Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 00:41:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Къде мога да си купя празни бутилки за вино?  (Прочетена 31457 пъти)
 
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« -: май 15, 2012, 11:33:15 »

Здравейте момичета, намерихме много хубаво вино за сватбата, обаче е наливно. Имате ли идея от къде мога да купя празни бутилки за да го сипем в тях. Ако купиме канички ще ни излезе много скъпо  angry
Благодаря за помощта  bouncinggirl goody bouncinggirl
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #1 -: май 15, 2012, 13:22:39 »

Хайде, момичета помагайте
И аз се интересува от къде можем да вземем бутилки за  алкохол. Знам, че ако имам познати със заведения мога да ги помоля да ми събират бутилките, но нямам такива  sad
Очакваме идеи
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 15, 2012, 14:20:05 »

В Джъмбо има много хубави, дори и шарени, но отново са над 1лв. Бях харесала едни по 1,99лв., но ни се видя много и не ги взехме. Не съм виждала някъде за стотинки.
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #3 -: май 15, 2012, 15:25:14 »

Момичета, ето тук съм виждала да се рекламират с продажбата на такива бутилки, но не съм им писала, за да разбера цени. Виждам, че предлагат бутилки и за вино, и за други алкохоли. Дано ви помогна. 

girl_wink



« Последна редакция: май 15, 2012, 15:51:24 от Деничка Звездичка » Активен
incubus
Регистриран

Публикации: 4



« Отговор #4 -: май 15, 2012, 15:41:25 »

За всички, организиращи сватби в София и Пловдив - мога да дам информация smile Има Стъкларски заводи и в двата града и магазинчета за продажба на дребно пред всеки от тях. Ако на някой от Пловдив му трябва - да пише на лични мога да дам телефон на магазинера и да пита какво има и на какава цена.  give_rose
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #5 -: май 15, 2012, 15:45:02 »

Обикновени бутилки струват под 1лв и може да купите от винзаводите или стъкларските. интересувайте се хората които слагат домашно вино от къде купуват. Коркови тапи също от винзаводите. Ако ви задоволяват втора употреба, в ресторантите ги изхвърлят, помолете някоя квартална кръчма да ви събере, предложете да ги заплатите. Едва ли ще ви откажат, мисля че ще ви ги подарят. Има и по-лесен вариант. Пласмасови туби и кани в ресторанта (ако разполага с такива). Тогава не ви е нужен амбалаж.
Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 16, 2012, 07:18:02 »

И аз да си дам мнението. Не е реклама,тъй като все още не сме купили и не мога да изкажа мнение, но саътът е: http://zlatnatabachva.com/
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #7 -: май 16, 2012, 08:29:43 »

Намерих  danceg danceg danceg
Стъкларски заводи Дружба имат склад в София, на сайта им го има точния адрес. Пратих вчера запитване и веднага ми отговориха  thank you Цените им са 15 и 28 ст. без ДДС.
Активен
incubus
Регистриран

Публикации: 4



« Отговор #8 -: май 18, 2012, 15:11:38 »

И аз да си дам мнението. Не е реклама,тъй като все още не сме купили и не мога да изкажа мнение, но саътът е: http://zlatnatabachva.com/

точно това са магазинчетата, за които говорех пред стъкларските заводи аз съм купувала от там:)
Активен
MuMeTo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #9 -: юли 14, 2012, 14:07:01 »

Да се включа и аз в темата...За жалост баща ми скоро ходи до стъкларския завод в София и му казаха,че магазина за продажба на дребно е затворен...  cray И сега трябва да мислим,какво да правим и къде да търсим бутилки.Иска ни се да не са съвсем обикновени бутилки,а и ни трябват доста бройки,ако някой може да помогне ще съм много благодарна  give_rose
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 14, 2012, 19:15:47 »

Мимето с риска да повторя Вивид, погледнете в Златната Бъчва, там има няколко модела бутилки за вино и ракия. Нашата сватба беше преди месец и от там си набавихме 100 бутилки за ракийка:)
Активен
MuMeTo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #11 -: юли 14, 2012, 20:19:10 »

Перличка,гледахме ги,но не ни харесаха.  blush В стъкларския завод имаше много интересни моделчета,но .... Все пак много благодаря за бързия отговор  Wink
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юли 14, 2012, 23:24:11 »

извинете за глупавия въпрос, но дали този сайт е актуален http://zlatnatabachva.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=138&category_id=4&option=com_virtuemart&Itemid=54 и доволни ли сте ако сте поръчвали
Аз мислех, че няма да имаме алкохол, който няма да има бутилки и ще трябва да търся, но свекитата държаха на една хубава ракийка  smile smile и сега се чудя къде ще я сипваме  smile
Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юли 18, 2012, 17:00:21 »

_Ezra_, взехме същите бутилки от същото място. Доволни сме, бутилките са красиви и стилни, лепнахме им скромен етикет, колкото да се знае какво има вътре (производителят не желаеше публичност) и се получи добре, имам снимки ако те интересува мога да кача в галерията smile
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юли 19, 2012, 09:19:32 »

да ви кажа под секрет, на девин има бутилки стъклени за вода, с един много малък фин етикет който се маха супер лесно, ние си събрахме такива бутилки и сега ги украсяваме с декупаж....мисля че ще се получи страхотно и интересно smile
Активен
Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines