Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:35:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Накитите при мъжете  (Прочетена 140021 пъти)
 
silvani
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: декември 03, 2008, 13:29:55 »

Моят мъж не носи накити, защото ги губи. Сега носи халката и часовик.
Активен
monique
Любопитен
*
Публикации: 22


« Отговор #46 -: декември 04, 2008, 21:36:12 »

Моят носи само верижка със зодията му и часовник.
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: февруари 21, 2009, 01:44:00 »

мойто мило носи само часовник и то не винаги.
Иначе почти не си сваля от ръката едни 2 броенички, те чак излиняха, ама той още ги носи.
Други накити - не!
Активен
peteto77
Сватбар
***
Публикации: 185



« Отговор #48 -: март 03, 2009, 20:09:22 »

хмммм... това оправдание с одраскването... ми се струва... леко измислено
Активен
sestri4kata
Ентусиаст
**
Публикации: 86


« Отговор #49 -: март 17, 2009, 00:28:38 »

ох не знам и ние сега сме в процес на водене на сериозни преговори дали ще се носи халката или не,малко не мога да надвия поне на този етап категорично ми се заяви-Ти мен виждала ли си ме да нося бижута? shok Ми май не съм,ама...все пак това си е халката ни :'(Още имаме време,не сме ходили за халки,ама ще трябва да се подготвя и за този вариант...А пък аз така да нямам търпение да си я сложа и да си я гледкам,като знам как се радвах на годежния си пръстен ,още не мога да отделя очи от него,ама какво да се прави,като не иска момчето,не мога да го накарам на сила,а така да ми се иска cray
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: март 17, 2009, 09:01:30 »

Моят мишок мрази и той всякакъв вид накити и пръстени. Носи само и абсолютно винаги часовник и една гривничка от божи гроб. Халката обаче казва, че няма търпение да сложи и ще си я носи винаги с "голяма гордост и кеф" ! Ха да видим, да има късмет нещо да му мине кефа или гордостта beating
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: март 20, 2009, 21:50:25 »

мойто човече носи часовник от дъжд на вятър и 1 броеничка... А, откакто се кръсти си носи и кръстът, подарък от кръстника му.
Активен
IvoZ
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #52 -: юли 01, 2009, 17:15:10 »

Най-стилните мъже трябва да носят само часовник и халка.Като разбира се,часовника трябва да е не по евтин от 1000лв. blum .За тържествени случаи-изящни ръкавели,по възможност с диаманти! danceg
Активен
gorska_feia
Любопитен
*
Публикации: 21



« Отговор #53 -: юли 31, 2009, 21:16:38 »

Моят мъж носи само часовник и след сватбата ще носи халката си. Когато е по-официално облечен си слага хубави ръкавели. Пробвала съм да му купувам хубава мъжка гривна, но не я носи  huhhuh.gif
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #54 -: август 26, 2009, 09:51:46 »

Ето пост точно по моя въпрос. Момичета, споделете с ръкавели ли бяха младоженците или с копчета както си се продават повечето ризи? Дайте и снимки, ако имате. Обмислях ръкавели за милото, но още доста се колебая, май така ще го прехвърля заедно с фишуто и елека в друго излъчване, което не знам дали ще се впише добре.
« Последна редакция: август 26, 2009, 14:07:45 от Su_to » Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #55 -: септември 30, 2009, 14:25:51 »

Относно последния пост - уважаема мила дама, вие ли решавате такива подробностти около вашия мъж?Той няма ли желание сам да се облече и да е изненада за вас на сватбения ден.Къде е тръпката за вас ако ви е познато всичко до най-малкия детаил.При първия си брак не позволих никои нищо да знае за моя изглед, сега ще направя същото, ако имам нужда от съвет ще използвам някоя приятелка, но ще бъда изненада даже и за роднините.Вие нали също искате когато ви види младоженеца всичко по вас да е изненада, нали не вижда роклята и другите неща преди да доиде да ви вземе?Съжалямав малко се отклоних от темата. Offtopic
Активен
atsuki
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: септември 30, 2009, 15:15:09 »

точно защото не я вижда предварително с роклята е крайно наложително да се включи в избора на дрехите му! много простичко ще обясня защо - да речем роклята е бяла, с висока талия и лилава панделка под бюста. ризата трябва да е в тон с тази лилава панделка - а колко нюанса лилаво познавате? аз лично много. друг вариант е ако младоженеца реши да е по екстравагантен и се появи да речем в оранжев костюм...
така, че да - крайно наложително е булката да помага в избора на дрехи за младоженеца.
извинявам се за  Offtopic
Активен
savig
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #57 -: април 26, 2010, 15:25:33 »

Аз не съм съгласна с мненията  nea, че мъжете не трябва да носят бижута. Мисля, че е доста остаряло виждане  crazy. Има мъжки бижута, които много добре подчертават стила и характера на мъжа, както и неговата индивидуалност - дали това ще е с интересна гривна, готин пръстен или секси висулка...
А по повод на сватбените тържества, също не съм съгласна, че не трябва да носят нещо повече от часовник и халка. Защо да не носят и други бижута, стига да са хубави и да си вървят на стайлинга? Това само ще ги направи по-готини blum
А да не говорим, че мъжете не искат да си носят халките, защото им ги избират жените и правят компромис с модела, само и само да няма конфликти още от самото начало на съвместния живот nea
Когато мъжете започнат да избират сами халките, тогава ще си ги носят повече.  good

Ето тук можете да видите готини неща по темата:
www.stgamin.com

« Последна редакция: април 26, 2010, 15:30:11 от savig » Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: април 27, 2010, 08:53:30 »

Ами аз пък не съм съгласна, че жените им избират халките, нали заедно ги избират всеки си казва мнението
Ние  двамата си избрахме нашите халки без никакви разногласия
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: април 27, 2010, 09:16:41 »

И аз не съм съгласна с това твърдение.
При повечето ми приятели, жените подбираха по няколко варианта за всичко, касаещо сватбата, а мъжете казваха тежката си дума.

Ако даден човек не е свикнал с накити и те го дразният или му пречат, няма да ги носи. Не е удобно по 5-10 пъти на ден да ги сваляш и слагаш. Забелязала съм и много двойки, който си носят халките година-две и после вече ги заменят с други бижута.

А и не знам защо, но мъжете са по сантиментални на тази тематика и държат повече на халката като бижу. Може би, защото жените имаме много други, които постоянно сменяме pardon

Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines