Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 05:10:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на mery_bery - .::17.06.2012 г::.  (Прочетена 34689 пъти)
 
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: юни 19, 2012, 10:44:50 »

mery_bery, много хубави снимки - много сте сладички twohearts
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: юни 19, 2012, 10:55:48 »

 yahoo  наистина  най-щастливата  съпруга tease
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #77 -: юни 19, 2012, 14:00:16 »

Мери_Бери, имала си мечтаната за всички булки - сватба на открито и  рокля на принцета
Страхотно е, че всичко е минало "по вода"

Сега очакваме подробности
Активен
beboranka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 132



« Отговор #78 -: юни 20, 2012, 08:09:06 »

Мери Бери много се радвам, че всичко е минало по вода и си имала един вълшебен ден  yahoo Много красива точно като принцеса.
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: юни 20, 2012, 19:36:57 »

Уау,като кралица си  give_rose
А обстановката е приказна girl_wink
Активен
mery_bery
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 223



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: юни 22, 2012, 19:40:02 »

Здравейте момичета:),едва смогвам да пиша -днес си викам-няма как ще разправям:)  blum blum Wink
Това беше уникален ден за мен и мъжа ми-не ни се искаше този,вълшебен и изключителн сватбен ден да свършва-нз как е ,но при мен сякаш мина за 1 минута?
 Рано, при зори станах-то какво ли съм спала на всеки 1 час се събуждах и вторачено си гледах часовника,щом самичка се събудих- в 6 без 5- значи не съм и имала много нужда от него,та след сутрешната баня,качихме се с майка ми на колата и 'дим да ни няма yahoo' към фризьорката.По пътя  както си карах на градския булевард -точно пред колата ми -две гълъбчета сиви-си играеха на пътя (определено беше любовна игра ) и пред мен излетяха заедно на горе Girl_hide.
Определено ми допада идеята да се ходи във фризьорски салон за разкарасяването на булката,отколкото  фризьорката да идва в къщи-то беше страшна лудница-гостите идваха ,сякаш се бяха наговорили,докато аз и братовчедка ми не се заключихме в 1 стая и започнах да се гримирам,като успях да  :girl_impossible:гримирам и нея и, и майка ми:)-как успях и аз нз-веднагически си облягох роклята и доволна приемах поздравенията и компломентите на мойте гости-нито ми се ядеше,нито ми се пиеше-единствено исках да видя мъжа си  blush,през цялото това чакане да ме заберат-толкова пъти ми се причу ,че свирят музикантите-чак не е за вярване girl_wink.Щастлива, най-накрая да  ги чуя вече наистина, *YAHOO*трепетно очаквах да се появят всичките сватбари при мен и да ми търсят обувката  yahoo,лесно -естествено не се дадох,малко ги поизпотихме ,но така е булка лесно се не взима.При закичането,по-възрастните баби ми дадоха пари-а този обичай  не го знаех,след което кума ми беше донесъл от домашната му ракия-когато си пийнах малко- направо ми се насълзиха очите:) danceg-ама то си е за здраве-след което ни пожелаха всички много щастлив семеен живот -в следващите 100години и хайде всички вън,нали ще изкара таткото  булката Wink.А какво да видя долу -цялата махал;а се събрала ,всички по тераси,прозорци-голямо шоу беше-хвърлих с една китка жито пред мен и веднага се хванахме на булченското хоро:).С 12 см токчета доста добре се справях,щом никой не е разбрал,че си настъпвам роклята(в последствие си я хванах с 2 безопасни игли-за критични случай-са от голяма полза good).Хайде на колите и малко закъснели пред ритуалната зала,но нали само нашата сватба беше в неделя,та много не сме се трогвали,а пред колата ни хрърлиха на горе цял сноп бели балони,а майка ми след нас(понеже в суматохата-бяхме 25 коли)ни е лиснала водата като тръгнахме,то пак се брой girl_wink.И ето ни вече пред ритуалната-там процедурите са стандартни-с изключение на това,че след всяко завършване на изречението на служителката от ритуалния дом ,нашите гости ни подвикваха горчиво и ние веднага хоп и целувка DANCE,а аз се чудех защо ни гледа така странно:) funnytooth.Забравихме да се настъпим един другиго,но поне си изпихме едновременно шампанското.
Най-интересно предстой....
Активен
mery_bery
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 223



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: юни 22, 2012, 20:32:42 »

След поздравленията на гостите ни,веднага започна и нашата фото сесия с тях,а и както каза кума-фото сезон пролет- лято 2012 funnytooth-представете си що щракане беше-направо не съм очаквала толкова голяма фото сесия:),но нали си оставих часово място,между ритуалната и църквата:) та му дръпнахме яко снимки.
След венчавката в църквата,която ми се стори цяла вечност и краката вече не ме държаха-с огромно нетърпение ,от наша и от на гостите страна-потеглихме със силни клаксони за нашето заведение yahoo.Едва в колата си поотпочинах,а и с климатик си е друго-доста топличко беше в неделя,но на мен хич не ми правеше впечатление,важното беше,че подухваше страхотен бриз,който добре ни дойде на всички.До тук всичко премина по мед и масло,без проблеми,всичко в организацията  си течеше  като по вода:).А в ресторанта,ни очакваха с нетърпение-когато слязох от колата целият персонал излезе да ме види-не знам от лювопитство ли беше,или ги впечатлих Wink girl_wink pardon-гостите нетърпеливи да седнат и пийнат-се организираха много бързо и ето,че нашия DJ Алекси (уникален е с 10 ръце го препоръчвам-въпреки,че сватбата ни се води -тежка,тъй като е през деня,а и жегата от друга страна-успя всички да ги вдигне на крака и да танцуваме-докато вече силите ни напуснат тотално),а посрещането ни -го беше организирал по уникален-неповторим и невиждан досега начин yahoo-всички бяхме много  приятно изненадани.Успях бързо да ритна менчето и оттам изкочи едно червено цветенце Girl_hide-момичеее:) ще е първото дете- веднага ни надумаха girl_wink,а мъжо отчупи по-голямото парче от питата(той нали е и по-висок от мен -аз си го очаквах:)),но шампанското отново аз изпих 1,така ,че сме 50 на 50:).
Храна ,танци,рок,питиета-какво по-хубаво може човек да очаква от 1 сватба-весело настроение,поздравления и много усмивки-наистина си я определям като уникално събитие в нашия живот-едно от най-хубавите ни до момента:)-укопирахме дансинга и много танци ,много чудо,накря мъжа ми ме качи на шадравана и оттам продължавах да играя донасита:) yahoo.Храната ни беше около 1 кг на човек,отделно  тортата като порция,пиене в голямо изобилие-всички бяха много доволни и весели-наистина си личи ,когато някой се забавлява и когато отбива номера с кофти изкуствена усмивка:).Шаферката ми хвана букета-много се озори милата-като раздаваше подаръчетата за гостите-които май не съм споменавалакакви са:)след дълги размисли и мъдрувания -решихме на всеки да подарим мускалчета,с фиолки бг роза:)-всички гости бяха много доволни,за мен това беше най-важното:).По препоръка на нашия фотограф,при даруването се снимахме с всяка маса,гостите ни много се радваха,че освен другите снимки,ще има и такива по маси:) ,а и на мен много ми допадна идеята Bravo.
Какво да ви кажа-когато разказвам,чак с умиление  си спомням -колко приятно и незабравимо беше всичко-и си задавам въпроса -защо толкова бързо свърши ?Все едно беше 1 минута,а за притеснение грам не мога да говоря-в момента в ,който се приготвих  и седнах - всички тревоги се изпариха give_rose-чаках с нетърпение да ме заберат heart.А първият ни сватбен танц -беше уникален-с букет от конфети върху нас, на нашата любима песен,моя любим,насред райската градина-всички затайли дъх ние да излезем.В последствие разбрах,че доста хора са плакали от радост give_rose.Всичко беше повече от трогателно,а децата за които най-мнго се притеснявах-мога само да кажа,че бяха изключителни-послушни ,весели,щастливи,изумени от мен:)много странно ме гледаха и все искаха да ми се гушкат-душички,за тях бях приготвила сапунени мехури-как им се радваха ,ако знаете-много се радвам,че имах дечица на сватбата-определено променят атмосферата:).
Ще кача още някоя снимка-с които се сдобих от роднините,които бързо ги качиха във фейса:).
Надявам се да ви е интересно ,да четете моя сватбен разказ:)))))). give_rose
Активен
Millie
Сватбар
***
Публикации: 247


millie


« Отговор #82 -: юни 23, 2012, 00:09:54 »

 Bravo give_rose Мери Бери, страхотен разказ  yahoo прочетох го на един дъх  и  изживях цялата сватба  danceg Много се радвам, че си имала прекрасна и незабравима сватба  yahoo Желая ви цялото щастие на земята и разбира се... таз година булка - догодина люлка  Wink girl_wink
Активен
mery_bery
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 223



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: юни 23, 2012, 07:39:18 »

Благодаря ти  Millie give_rose,радвам се ,че получавам положителни отзиви и емоции girl_wink
Активен
beboranka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 132



« Отговор #84 -: юни 23, 2012, 09:15:27 »

Мери Бери докато четях разказчето ти, по едно време се усетих как се усмихвам сама пред компютъра и съм настръхнала цялата. Много се радвам, че си изкарали хубаво и всичко е било приказно  yahoo  yahoo  yahoo Много, много много любов. И както Мили каза: таз година булка, догодина люлка  smile
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: юни 23, 2012, 09:17:53 »

Ехх супер разказ Bravo Много приятно се заредих от сутринта girl_wink
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: юни 23, 2012, 17:53:13 »

Много хубав разказ, mery_bery give_rose Така е - наистина сватбата минава като един миг, добре че има после снимки и видео girl_wink
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: юни 24, 2012, 12:50:01 »

МАлко съм поизпуснала какво  става  тук,нокакто се казва  по-добре късно,отколкото  никога.Наистина  страхотен  разказ,и аз като  беборанка се подхилквах  пред компа:)) Очаквам  фотото...тези  снимки в  галерията не  са ми никак  достатъчни:))

Мери,къде последно прави прическата?
Активен
mery_bery
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 223



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: юни 26, 2012, 14:10:17 »

Бамсе yahoo ,чакам си с нетърпение професионалните снимки,които ще кача веднагически-явно доста време отнема цялата тази процедура по обработването и ще ни енужно  много търпение,макар че едва ме сдържа да минавам всеки ден през фотото и да ги разпитвам danceg-о6те 10 дни и ще мирясам после:)
Прическата си я направих в "Гери Стил"-при най-добрата професионалистка Гергана Томова-уникален майстор фризьор,страхотен човек и професионалист,а да не говорим какъв маникюр ми направиха там-УНИКАЛЕН-нежен и елегантен-дълго търсих такива професионалисти,но както се казва,който търси намира:) give_rose
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: юни 26, 2012, 14:16:19 »

Важното  е,че  си намерила  подходящите хора  след  дълго  търсене и  е  било  това ,което и  искала:)

И аз  нямам  търпение  вече  да   ти видя  снимките,но както  ти  каза ще  потрая още малко:)
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines