Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 16:06:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено облекло за младоженеца - 4 част  (Прочетена 484502 пъти)
 
speeder88
Любопитен
*
Публикации: 30


« Отговор #405 -: януари 27, 2016, 17:48:38 »

Мога да дам мнения за Адели, понеже те са ми фаворит пък за ризите! Много рядко изпадат намаления. Ризите им са в диапазона 50-80лв., аз поне при вталените крийки на по-високи или по-ниски цени не съм попадал. като цяло съм много довелен от тях. Нита една тяхна риз не се разпуснала, свила или избледняла. По-скоро намаления от тях не очаквай.

Елече също стои много готино, елегантно и шик, тъпото е, че при нас като видят някой с елече веднага го възприемат като келнер.   
Активен
dani_pawlowa
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: февруари 11, 2016, 10:41:49 »

костюмът с вратовръзката и ризата на моя съпруг купихме от магазин "Парушев" в Пловдив, тъй като сватбата беше в лилаво ризата беше в лилав нюанс който не биеше на очи, а по вратовръзката имаше също лилаво, цвета на костюма беше графит, искахме да не е черен, но и да не е много светъл.  smile
Активен
bstranger
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #407 -: юли 11, 2016, 12:03:30 »

Здравейте, момичета (и момчета, ако има такива  smile )!

За тези от вас, които търсят бързо, лесно и изгодно решение за мъжки сватбен костюм, можете да погледнете сватбеният костюм на мъжа ми. Ушит е по поръчка с качествени платове от фирма за сватбени и официални костюми Румина, много стилен и интересен. Ще пасне идеално на високи момчета/мъже с ръст около 185 см и тегло около 72-75 кг.

http://olx.bg/ad/mazhki-svatben-kostyum-ID5QS1M.html

При интерес, моля да се свържете с мен по телефона.
Активен
kmilewa
Ентусиаст
**
Публикации: 116


Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: август 01, 2016, 14:13:31 »

Ние купихме на моя младоженец костюма + вратовръзката и кърпичката от сватбения център в София. Ходихме да гледаме и в Асеновград, но там има много ограничен избор. Ние търсехме в синята гама. Всичко, което се предлагаше беше слим фит, ама от гадния слим фит. Има по-нормален слим фит, който е подобно на регулар, но малко по-втален и става за нормални момчета smile Обувките купихме от "Humanic" на марката Pat Kalvin, има намаления в момента във всички магазини по моловете. Ризи и колан все още търсим. Иначе цените на костюмите в Асеновград са около 250-300 лв.
Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: април 13, 2017, 13:55:46 »

Момичетааа трябва да се похваля! Днес купихме костюма на любимия и съм безкрайно щтастлива, че в крайна сметка решихме да е бежов! Взехме и вратовръзка, макар че може би няма да бъде точно с нея, ще видим. Костюмът, чудесно се връзва с Гатсби темата на сватбата! Само се чудя каква ще бъде бутониерата, с ная вратовръзка всичко освен бяло май ще се рита. А аз исках бяло и розово... хммм


« Последна редакция: април 13, 2017, 14:03:50 от Mellie » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: април 13, 2017, 14:09:10 »

Супер е костюмът  good Така на една страна не мога да си представя бутониерата  huhhuh.gif
Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: април 13, 2017, 14:19:41 »

ами нещо такова си гопредставям


Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: април 13, 2017, 14:28:17 »

Пасва според мен  good
Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: април 13, 2017, 23:26:48 »

Пасва според мен  good

Вратовръзката определено е хубава, купихме я и ще си я ползва и по други поводи. Той само с костюми ходи на работа, така че и костюма и всичко останало ще си ползва и след сватбата, та няма страшно. Но за самата сватба намерих сега няколко вратовръзки по-бледо розови и ще поръчам - да видим дали няма по-добре да паснат с цветовете на сватбата. Сега гледах бутониери и корсажи за китките на девойките и ей това ми хареса много

Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: април 13, 2017, 23:30:56 »

или може би тази?

Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: април 14, 2017, 08:03:16 »

Много са хубави и подходящи. Особено втората.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: април 14, 2017, 10:44:29 »

Много интересно решение да вземете светъл костюм  good Наистина ще се върже с тематиката и цветово е супер!

На мен повече ми харесва първата бутониера, заедно с гривничката. На другата преобладава зеленото, а във вашия случай, според мен, трябва да се заложи само на бяло, бежово, розово.
Активен
silviya91
Ентусиаст
**
Публикации: 73



« Отговор #417 -: април 14, 2017, 15:18:24 »

Мели ,страхотен е костюма , много ми хареса. И ние скоро ще тръгваме да обикаляме за костюм на ММ , искаше ми се и той да с подобен цвят костюм , но май клони към синьото , да видим дали няма да се хареса в бежово .  След като сагата с моята рокля приключи по-бързо отколкото очаквах , надявам се и за костюма да не обикаляме много , че нали знаете с мъже по магазините си е направо драма ... като си спомня последния път, в който търсихме костюм  tease ... костюма избрахме Що-годе лесно , но ризите .... пробва целия магазин , а след това за вратовръзка обикаляхме 2 дена , защото аз бях с розова рокля и никъде нямаше подобна розова вратовръзка .
Ботуниерата и гривничката са направо УАУ  yahoo !! Ще имате прекрасна сватба  girl_wink
Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: април 14, 2017, 21:19:25 »

silviya91 пожелавам ви лесно пазаруване! Ние имаме късмет, че любимият по принцип ходи ежедневно с костюми, и на Босс му пасват костюмите като, че са правени по специална мярка за него. Той си знае какво му стои добре и направо отидохме в  Peek und Cloppenburg, а те имат страхотни консултанти, показахме цветовете на сватбата и какъв ще е декора и консултанта направо ни насочи. 3-тият костюм, който пробва просто беше ясно, че е Той. Само нямаха точно такава вратовръзка каквато исках (права се, че розови не се намират лесно) и това ще взема онлайн, даже вече намерих. Като каза за ризата - и ние не сме взели още. На ММ всички ризи са от Charles Tyrwhitt, обаче много дебели за лятото, особено под елек, ще трябва да търсим. Но пък го бяла риза не е толкоз трудно да се намери. По повод сините костюми - аз ги позагледах също, но цветовете не ме очароваха много много. Нещо тъмно и наситено би било много елегантно, но това което видях не ми хареса. Дано лесно намерите нещо по вкуса на твоя ММ!
« Последна редакция: април 14, 2017, 21:21:31 от Mellie » Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: април 18, 2017, 09:23:04 »

Мели,страхотен младоженец ще бъдеТМ.И на мен първия вариант аксесоари повече ми хареса.Все пак може би вратовръзката ще е определяща.Цветът на костюма е неутрален и понася почти всичко.
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines