Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:36:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Накитите при мъжете  (Прочетена 140007 пъти)
 
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #15 -: февруари 20, 2007, 11:46:49 »


Моя приятелка се наложи да свали халката и годежния пръстен, когато напредна бременността и и се подуха пръстите на ръцете... при което съпругът и демонстративно свали неговата и заяви "ами като ти ще се разкарваш наоколо като свободна жена, няма само аз да съм "белязан", я!"

Та някои мъже явно приемат халката малко прекалено драматично (моята приятелка в осмия месец хич не изглеждаше като свободна жена, ама хайде)  crazy
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: февруари 20, 2007, 12:36:32 »


Моя приятелка се наложи да свали халката и годежния пръстен, когато напредна бременността и и се подуха пръстите на ръцете... при което съпругът и демонстративно свали неговата и заяви "ами като ти ще се разкарваш наоколо като свободна жена, няма само аз да съм "белязан", я!"

Та някои мъже явно приемат халката малко прекалено драматично (моята приятелка в осмия месец хич не изглеждаше като свободна жена, ама хайде)  crazy

Оооо, много неприятно!!! beating Дано милото не направи така, ако на мен ми се наложи да си махна халката по такава прична!!! Cray

Милото неговата халка я носи сега на средния пръст, защото му стана голяма, аз се притеснявах, че ще каже, че няма да я носи, но слава Богу си я носи и така, много й се радва все още!!! Wink
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #17 -: февруари 20, 2007, 18:17:29 »

Моята бъдеща половинка преди няколко месеца протестираше, че няма да му е удобна халката на пръста и че няма да може да я носи. Обаче миналата седмица като поръчахме халките каза, че сега нямал търпение да си я носи и иска още сега да я сложи на пръста си. Какво да ги правиш- мъже! sarcastic
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: март 31, 2007, 17:06:47 »

аз мисля 4е няма да има проблем с носенето на халката от страна на милото
ина4е на сватбата 6те си бъде със златна гривна,синджир и ХАЛКАТА
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 06, 2007, 19:13:23 »

ние вече имаме проблем с халката-оказа се неудобна за носене(от него)той по принцип не носи никакви накити и му е трудно да свикне nea
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: май 06, 2007, 22:24:09 »

е трябва да свикне
упорствай Сиска
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 07, 2007, 12:52:53 »

Моето момче за сега няма търпение да носи халката,но ще видим после!!! beating
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 07, 2007, 15:18:22 »

милото на сватбата ще бъде с ланеца си , който винаги носи под блузите и с халката  !!!


но за в бъдеще май ще си носи халката само вечер като излизаме, работата му не му позволява !!! именно за това има само ланец !! преди имаше и гривна и пръстен но ги смени и си купи по-голям синджир !
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 07, 2007, 15:21:15 »

милото на сватбата ще бъде с ланеца си , който винаги носи под блузите и с халката  !!!


но за в бъдеще май ще си носи халката само вечер като излизаме, работата му не му позволява !!! именно за това има само ланец !! преди имаше и гривна и пръстен но ги смени и си купи по-голям синджир !
е че защо не му разрешават, все пак това е халка
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 07, 2007, 15:24:43 »

милото на сватбата ще бъде с ланеца си , който винаги носи под блузите и с халката  !!!


но за в бъдеще май ще си носи халката само вечер като излизаме, работата му не му позволява !!! именно за това има само ланец !! преди имаше и гривна и пръстен но ги смени и си купи по-голям синджир !
е че защо не му разрешават, все пак това е халка

не че не му разрешават !!! той си е сам шеф !!! но едната му работа е, че прави двигатели на коли - при което ръцете му стават ужас !!! а другата работа - няма да  я споменавам !!!! но пак трябва да я сваля постоянно !!!!! smile  smile
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 07, 2007, 15:26:14 »


[/quote]

а другата работа - няма да  я споменавам !!!! но пак трябва да я сваля постоянно !!!!! smile  smile
[/quote]
хе-хе това ми хареса
ок мила той си знае
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 08, 2007, 14:15:25 »

 Wink blushта мойто мило нямаше търпение за халките! Още като видя модела каза това е! А като ги взехме искаше веднага да си я сложи! girl_impossible
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: май 14, 2007, 09:54:46 »

моето момче носи злато, но понякога. Носи една верижка и една гривна (много стилни и нежни и двете). Има и пръстен , но не го носи ( и много добре, че аз хич не харесвам онези масивни мъжки пръстени  nea). Относно халката, няма търпение да я сложи, също като мен  DANCE  няма да може да я носи непрекъснато заради работата си - когато е на дежурство не носи бижута ( при пожар е опасничко)
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 14, 2007, 11:55:12 »

забелязвам че и моят си я маха от време на време-не искал да я надраска когато работи good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: май 14, 2007, 12:00:32 »

забелязвам че и моят си я маха от време на време-не искал да я надраска когато работи good

И моят я маха като ходи на фитнес, за да не я бил надраскал!!! huhhuh.gif
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines