Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:27:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Tsutsi - 16.06.2012 г.  (Прочетена 48991 пъти)
 
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #15 -: май 16, 2012, 14:25:30 »

Мерси свекърва - така е, сигурно си права. Ще изпратя на всички гости от другите градове по майла карта къде е ресторанта и църквата, в гражданското ще бъдем само малко хора - ако мислят да ми звънят по телефоните докато ни е фото сесията да ме питат - ама къде да сляза сега тука от магистралата, много се лъжат ... diablo
Фото сесията ще е в два парка ( не си спомням имената им), малко на пловдивската Дупка, яд ме е само, че велосипедите, които ни предлагат са или маунтинбайк или такива, няма ретро с романтична рамка ...за сега...
Ха ха тревата - не още, ще я посадим на 24.05 - тогава ще имам свободно време да се занимаваме с нея.
Изобщо почивните дни са определени за украсата - ще купим свещници, саксиите с цветя, тюла и панделките, даже и специални зелени салфетки за ресторанта понеже искам зеленото да е същото като тейбъл - картичките. За моя радост една приятелка на милото, която се ожени миналата година ми даде специални метални поставки за номерата на масите, купени и ползвани на тяхната сватба - все едно за нас правени. Даде ми и чанта - цвят шампанско и малко камъчета, все едно за обувките ми правена - просто супер. yahoo
Купихме такива хубави чаши, ама така грозно ги гравираха, много ме доядя!  nea
С управителката уточнихме как ще украсят младоженската маса, масите ще имат бели покривки и отгоре ще има малко червено каре, а младоженската с бяла покрика и драперия от червено родопско каре, ще има купи с плодове, орехи и жито, ще има зелени свещи в метални свещници ( цели), които аз и казах, че ще купя от Джъмбо да ми се връзват с останалата украса. Обещаха сервитьорите да ми казват на гостите, кои на коя маса е, не ми се щеше те, исках да са една от приятелките, които ще ходят да украсяват масите - още го мисля.  girl_impossible
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 16, 2012, 15:00:23 »

Мила, докато ти чета постовете как върви подготовката, забелязах че си приличаме по едно - и аз като теб искам всичко да стане така, както ми е в главата и всяка една дори и нищожна промяна ме изкарва от релси diablo Искам да ти кажа само едно - нали няма да я караш така още цял месец? Wink Бъди сигурна, че когато организираш такова голямо събитие с много ангажирани хора, никога няма как всичко да върви абсолютно гладко и по план. Важното е да реагираш спокойно, без да трошиш нервички напразно - всичко е поправимо и винаги ще се намери начин girl_wink Наистна е адски неприятно гостите и близките да реагират по този начин - тропни с крак и им заяви, че това е най-важният за вас ден и ще стане така както вие искате и с когото сте поканили! От опит знам (а и като чета момичетата с вече минали сватби), че промени ще има до последно - важното е да се настроиш и да бъдеш подготвена за това, а не да ти се насълзяват очите от бяс и нерви(и на мен ми се случва нерядко blum ) Искренно ти пожелавам в този оставащ един месец истински да се насладиш на хубавите моменти от подготовката!!! Ще видиш, че когато всичко отмине ще ти липсва и ще ти остане един прекрасен и незабравим спомен, а на всички тези пречки по пътя ще им смеете Wink Поздравявам мъжът ти за думите, които ти е казал - вярвам, че тогава всичко лошо ти се е изпарило и си се успокоила - той е много прав и ти си една щастливка да имаш такъв мъж до себе си, който е готов на всичко, за да бъде с теб! heart
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #17 -: май 16, 2012, 20:24:16 »

Благодаря ти много Лунна светлина  give_rose
Днес ми се обадиха от Грънчаров и син да ми кажат, че другият вторник роклята е готова и ще отида на окончателна втора проба  danceg danceg danceg Нямам търпение да дойде вторник вечееее  danceg danceg danceg
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 16, 2012, 21:03:50 »

Цуци, честита темичка!!!
Не се ядосвай за неща, които не зависят от теб- просто няма смисъл pardon Радвай се на последния месец подготовка, защото това време повече няма да се повтори   Wink
Ще ни покажеш ли роклята като я вземеш  blush
Активен
famille
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #19 -: май 16, 2012, 21:05:20 »

Цуцка, честита темичка!  Bravo С интерес, вълнение и искрено съчувствие прочетох постовете ти.  smile cray shok Трудно ми е да си представя това нещо с роднините, но знам, че ситуации има всякакви. Да се присъединя към лунната светлинка, която е много права - аз приветствам желаниети ти всичко да е подредено, готово и под контрол и ти се възхищавам за постигнатата организация цял месец преди сватбата. Продължавай така - направи всичко, което зависи от теб, за да се чувстваш лично удовлетворена. Когато обаче приключиш, скръсти ръце и си кажи - е сега, каквото - такова, аз ще бъда най-красивата, най-щастливата и най-обичаната булка, а сватбата ни ще бъде най-готиното събитие на годината за нас и всички, които ни ценят. Нищо няма да се изпречи на пътя ни!  Yes
Активен
Amour♥Occasion
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #20 -: май 17, 2012, 05:33:41 »

Честита темичка! Браво за организацията, някой ден, идеалът ми за организация - имам предвид, че си готова и сега само си чакаш - няма по - хубаво от това! Всичко звучи чудесно.  give_rose
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 17, 2012, 08:10:21 »

Tsutsi, честита тема. Бъди спокойна и се наслаждавай на последните моменти от подготовката.
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 17, 2012, 08:44:29 »

Честита темичка и от мен  give_rose give_rose give_rose
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #23 -: май 17, 2012, 13:39:21 »

Благодаря момичета.  give_rose Тази събота сме в ресторанта да уточним менюто  give_rose
Само за букет не съм решила какви цветя искам и сега избирам, ще се радвам на съвети. Червени цветя ( много ми се искаше макове да ви кажа) и зелени  smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #24 -: май 17, 2012, 13:48:56 »

Полските макове са много нетрайни, аз също ги харесвам. Погледни тук, може да ти хрумне нещо.http://www.liziantus.com/index.php?id=11
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #25 -: май 18, 2012, 10:30:16 »

Разгледах сайта на Лизантус, добри са им букетите, това с розите и житото беше идейно, но все пак нищо не ме грабна  smile Ще мисля още, какви други добри флористи има в Пловдив? Ще трябва да мисля и цветята на колата и бутониерите  girl_wink
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 18, 2012, 10:42:00 »

Tsutsi, честита темичка, първо, чак сега я видях  give_rose
Виждам, че си писала за Лизиантус... отиди на място и говори с Нина- флористката е тя. Няма да сгрешиш! В сайта отдавна е спряла да качва снимки, защото и ги крадат идеите. Момичето за разлика от много други флористки това е завършила като специалност в чужбина, а освен всичко друго си личи, че го работи с много любов smile
На мен ми направи букета, бутониерите и икебаната за колата. Искам да ти кажа, че толкова издържливи цветя никога не бях виждала... на моята сватба беше адска жега, икебаната постоянно я напичаше, след това в ресторанта я сложихме на младоженческата маса, издържа не просто до сутринта... занесохме я вкъщи и тя беше жива още седмица след събитието!
Букетът ми пък освен жегите, беше размятан наляво и надясно от който го хване lol кумът особено на хората, които водеше с него, изобщо не го пожали, но не падна нито едно цветенце! Като направя сравнение с букета на булката, на която кумувах, ами от нейния паднаха две рози още на хорото пред кумовете (т.е. пред нас).
Така, че те съветвам да отидеш на място и да споделиш идеите си и вижданията за букета, който искаш, мацката е много отзивчива и идейна, ще ти предложи много неща и ще се справи отлично. Ако пък нещо не ти допадне, има и други smile А и можеш преспокойно да и кажеш искам до еди каква си сума да се вместя и тя ти казва какво може да се направи, какви цветя и т.н. Успех от мен в цялата подготовка!
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #27 -: май 18, 2012, 10:46:46 »

Благодаря ти много  give_rose
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 18, 2012, 13:21:55 »

Честита тема  give_rose Много се радвам, че си толкова напред с подготовката, надявам се всичко да е по вода.
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #29 -: май 18, 2012, 13:57:46 »

Здравей, Tsusti

С нетъпение очаквах твоята темичка, след като попаднах на твой пост, в който пишеш, че сватбата ще ти бъде с етно мотиви. Това беше моята мечта за сватбата ми (дори съм имала крайни представи за сватба на голяма поляна , с народни носии, много хОра). Сега сватбата ми няма да има нищо общо с това, но... се надявам пак да е готино  good
За букета, щом маковете не са трайни, букет в битов стил може да е с лалета,  алстромерии,  хризантеми, слънчогледи. Страхотни украшеняи в букета са житни класове, лавандула (любамата ми) и др. подобни.
на едно сватбено изложение се запознах с 2 мацки (флористка и сватбен агент), които имат няколко успешни етно сватби. Ето линкове http://www.cherga.net и http://www.lewekedesign.com. Има добри идеи (поне мен много ме радват и колкото повече гледам , толкова повече ме е яд , че няма да сбъдна мечатат си)
Пожелавам ти успешна подготовка. За мен ще е удоволствие да търся идеи заедно с теб  и още от сеа давам твърда заявка за снимки след сватбатата ти


Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines