Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 06:21:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Tsutsi - 16.06.2012 г.  (Прочетена 49367 пъти)
 
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #45 -: май 28, 2012, 16:48:20 »

Има три седмици да расте  beating Ако до края на тази не е почнала ще и създам парников ефект  pleasantry pardon pleasantry
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #46 -: май 28, 2012, 17:57:46 »

Ако не си я засадила обратно, ще тръгне -  че може и към Америка да се ориентира Wink, както казва Лъжлив Съби.
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #47 -: май 29, 2012, 12:26:16 »

Тръгна, тръгна подава се вече от почвата  yahoo
Вчера гледах надписа на халките, ужасно е крив , все едно някой пиян го е чегъртал с пирон  cray
Направо полудях - понеже гравирането е безплатно от ателието , като ги видях исках да ги връщам за претопяване. Милото ме спря и вика - нищо, нека надписа да е крив, пътя да ни е прав, не ги връщай.
И така си останахме с халки с крив надпис, но иначе халките са ок. Много са хубави. Класическо бомбе.
Момичета не гравирайте ръчно да не плачете като мен, гравирайте с лазер  give_rose
Днес поръчах подаръците на гостите  yahoo дано да дойдат без проблеми от Враца, керамика е все пак  smile
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: май 29, 2012, 12:29:52 »

На кои се спря все пак?
Не се ядосвай на гравирането, то не се вижда особено. Правилно те е успокоил мъжът ти. В крайна сметка за цял живот, но само докато не ви се изменят пръстите, после ще си ги оправите.
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #49 -: май 29, 2012, 16:10:14 »

На тези, оказа се че малко ще могат да ми набавят 80 бр за седмица


Сега мисля как да ги увия , искам да е нещо като амбалажна хартия или нещо такова - еко хария. На всяко едно ще изрежа по едно картонче и ще завържа с канап тенкю кард - Благодарим Ви, че уважихте нашият празник ( или мисля да напишем - Благодарим Ви, че заедно с нас празнувахте деня на нашето Да)
и ще се подпишем със Семейство Иванови. Ще ги пиша на ръка, така ще стане по лично.
Още не мога да реша какво точно да напиша и как да ги опаковам.
Ще ги раздаваме , когато обикаляме по масите. Има един проблем те ще са около един кашон, шаферите бая ще мъкнат по масите с нас  blum blum blum
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #50 -: май 29, 2012, 16:15:52 »

Tsutsi, много симпатични подаръчета ще се получат много идейно с опаковките и канапчето...аз съм виждала опаковки от амбалажна хартия с прозрачно прозорче отпред - така ще се вижда подаръчето, ако това целиш, разбира се smile
Не се ядосвай за халките, те да са ти кусура smile
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #51 -: май 29, 2012, 16:20:23 »

Благодаря Снежанке , за това не се бях сетила , може и хартиени кесии също  blum
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: май 29, 2012, 19:53:15 »

Tsutsi, честита темичка и от мен и лека и приятна подготовка!  good
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: май 29, 2012, 21:35:35 »

нашите също са ръчно и не мога да кажа че съм особено впечатлена. И аз бих препоръчала лазерното. good
п.с имаше един кафеникав плат като за чували, мисля че зебло. той също ще стои добре  и етно за подаръците.
http://digi84.com/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=64&Itemid=27&vmcchk=1&Itemid=27

http://www.shop.technotexbg.com/category/6/zeblo.html




http://www.magazinche.com/item.php?itemid=617

« Последна редакция: май 29, 2012, 21:39:17 от emmmmmy » Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: май 30, 2012, 08:55:12 »

Честита темичка и от мен  good
Желая ти много приятни мигове в подготовката  danceg
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #55 -: май 30, 2012, 09:39:47 »

Еми благодаря ти много за идеята - за зебло не се бях сетила също.
По въпросът за гравирането - купихме си красиви кристални чаши, дадохме ги за гравиране, платихме по 5 лв на чаша ( което си е жив обир, като знам за колко гравирам рекламни сувенири в София), оставихме ги в ателието, имаха една седмица ...След седмица чашите не бяха готови, направиха ни ги в последният момент и така ги бяха гравирали, че нямам думи! Чак кристала бяха издрали! Честно ви казвам падна ми пердето, мислех да ги строша от главата на майстора, като едно време в занаятчийските гилдии. Сега ще купуваме други чаши, а тези ще чупим. А не ми се иска да ги чупим, толкова си ги харесвах. След обикаляне намерихме едни от много хубав италиански кристал и сега съм в чудене - да купувам ли пак чаши или не?  girl_impossible
Момичета къде могат да ми ги гравират хубаво с лазер?  huhhuh.gif
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: май 30, 2012, 09:55:34 »

Ако е в София - Сватбен център София. Аз само там намерих, категорично не исках да ми гравират халките ръчно... Да не говорим, че не можеха да съберат повече от  "Обичам те, П."... аз не исках такъв надпис първо, че да ми казват какво могат само и да напиша името на мъжът ми с една буква?! Та там ги гравирахме. Моя надпис е на латиница и е с много хубав шрифт, на милото е на български и е с печатен, не можело с ръкописен. Не е толкова хубаво печатно, ама поне е равно...

пп - по 4 лв. на халка е, без значение на броя символи, защото на ръчно ми искаха от 0,50 ст. до 1 лв. на символ...
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #57 -: май 30, 2012, 10:02:05 »

Благодаря ти Кристи  good На нас с ръчното гравиране ни написаха само имената и датата на сватбата  nea
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: май 30, 2012, 16:24:39 »

Пак късно разбирам за новите темички, Честит темичка и от мен smile
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #59 -: май 31, 2012, 16:02:15 »

Мерси Еми
Момичета пак да кажа - вчера окончателно си взех роклята от Грънчаров и син - уникална е! Влюбена съм безумно в нея danceg danceg danceg Жената в салона ахна като ме видя с нея, искат даже да си я пуснат като модел, искаха непремено да им изпратя снимка от сватбата, да си я качат в сайта.
Нямам търпение да я сложа heart heart heart

Подаръчетата идват в понеделник - ще ги опаковам в хартиена кесия, ще я вържем с канап, към него ще прикрепим тенкю кард, на картон от рециклирана хартия. Остава само да измисля какво да пиша на нея точно.
Моля за мнение за следните изречения
- Благодарим Ви, че споделихте с нас Щастливият Ден
-Благодарим Ви, че бяхте с нас
- Благодарим Ви, че се веселихте с нас
- Бяхте с нас, когато казахме ДА - Благодарим Ви

Ако нещо ви хрумне  blush blush blush
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines