Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 17:56:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Tsutsi - 16.06.2012 г.  (Прочетена 49356 пъти)
 
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #30 -: май 18, 2012, 15:09:20 »

Благодаря ти много . беше удоволствие да чета поста ти  blush
На мен проблема ми е, че цветя, които искам като макове, здравец, диви карамфили не са трайни  sad
Милото ми вика - що не наберем едни жълтурчета и готово  blum Аз обичам жълтурчета да ви кажа  pardon
Маргаритки и парички също, да ми го увият в народна кърпа ( аз ще я купя) с паричка и синьо мънисто, така си го представям, вие как мислите?  smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #31 -: май 18, 2012, 15:19:04 »

Здравецът е много траен! Сега се поразрових и виждам, че има и питомни макове. За Лизиантус гарантирам 10000%, че ще се справи, каквото и да искаш. Има Скайп и ел. поща и се контактува много лесно с нея, дори и от чужбина. И аз си представям букета, както го описваш. Вкъщи имам разни събрани фолклорни букети, ще ти пратя, да гледаш. Сигурно ще си правиш и пряпорец, искаш ли снимка?


* cherven buket.jpg (8.58 KB, 225x225 - видяно 2022 пъти.)
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #32 -: май 18, 2012, 15:24:53 »

Много ми харесва идеята ти за цветята, Tsutsi! Стискам палци да можеш да я реализираш така както си я представяш smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #33 -: май 18, 2012, 16:12:52 »

http://www.public-republic.com/magazine/2009/08/26075.php
Тук също има разни работи!
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #34 -: май 18, 2012, 17:12:26 »

Благодаря ти много Свекърва  give_rose Чудесни са букетите, харесват ми  yahoo
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #35 -: май 18, 2012, 19:06:06 »

Всъщност Невена  е мацката от www.cherga.net .
Мнооооого яки сватби.

Tsutsi, а роклята ти каква ще бъде - има ли и по- нея етно мотиви. Пафти или пендари ще имаш ли? Кой ресторант си избрахте? Венец от цветя за главата ще си правите ли?
Букета така както го описваш ще стане много як - с паричките, питомните макове (както казва свекарва), жълтурчетата, здравеца.
Успех
Активен
malia
Ентусиаст
**
Публикации: 136



« Отговор #36 -: май 18, 2012, 20:46:58 »

Честита темичка и от мен и ние имахме малко проблеми с родителите на момчето,но се надявам вече всичко да  е наред, и аз много се ядосвах и ревах но няма никакъв смисъл накрая пак ще си го направя така както си искам  danceg Ние сме една седмица преди вас, но явно изоставаме с подготовката smile Пожелавам ти от тук нататък само положителни емоции с подготовката на сватбата и не се притеснявай всичко ще бъде наред  smile
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #37 -: май 20, 2012, 17:01:55 »

Привет - тази събота приключихме с ресторанта окончателно. Избрахме меню, уточнихме списъка с гостите ( надявам се на няма промени) , разбрахме се за алкохола ( ще ни го охладят те), тяхното меню беше много богато и като храна ( грамаж на порцията) и като алкохол, безалкохолни, бира и хляб ( в нашият случай пърленка) Доволна съм и камък ми падна от сърцето.
 Сънфлауър - по роклята ми няма да има етно мотиви, дантелена е , такава исках. Венец също няма да имам - определено моят вид ще е най-булченски от всичко  blum Ресторантът ни е Диана в с. Труд, той си е напълно етно. Ще имам и етно ритуал по посрещането с предаване на семейният огън и захранване от свекървата с Бела съм, бела юначе ...и така  blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #38 -: май 20, 2012, 17:37:46 »

Това с алкохола наистина беше доста изнервящо, още малко да ти предложа да се охлади в Пловдив при едни познати. Каза, че ще имаш фотосесия в два парка - единият да не е на път за Труд /посока Пловдив към Карлово/? Има много интересни каменни композиции там.
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #39 -: май 20, 2012, 17:45:51 »

Не няма да е там - къде е това с камените колони?  smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #40 -: май 22, 2012, 17:54:49 »

 Wink Паркът на Рибница, на изхода на Пловдив към Труд. Не са колони, а скулптури в малко по- модерен стил.
Иначе колони от римско време има в дупката на Пощата и на Понеделник пазара /останки от виа милитари/, но е мръсно и разхвърляно. Във Фейсбук - аз обичам Пловдив - има доста снимки на хубави места из града. Ако търсиш нещо специално, казвай. Днес за пореден път се убедих, че най- красивите и запазени къщи тук са на Гроздовия пазар, до Пожарната.
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #41 -: май 23, 2012, 11:02:48 »

Благодаря ти свекърва ще разгледам  smile
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #42 -: май 28, 2012, 14:55:51 »

къде ни е булката......?
Как си Tsutsi, как върви подготовката?
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #43 -: май 28, 2012, 15:32:00 »

Тия дни само кудкудякам като черна станция - това няма да стане, онова няма да стане, но полека лека нещата се подреждат. Обаче на милото направо му скъсах нервата, страшен ужас, ужасон съм.
Бях на последна проба на роклята - влюбена съм безусловно и завинаги. Гис сътвориха мечтаната ми рокля  Bravo
Остават медицинските, дегустирането и поръчването на торта в събота, купуването на саксиите. Посяхме тревата, постояно я наглеждам, три дни минаха и не расте  nea Милото вика - поне седмица ще израсте бре, успокой се.
Тази сряда съм си взела отпуска да ходя да вадя медицински, да си взема роклята, да поръчам подаръците на гостите. За най-последно съм си оставила най-горчивото - подреждането на гостите по масите. За моя радост повечето гости ще дойдат даже тези дето се колебаеха, да не дърпам дявола за опашката де. Това е за сега.  good
Активен
formite
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 341



« Отговор #44 -: май 28, 2012, 15:38:50 »

Да се запиша и аз в темата.  give_rose Когато баба ми прави разсад за туртите,като го насее покрива саксията с найлон да стане като малък парник, така май покарват по-бързо. Консултирай се за тревата с някой, който сам си прави разсади,така ще сигурна как да постъпиш за да покара по-бързо.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines