Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 19:33:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ!!!! ЧАСТ 9  (Прочетена 198804 пъти)
 
yl
Професор
****
Публикации: 319



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: юни 12, 2012, 14:09:28 »

Добре де, един обича класическа музика, друг - метъл, трети - чалга... Как очаквате и тримата да харесват и да са доволни от един и същ ресторант?!
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #61 -: юни 12, 2012, 14:10:56 »

Аз честно казано гледах снимки от сватбата на Черната перличка и ресторанта беше много приличен, беше и добре украсен - съвсем нормален си ресторант.
Виенският павильон в Пловдив съм го виждала без да съм на сватба и като бях на сватба - е двете нямаха нищо общо. Зависи от украсата много. Но така както човек помни една сватба е настроението, което се създава. Била съм на тузарски сватби, където всичко беше наистина украсено, поднесено, но въпреки това беше скучно и спомените ми не са добри, била съм на сватби в битори ресторанти и направо сме си изкарали невероятно. Именно начинът, по който гостите са си прекарали ги кара да помнят дадено място. Същото важи за всичко - бяхме на екскурзия в Турция миналото лято - две двойки в един и същи хотел, при абсолютно еднакви условия, ние си прекарахме приказно , а другата двойка постоянно се караха - мен като ме питат - казвам хотела беше супер, а те - беше гаден. Всички оценки винаги са относителни.
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #62 -: юни 12, 2012, 14:31:56 »

  Всякакви заключения , направени под влияние на емоциите от преживяното според мен не са достатъчно условие или доказателство за нещо да ли е добро или лошо. При избор на нещо, за което се плаща 50-70 % от бюджета за сватба, е много важно нещата да се погледнат обективно. В този смисъл, и имайки в предвид мненията по-напред за добър или лош ресторант, лично аз не бих се доверил на мненията на младоженците, а на техните гости примерно. Или на трето лице.
 Има и един друг момент, в който самите младоженци консумират това, на което са се спряли. И всяко тяхно недоволство или доволство в последствие си е за тях, без да изразяват мнение публично. И да заблуждават друг ...
Активен
yl
Професор
****
Публикации: 319



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: юни 12, 2012, 15:07:26 »

Pachoran Извинявай, ама мойте гости, как точно ще знаят дали от ресторанта са били коректни към мен? Дали са сервирали това, което сме желали и дали не сме се дърпали за косите, час преди сватбата примерно?!
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юни 12, 2012, 20:38:02 »

За мен мненията, които бяха дадени в този форум, ми послужиха на 100%, когато търсехме ресторант. Най-малкото няма сайт, който да дава толкова изчерпателна информация smile
Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: юни 14, 2012, 12:56:39 »

здравейте отново smile аз пак с молба за инфо: относно  комплекс Езерото, който се намира на околовръстното между  Овча купел и Люлин...имате ли отзиви за него!  girl_wink
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #66 -: юни 14, 2012, 14:28:50 »

Имаме. Вкусна храна, добро обслужване, но това не е типичния сватбарски ресторант. Има 2 отделни зали, подходящ е за неголеми сватби. Не е добре гостите да бъдат така разделени, или да не виждат младоженците и официалната маса.
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #67 -: юни 15, 2012, 13:50:08 »

Pachoran Извинявай, ама мойте гости, как точно ще знаят дали от ресторанта са били коректни към мен? Дали са сервирали това, което сме желали и дали не сме се дърпали за косите, час преди сватбата примерно?!


ylith   good
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #68 -: юни 15, 2012, 14:55:12 »

 Най-обективното мнение за доброто обслужване в ресторанта дават главно гостите. Все пак да не забравяме, че гостите са всякакъв род и вид. Да не забравяме, че и повлияни от емоциите самите младоженци пропускат доста от нещата, просто нямат физическото време, а и имат определени ангажименти по време на тържеството. Движейки се до хората винаги чуваш мнението за всичко и всеки, включително и неприятни коментари относно вида на менюто / винаги има недоволни / , вентилацията / винаги има недоволни /, силата на музиката / винаги има недоволни /... та дори и лигавенето на ДЖ понякога.
Активен
bul4iccccaaa
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11


« Отговор #69 -: юни 18, 2012, 17:43:45 »

Нашата сватба беше в ресторант Марица в Пловдив. Получихме коректно отношение и обстановката много ни хареса. Слагам ги в бял списък smile

Модератор:При правенето на препоръки е желателно да имате повече мнения във форума и евентуално лични снимки в галерията.Това дава по голяма автентичност на думите ви !
« Последна редакция: юни 18, 2012, 19:08:45 от fiibi_bg » Активен
jelly007
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #70 -: юни 19, 2012, 13:19:35 »

Здравейте на всички! Нашата сватба ще е в хотел Вега - ресторант Стара София. Кувертът е 49лв и включва безплатно хляб + безалкохолни напитки. Сватбата ще е септември 2012г. Засега сме много доволни от персонала - виждали сме се с трима от тях и са много свежи и отговорни всички. Ресторантът е до 100 души, ние ще сме около 70.
Активен
estlar
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



« Отговор #71 -: юни 21, 2012, 08:11:03 »

А някакви комплименти получавате ли? Не мога да намеря информация в сайта им
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: юни 21, 2012, 08:44:53 »

А някакви комплименти получавате ли? Не мога да намеря информация в сайта им
аз това бях получила кат оотговор за комплименти, изрових мейла си  :
" ПОсрещаме Ви с шампанско, и традиционен ритуал с бяло платно, рози и менче; получавате комплимент от ресторанта ни ‘Welcome Drink’ за Вашите гости.

Разбира се, Вие избирате менюто,

Нямаме такса за внасяне на алкохол и предлагаме

неограничено количество безалкохолни напитки, мин. вода и прясно изпечен хляб. "
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: юни 21, 2012, 09:23:04 »

Почвам да се отчитам по темите за нашата сватба, а после ще ги събера и в темата за София. Искам да благодаря на целия екип на ресторанта "Панорама" в Парк-хотел Москва и в частност на управителя г-н Иван Зафиров. Те направиха сватбата ни страхотна! Не отказаха на нито едно наше желание, бяха готови за реакция във всеки един момент, храната беше много вкусна, а за тортата нямам думи! Аз по принцип не обичам торти, но тази еклерова торта, която те направиха, беше наистина страхотна! Благодаря още веднъж, за това че помогнахте да сбъднем сватбата на нашите мечти!
Активен
jelly007
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #74 -: юни 21, 2012, 09:47:35 »

Да, получаваме  точно това, което е казал и estlar " ПОсрещаме Ви с шампанско, и традиционен ритуал с бяло платно, рози и менче; получавате комплимент от ресторанта ни ‘Welcome Drink’ за Вашите гости.

Разбира се, Вие избирате менюто,

Нямаме такса за внасяне на алкохол и предлагаме

неограничено количество безалкохолни напитки, мин. вода и прясно изпечен хляб. "

Освен това и безплатен апартамент за деня на сватбата, които е огромен и много красив  heart
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines