Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 15:21:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Tsutsi - 16.06.2012 г.  (Прочетена 48996 пъти)
 
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« -: май 16, 2012, 10:15:10 »

Ето че и до твоят ден остана само месец мила...пожелавам ти спокойна подготовкааа до големият ден. Чакаме те да разкажеш до къде сте стигналии  give_rose


* titul.jpg (41.67 KB, 400x400 - видяно 3303 пъти.)
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 16, 2012, 10:18:59 »

Tsutsi, честита темичка! Чакаме те тук да ни разкажеш за подготовката и емоциите от предстоящата  Сватбаааа
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #2 -: май 16, 2012, 10:23:29 »

Честита Темичка!!! Bravo Успех с подготовката и нека всичко мине както си го планувала.  yahoo
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #3 -: май 16, 2012, 10:38:28 »

Честита темичка и от мен  Bravo good
Очакваме инфо от началото (историята ви, до къде сте с подготовката и какво остава) до големия ден  Party time.

Ако можем с нещо да помагаме smilesmilesmile
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 16, 2012, 10:51:51 »

Веднага се записвам с наааай-голямо удоволствие!  blum
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #5 -: май 16, 2012, 11:10:08 »

Ето още една наближаваща  Сватбаааа Честита темичка и от мен smile
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 16, 2012, 11:31:33 »

Честита темичка  give_rose Пожелавам ти в оставащите дни, да си изпълнена с много положителни емоции!
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 16, 2012, 12:32:39 »

Честита темичка пожелавам ти много вълнения и емоции в оставащия месец като госпожица.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #8 -: май 16, 2012, 13:18:16 »

Приятна подготовка и от мен! Пожелавам ти само да се усмихваш и всичко да ти се получава така, както си го мечтала!
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #9 -: май 16, 2012, 13:52:00 »

Благодаря Ви много момичета, зарадвахте ме много.  Нещо много ми беше умряло настроението покрай сватбата. Заради роднински номера, добре че са приятелите да ни спасяват. Гостите ме побъркват, моите специално. Имам едни 10 човека, които - ще дойда, нема да дойда. Това много ме изнервя. Роднините ме побъркват също - и моите, и на милото. Мине се не мине каприз, мине се не мине неприятна изненада. Изпитвам желание да им крещя от яд. Направо ми съсипват цялата радост от подготовката. Наревах се наволя по тази тема, сега хубавата част.
DJ, фото и оператор са ангажирани. Ресторанта също. Роклята е от ГиС - чакам за втора проба до празниците и да бъде напълно готова до края на месеца. Тортата е избрана като модел - от Чочко, пълнежът също - еклерова с малини. Ще мога да я капарирам чак на 01 Юни , това е последен срок, който съм дала на всички гости за потвърждение и след това КРАЙ! Кой потвърдил, потвърдил...
Подаръците също са избрани, чакам само пак гостите. Украсата е избрана, закупени са малките саксийки, визията на тейбълите е направена, също и на name card - с имената на гостите. Алкохола е поръчан, халките са готови, младоженецът е облечен, аз имам обувки и чанта, с ресторанта украсата е уточнена, тази събота уточнявам и менюто, то ми е последно с тях. С DJ и фотото е уточнена програмата за тържеството, уточнена  е и къде ще е фотосесията. Пробен грим и прическа - направени и уточнени.
Практически сме готови със всичко - искаш да сме готови със всичко, за да може двете седмици преди сватбата само да си извадим медицинските и да си лежим...Но не би...След като се скапахме от търчане с милото, скъпите ни роднини решиха да ни правят мамби...
Миналата седмица ми сервираха, че няма да бъдем там, където се бяхме уточнили да ме взимат, въпреки че сме направили план график с фотограф, оператор, гримьор и фризьор - дай всичко отначало, добре, че милото има страхотни приятели та веднага ни се притекоха на помощ и уредихме всичко. Въпреки, това ми се ревеше от яд. Моята рода реши да не идва цялата в последният момент, даже майка ми ме пита - защо да идвам, нали ще си бъдете с ваши приятели, какво да правила тя на сватбата ???? - няма да ви казвам, как се ядосах. Айде наново прекроявай стаи в хотели, маси, торти, подаръци и т.н. Много се ядосах и още ме държи. От 100 човека, станахме 70.
Та така...Имам моменти, когато да ви кажа ме обхваща страх - какво ще излезе от тая сватба.  cray
Имам чувството, че хората ( гостите) не разбират какви нерви и какво търчане е това за нас, това страшно ме ядосва - заслужават ли тия хора да ги каня въобще, да им слушам капризите и да ми късат нервите с непостоянството си?  cray
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #10 -: май 16, 2012, 14:01:01 »

Честита темичка и от мен @}->--Пожелавам ти месец изпълнен с много емоции и вълнения покрай приготовленията за  Сватбаааа .Чакаме много снимчици и разказчета как върви всичко yahoo
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #11 -: май 16, 2012, 14:04:20 »

Tsutsi първо честита темичка. Да я напълниш само и единствено с положителни емоции. Добре сте се справили с всичко. А за роднините хич не се ядосвай. Който ви уважава ще присъства и ще сподели празника с Вас, който не иска да не идва. Кофти е , че и ти трябва да дадеш бройка за всичко. На финала ще видиш колко забавно и хубаво тържество ще имаш и после ще се смееште на лошите моменти и спънки по време на организацията smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #12 -: май 16, 2012, 14:06:54 »

Хахаха, при всички е така - нерви до дупка. Хем за да не ти се иска втори път да се жениш  Wink. Но в самия сватбен ден нещата се подреждат и щом тупнат тъпаните.....започва хубавото. Това с броя на гостите всички го преживяват, няма обаче останали гладни и недоволни. По неписан закон, явните мрънканици са преди деня - после всички се съобразяват с булката и не я притесняват с глупости.
Ти си съвсем готова. Поникна ли тревата? Къде реши да правите снимки, ти ще си от по- нестандартните булки и всяка твоя идея ми е интересна. good
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #13 -: май 16, 2012, 14:11:36 »

Така е Миши благодаря ти - аз просто искам една прекрасна сватба, коя ли булка не иска. Вероятно проблемът се корени в характера ми, където искам всичко да е ясно и предвидено, подредено. И като стане малко бъркотия и откачам. Милото го кара къде, къде по - спокойно. Като изперках покрай роднинската инвазия, че чак на рев ме изби ( аз не плача почти никога) той ми каза - каквото ще да става ние ще се оженим, ако ще град да вали, ако ще кумовете да не дойдат понеже им е болно детето, ако ще роклята да не е готова ( това беше поредната психария дето ме нападна) , ако ще никой да не дойде - ние ще се оженим и ще се обичаме завинаги - тук вече заревах от радост, че имам до себе си толкова добър, грижовен и любящ мъж  cray cray cray cray
Тия дни само на рев ме избива и навсякъде ми се привиждат бели мишки   blush blush blush
Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 16, 2012, 14:20:32 »

Честито и от мен!
 Дано проблемите да се решат, а неприятните ситуации да отминат и да ти остане само приятната част от подготовката!
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines