Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 21:22:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ!!!! ЧАСТ 9  (Прочетена 198860 пъти)
 
marina_kb
Ентусиаст
**
Публикации: 124


« Отговор #45 -: юни 09, 2012, 08:49:17 »

Здравей mary_m, наистина Берлин и Вега ще са малки за 100 човека. Скай Уей и Май Чойс са едно и също място и мисля, че ще е много подходящо за твоя случай. Към комплекса вече няма хотелска част, но до колкото знам наблизо има варианти за хотел.
х-л Витоша има капацитет, но залата е Г-образна. Можеж да видиш още Одаджийски, Акорд - там има варианти за изнесен ритуал  give_rose Според мен първо звънни да питаш дали имат свободни дати, защото сватбения сезон е в разгара си smile
Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юни 09, 2012, 09:11:05 »

Мда, напълно си права, грешката е моя Скай уей е комплекс и Май чойс им е ресторанта, и нямат свободни дати през август  crazy Акорд ми е отпаднал отдавна, тъй като не ми харесва  blush За Одаджийски не съм се сетила, включвам го в листата, ще се върна назад в темите да прочета отзивите за там! За друго място, което се сещам е Хотел Феста на бул. България!
От темите разбрах че всъщност в някои от случаите е по добре да е по висок куверта, но вътре влиза всичко, което при по нисък куверт доплащаш отделно! Но колкото и да ми е иска няма как да си позволим Хилтън например....някой го беше проучвал и беше писал отзиви за него!
Активен
kiesito
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #47 -: юни 09, 2012, 11:38:19 »

Здравейте,
от София съм и моля за помощ относно ресторанта за тържеството, ако може някой да ми помогне. Търся място с хубава градина за тържеството, бях избрала ресторант "На Върха", но видях по форумите много лоши мнения за него. Общо взето търся нещо подобно.
Благодаря предварително.
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #48 -: юни 09, 2012, 12:19:17 »

На последните 2 дами бих препоръчал да посетят х-л Одаджийски в симеоново и х-л Аякс в кв. витоша, и двата стават по вашите изисквания.
Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юни 09, 2012, 13:10:34 »

Deliysky благодаря ти за предложенията, но ресторанта в хотел Аяск е с капацитет 90 места, а хотел Берлин, който доста ми хареса е със същия капацитет...по логиката на повечето сватби не всички идват...но...Ще ви държа в течение  какво се случва в изброените места и се надявам, че ако имам въпроси, пак тук ще им намеря отговорите  Wink
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #50 -: юни 09, 2012, 14:27:55 »

Хотел Витоша има голяма зала, вярно Г-Образна, но младоженците се виждат от всички страни, гостите се събират на дансинга и е супер smile Бях гост и нямам представа от цени, но обслужването и храната бяха на ниво. Основен минус за мен - вентилацията не е добра, долу е мокет, който се набива с прах. На масовия гост това едва ли му пречи, но моята сенна хрема много се влоши и едва изкарах вечерта, да не говорим за следващите седмици със синузит и екстри ...
Активен
marina_kb
Ентусиаст
**
Публикации: 124


« Отговор #51 -: юни 09, 2012, 15:59:17 »

mary_m, на нас х-л Феста ни направи много добро впечатление и има капацитет за 100 души, само не знам като куверт дали ще ви устрои, защото са някъде около 50 лв и нагоре, а цените на стаите им са високи.
Имай предвид, че има места, където кувертът ще е 45 лв, но към него почват да се прибавят торта, алкохол, безалкохолни, оъвъртайм (има места, където  не позволяват да се внася безалкохолно и им го плащаш на цени от меню) и реално може да се получи,че крайната цена ще е по-висока от места, където основния куверт е над 50 лв. Ние като обикаляхме да търсим ресторант такова смятане падна biggrin
Ние ще сме в холидей инн и ако те интересуват условията ще ти пиша на ЛС да прецениш дали ти влиза в бюджета.
Активен
yl
Професор
****
Публикации: 319



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юни 09, 2012, 18:58:32 »

mari_m пощата ти е пълна и не мога да ти отговоря на личното  smile
Активен
estlar
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



« Отговор #53 -: юни 11, 2012, 10:16:32 »

Здравейте и честито на всички бъдещи младоженци!

Още не съм започнала с избор и обикаляне на ресторантите, защото сватбата е още далече, догодина май месец. Но ме предупредиха, че за това, което искам, ще трябва много търсене и е добре да се спра на мястото още това лято. Случаят е следният

- малка сватба 30-40 души, което за съжаление означава, че повечето големи ресторанти с капацитет 100+ няма да искат да се ангажират с нещо толкова малко в сватбения и абитуриентския сезон.
- 50лв на човек куверт (мисля, че е реално)
- за предпочитане е възможност за градина, защото повечето гости са пушачи
- ще има гости от страната (ако е хотел - добре, ако не, е добре да има хотели близо до ресторанта)
- дневно тържество

Ще съм благодарна на всякакви предложения. Благодаря предварително на всички
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юни 11, 2012, 11:13:09 »

Ние сме 30-40 човека и сме в холидей инн, имат малък ресторант с тераса, както и са хотел. Имат куверт от 50 лв по мой спомен. Дотук са коректни и любезни smile
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юни 11, 2012, 22:09:23 »

Здравейте искам да изкажа очарованието си от ресторант ИНТЕРВЮ, моята сватба беше там на 09.06. Невероятни професионалисти. Перфектно обслужване. Нямаха една грешка. Храната беше чудесна, топла и най-вече вкусна. Климатиците и аспирацията работеше непрестанно, макар, че не се пушеше вътре. Всичко беше така, както се уговорихме преди денят. През 5 мин. се носеха салфетки по масите, лед и се обслужваха гостите. Благодаря на управителя Жоро, както и на целият им персонал, че направиха толкова много за нашият ден!
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #56 -: юни 12, 2012, 08:29:24 »

На мен Интервю ми направи много лошо впечатление. Първо е стол в мазе.  crazy Второ пише, че има градина - ние градина не видяхме... имаше 2-3 маси с чадъри близо до контейнерите за смет  shok
Браво на персонала, че са се справили добре с храната и обслужването.
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #57 -: юни 12, 2012, 09:28:37 »

 Четейки се чудя да се смея или плача. Как може да съществуват две коренно противоположни мнения за едно и също нещо. Или в случая мненията са лъжливи или повлияни силно от някакви емоционални състояния. Последните мнения са типичен пример за различни впечатления породени от различния манталитет, образование, възпитание, начин на живот и т.н. С една дума не трябва да се вярва на споделените в темата неща, породени от емоция и преживяване. Достоверно е обективното мнение, а къде е то, аз лично не го виждам. И кое мнение е полезно - емоционалното на булките или обективното на останалите.
 Този проблем не се отнася само за темата с ресторантите, а и за всички останали. Стига се до спорове и диалози породени от емоционални състояния на някого, който дажене не се е потрудил да види обективната действителност. И полезно ли е всичко това за бъдещите младоженци ? Аз мисля, че не. За пореден път виждам доказателство, че емоцията е водеща във всичко. А това не е добре за хората работещи в този бранш.
« Последна редакция: юни 12, 2012, 09:32:38 от Pachoran » Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #58 -: юни 12, 2012, 12:50:19 »

Нищо лично срещу никой, просто давам пример !!!

За да има толкова антагонистични мнения, нещата стоят така:

- Първи вариант
 Хора със завишени изисквания търсят петзвездно обслужване и интериор с куверт максимум 30лв. в заведение, което през деня е стол....... nea........  Няма как да стане !!! - Неоправдано Недоволни
- Втори вариант
 Хора с реално мислене, отговарящо на търсенето и бюджета си намират правилното място !!! -  Доволни !!!

Ето за това ставате свидетели на такова тотално разминаване.
« Последна редакция: юни 12, 2012, 13:06:09 от DjNick Mc » Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #59 -: юни 12, 2012, 13:16:24 »

Миналата година ходих във въпросния ресторант Интервю на събиране с приятели. Нямам представа колко е куверта там, защото през ума и за секунда не ми е минала идеята сватбата ми да е там. Пред него предпочитам Финансист, който също е стол (почти всеки ден обядваме там), понеже е по-светло. Няма градина, но няма и кофи за декорация  nea
Нищо лично  pardon
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines