този форум май, но както и да е. Изказвам благодарностите си към управителката на Р-т Горублянско ханче  Яна (за съжаление фамилия не мога да кажа, защото след първата ни среща минахме на малки имена). Още при първата ни среща спечели доверието ни, беше много отзивчива, даваше ни идеи за всичко, което може да се направи от тяхна страна. Не сме имали никакви спорове или проблеми по време на подготовката или сватбеният ни ден. Изпълни всичките ни желания без да се налага да водим повече от един разговор за дадено нещо. Храната беше вкусна и грамажа беше такъв какъвто си ни казаха за всяко едно ястие. Персоналът беше мн внимателен и тактичен (и ест. получиха възнаграждение за което). Р-та разполага с градина, отварящ се покрив, хотелска част към ресторанта (м/др да кажа понеже има хотелска част, така са го измислили, че да не се нарушава спокойствието на гостите на хотела съответно и няма краен час за дадено мероприятие). Накратко много сме доволни!!!  Bravo

Извинявам се за дългия пост.  blush
Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: юни 27, 2012, 19:52:38 »

Хайде да се похваля и аз! Намерихме нашия ресторант  Bravo Ресторант "Стара София" в хотел Вега! Много ми хареса ресторанта, много приятни условия предлагат, а изнесения ритуал ще бъде в малка заличка до самия ресторант....с малко украса и всичко ще стане както трябва!
Активен
jelly007
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #95 -: юни 28, 2012, 09:57:47 »

mari_m и ние сте в Стара София.Вашата дата
Хайде да се похваля и аз! Намерихме нашия ресторант  Bravo Ресторант "Стара София" в хотел Вега! Много ми хареса ресторанта, много приятни условия предлагат, а изнесения ритуал ще бъде в малка заличка до самия ресторант....с малко украса и всичко ще стане както трябва!
коя е?

mari-m и ние сме в Стара София на 08.09.2012 и засега сме мн доволни.Вие на коя дата сте?
Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: юни 28, 2012, 12:02:22 »

jelly007 ние сме на 11.08.2012 г., преди вас сме smile
Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: юли 02, 2012, 10:35:27 »

Здравейте! Вчера ходихме до р-т Берлин и обстановката ме плени.
Това беше и първия ресторант който посетихме, даже в момента го аранжираха за някаква сватба.
Ходихме и до Бижу... какво да ви кажа , малко изглежда като ресторантче където бих хапнала с колегите на обяд и е Г-образно, не ми се връзва като за сватба sad
Остава да посетим р-т България, sky Way и Акорд. В България бяхме на фирмено парти преди години и останах с добри впечатления.
Колко е куверта в Каса Бояна и Скай Плаза?

Дайте идеи за р-т за 70-80 човека и куверт до към 50лв
« Последна редакция: юли 02, 2012, 10:40:21 от cv » Активен
estlar
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



« Отговор #98 -: юли 04, 2012, 21:00:19 »

Някой има ли отзиви за ресторант Галант до Панчаревското езеро? Днес много горещо ми го препоръчаха, офертата на сайта им изглеждаше много добре. Някой има ли впечатления от сватба, организирана там?
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #99 -: юли 04, 2012, 22:59:50 »

Аз имам от миналата година. Обслужване, добро, храната е добра, цените мисля че са добри. гледката към езерото ми хареса ( стига да не бъркам ресторанта, според мен е малко преди Лебеда). Това което не ми хареса е отчасти обстановката. Мисля, че ако собствениците направят един сериоезн ремонт ще стане нещо много яко. Но сега част от ресторанта е тъмничка и на земята( или по-точно част от нея) имаше някакви кафяви плочки, което лично на мен не ми се хареса.
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #100 -: юли 05, 2012, 06:51:16 »

Deliysky мисля, че говориш за друг ресторант. "Галант" е наистина преди "Лебеда", но мисля, че веднага след големите черешови градини на Панчарево. Убеден съм, че няма изглед към езерото, защото има удължена форма и дългите страни гледат към вътрешния паркинг и скален скат. Малко мрачен ми се видя и тъмен въпреки многото прозорци. Мястото за игра ми се стори недостатъчно. В ресторанта съм бил във връзка с монтажа на озвучително оборудване на ДЖ и нямам поглед върху обслужването и вкуса на храната.
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #101 -: юли 05, 2012, 08:19:39 »

Делийски, не е това за което говориш.
Ресторант Галант не е до панчаревското езеро. Няма изглед към езерото. Тай е на около 500 метра след караулката на Горубляне по посока Панчарево от дясната страна. 
Активен
anna_karenina
Сватбар
***
Публикации: 268


« Отговор #102 -: юли 05, 2012, 15:45:55 »

Искам да кажа и тук положителните си впечатления от Дипломатически клуб "Глория палас".

Бяха много коректни, направиха ни отстъпки и се получиха много добри цени, позволиха да внесем всичкия алкохол без бирата (въпреки че пише в сайта, че не може), върнаха ни адски много бутилки на другия ден, също имахме в градината питие за добре дошли и гостите много го харесаха- имаш и седящи,и правостоящи места, позволиха да си внесем плодове или ядки и там приехме поздравленията и подаръците и хвърляхме късметите.

Освен това персоналът обслужваше много коректно и ненатрапчиво. Масите бяха пълни през цялото време. Дансингът- огромен. При 80 души част от р-та остана свободна и я направихме детски кът.

Единствен минус вентилацията, беше си топличко вътре въпреки, че климатикът беше на максимум. Но май при толкова танци и хора на едно място лятото, това трудно може да се избегне.

Интерироът има нужда от подорбения, но повярвайте, старият мокет бе последното, което гостите (и ние) забелязаха- всички хвалиха р-та и нямам почти никакви забележки.

Съвет: за всичко питайте управителката на живо, уж непозволени неща станаха позволени в хода на обсъждането Wink
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #103 -: юли 05, 2012, 20:36:17 »

Делийски, не е това за което говориш.
Ресторант Галант не е до панчаревското езеро. Няма изглед към езерото.

Да, извинявам се за допуснатата неточност. Объркал съм се от описанието в темата. Ресторанта за който съм дал мнение се нарича Лейк Поинт. Дано не съм заблудил някой.
Активен
yl
Професор
****
Публикации: 319



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: юли 08, 2012, 19:33:10 »

cv от дни се опитвам да ти отговоря и ми е невъзможно - превишила си лимита на съобщенията. Прати ми mail, ако искаш /или си изчисти кутията за съобщения/ smile
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines