Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 02, 2024, 00:34:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ!!!! ЧАСТ 9  (Прочетена 198906 пъти)
 
Amelie
Ентусиаст
**
Публикации: 72



« Отговор #15 -: май 25, 2012, 10:03:08 »

А Панорама на Дондуков няма да събере над 100 човека посмъртно. Там съм била на бал и хич не ми хареса.
Много е соц, пък и храната ми се видя старичка...
Активен
MuMeTo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #16 -: май 25, 2012, 11:14:14 »

На нас в Панорамата ни казаха,че могат да съберат нашите гости(въпреки и на мен ми се вижда съмнително),но бройката ни порасна с 20тина човека и ще трябва по-голямо заведение.  Плачещо момиче
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 25, 2012, 11:23:47 »

На нас в Панорамата ни казаха,че могат да съберат нашите гости(въпреки и на мен ми се вижда съмнително),но бройката ни порасна с 20тина човека и ще трябва по-голямо заведение.  Плачещо момиче
Куверт 50 лв над бюджета ли ви беше?
Ние ще сме в Холидей Ин, както и друга булка Марина- тя е в по-голямата зала. Виж им сайта ако решиш.
Активен
MuMeTo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #18 -: май 25, 2012, 18:25:30 »

Ние харесахме ресторант ''Китенска перла'' в Овча Купел(бившия Либекс).Събира ни гостите  good ,добри са им условията и се вписваме в бюджета идеално,красиво е (като отидохме украсяваха за бал и половинката ми,който не искаше дори да видим ресторанта го хареса и каза "това е нашият"),а и е много близко до дома на родителите ми.Тъй че моите мъки приключиха и вече мога да почна да се радвам,че ще бъда булка smile .Благодаря на всички ви за идеите и помощта и пожелавам успех и прекрасни сватби на всички бъдещи булки.
Активен
krisunny
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #19 -: май 27, 2012, 12:14:11 »

Ние си капарирахме ресторант "Панорама" в хотел "Империал" - Пловдив. Изчетох всички мнения на булки, чиито сватби са били там, и не съжалявам, че се спряхме на него. Отидохме 6 месеца преди сватбата (сватбата ни е през октомври) и почти нямаше избор на дати за началото на есента (ние искахме ако може септември). Куверта излиза около 45 лв (с алкохола, който ще си внесем). Изискването за тази зала е минимум 40 лв куверт (казаха, че тя е голямата им зала, и условието е куверт поне 40 лв + минимум 120 човека гости). Управителката Радина е много мила дама. Внимателно изслушва, не е натрапчива, посъветва ни за много неща, за които не бихме се сетили.
С годеника ми вече ходихме да видим 2 сватби там (имам предвид украса, разположение на масите и пр.) - Всичко е на ниво.
Препоръчвам с две ръце! lol)

пс. А иначе съм била на няколко сватби и в долната зала - мисля че "Кристал" беше. И там е много хубаво, но тази "Панорама" ми се стори по-просторна.
Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: май 27, 2012, 21:46:52 »

Искам да споделя лично наблюдение от Берлин Парк Витоша. Много сме доволни - чудесно отношение, обслужване на ниво, професионализъм. Доверихме им се с малко съмнения, нали знаете как е: малко по-високата цена в България не е гаранция за качество. Но персонала беше чудесен - не ни ощетиха с нищо, бяха дискретни, когато се налагаше, любезни с всички и при всякакви ситуации, за нищо не казаха - "не може да стане", каквото поискахме - получихме.
Един съвет към бъдещите булки: според мен мястото на сватбата е най-важното нещо и ако можете отделете по-голям бюджет за него. Хората няма да разпознаят дизайнерската ви рокля, няма да забележат скъпия ви грим - всяка булка е красива в този прекрасен ден, едва ли ще видят марковите ви обувки. Но със сигурност впечатление ще им направи мястото, храната, обстановката, обслужването...защото ще са в пряк контакт с тези неща.
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 28, 2012, 16:56:54 »

Здравейте както обещах давам отзиви за Голф клуб Света София- с. Равно поле. Много красиво място, много стилно и уютно,менюто много изискано и вкусно. Гледката, обстановката всичко е много красиво. Персоналът много добър и отзивчив smile
Активен
alla
Професор
****
Публикации: 338



« Отговор #22 -: май 28, 2012, 17:36:20 »

emetoem, би ли ми пратила цени на лс?  smile
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #23 -: май 28, 2012, 20:47:23 »

emetoememetoem,
Напълно подкрепям вашето мнение за голф клуба в Равно поле, има обаче една подробност
с гледката, която също е страхотна - Ако сватбата Ви е вечерна ..................  гледката  Aviator  ?!
Активен
yl
Професор
****
Публикации: 319



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 29, 2012, 09:14:29 »

И да е вечерна сватба, едва ли ще почне в 22:00ч?! пък на тази гледка какъв изнесен ритуал може да стане... или фотосесия! Друго си е в някоя маза - нито гледка, нито въздух  smile
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #25 -: май 29, 2012, 09:21:46 »

ylith,
разбира се че сватбата няма да започне в 22.00ч. Става въпрос за времето когато стане тъмно на вън.За изнесен ритуал и фотосесия, мястото е наистина уникално. Ресторанта също е много добър. Със сигурност който си направи сватбеното парти там ще се наслади на много хубави моменти.
« Последна редакция: май 29, 2012, 09:26:37 от DjNick Mc » Активен
saionara
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



« Отговор #26 -: май 29, 2012, 12:13:43 »

Здравейте! Плануваме сватба с около 70 човека в София за септември. Бяхме си харесали ресторант Стара София, но се оказа, че датата ни е заета... И сега отново търсим подходящо място - с куверти до около 50 лв, по възможност без такса за алкохола и без разни други такси и наеми, с добро обслужване и обстановка... По-скоро ще ни трябва ресторант към хотел, тъй като имаме и гости от други градове. Ще съм много благодарна за предложения!
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #27 -: май 29, 2012, 12:35:59 »

saionara,
Хотел "Каса Бояна" в Бояна е страхотно място със стил и визия за Вашата ситуация.
Бест Уестърн "Сити" хотел. също е много добро място.
Другото добро място е х. Берлин в Бояна.
Всяко от тези предложения ще ви достави само приятни мигове и никакви забележки от ваша страна.
« Последна редакция: май 29, 2012, 12:43:04 от DjNick Mc » Активен
yl
Професор
****
Публикации: 319



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 29, 2012, 12:48:04 »

Още един глас за "Берлин" - столовете наподобяват тези на "Стара София" и е много хубаво  Wink
(и както не спирам да хваля - идеално във всяко едно отношение... май ще трябва да си поискам % от тях за толкова хвалби  sarcastic)
Активен
saionara
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



« Отговор #29 -: май 29, 2012, 13:06:37 »

saionara,
Хотел "Каса Бояна" в Бояна е страхотно място със стил и визия за Вашата ситуация.
Бест Уестърн "Сити" хотел. също е много добро място.
Другото добро място е х. Берлин в Бояна.
Всяко от тези предложения ще ви достави само приятни мигове и никакви забележки от ваша страна.

Тези места са страхотни, но хотел "Каса Бояна" е твърде скъп за нас, "Берлин" също е на ръба.. Бест Уестърн не сме го гледали, но там ще е сватбата на брата на моя годеник и някак не ми се искаше и двете сватби да са на едно и също място. Търсим по-скоро нещо по-ниско бюджетно - гледах в интернет сайтовете на хотелите Брод, Акорд, Аякс, Атлантик... Ходихме на оглед и в "Принцес", но там не ни грабна много...
« Последна редакция: май 29, 2012, 13:09:14 от saionara » Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines