Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:31:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено облекло за младоженеца - 4 част  (Прочетена 484513 пъти)
 
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: декември 21, 2015, 16:11:46 »

Т.е. да остане само по елек без риза отдолу?!
Нашата сватба беше юни и нямаше проблеми да е с дълъг ръкав. А и в ресторантите има климатици...
Официалните ризи за панталон са малко по-дълги и няма опасност да се разпашат. smile
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #391 -: декември 21, 2015, 16:21:02 »

Ахаха нее, в смисъл да смени една риза с друга ,че едната вече ще е изпотена предполагам и да замени сакото с елек...ама и аз препускам в обясненията и се получават гафове  funnytooth
А пък за ризите не знам,но на всички сватби,на които съм била,  са извън панталоните по някое време,пък и ми е по-завършена визията и все пак малко по-лежерна като за ресторант с елека,ама това са си мои разсъждения.Може и  да решим друго...
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #392 -: декември 21, 2015, 16:23:45 »

Моят мъж се преоблича 5! пъти...така че си вземете повече от една резервна риза Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: декември 21, 2015, 16:33:46 »

Адиктед, толкова големи ядове брахме с костюма на братовчед ми в тоя скапан Андрюз, че направо не си представям да беше за ММ.. Стискам ви палци  good

Иначе да ти кажа, Илиян имаше 3 резервни ризи за ресторанта, 2 от които бяха специално купени дълги.. Ей Бога ми познай далик като отиде сле "официалната част" да се преоблече сам, не облечена тази, която беше за наааааааай-най-резервен вариант и съответно остана цялата вечер с нея.. Резултатът - риза извън панталона + откопчано копче на корема, докато не го съзрях по някое време хаха.. Въобще не ти пука в деня.. Има ли купон, ще забележиш всичко на видеото, а тогава вече ще ти е забавно  pardon

ДВА НОВИ ОТГОВОРА  shok
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: декември 21, 2015, 16:45:02 »

Ахаха нее, в смисъл да смени една риза с друга ,че едната вече ще е изпотена предполагам и да замени сакото с елек...ама и аз препускам в обясненията и се получават гафове  funnytooth
А пък за ризите не знам,но на всички сватби,на които съм била,  са извън панталоните по някое време,пък и ми е по-завършена визията и все пак малко по-лежерна като за ресторант с елека,ама това са си мои разсъждения.Може и  да решим друго...
Щото си го представих, а лошото е, че някъде по ТV попаднах и на такава веселба.
Даже и по риза да остане, в един момент от танци и веселби няма и да забележиш с коя риза е. Пък гостите още по-малко. Wink
Аз чак на снимките обърнах внимание, че ММ се е преобличал. Нито разбрах кога е успял, нито кой му е помагал.  Girl_hide

Аз останах много приятно изненадана от СЦ София при избора на костюм. Взехме на Аполон от т.нар. бизнес линия. После баща ми си хареса костюм от Аполон, свекър ми също от там си взел. Добри са за цената,която предлагат.
« Последна редакция: декември 21, 2015, 16:46:48 от nansita » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: декември 21, 2015, 16:49:10 »

Харесва ми варианта с елека. good
Не мисля обаче, че има вариант ризата да си стои на мястото. Особено, ако е по-вталена, защото се съмнявам някой да иска да облече чувал. Колкото и да обяснявах на ММ, че резервна риза трябва да има, той не, та не. После съжаляваше, но след дъжд качулка. Освен това имахме чувството, че сватбата ни беше точно в най-горещия ден от лятото. Постоянно има едно натъпкване. Няма как, особено по време на танците. Не е много хубаво, но на кой му пука?  nea В този момент много неща не изглеждат толкова важни, колкото са били преди това. Такива емоции ще ви вълнуват тогава, че тези дреболии са без никакво значение...ама това се осъзнава на един по-късен етап. Wink

Стискам палци да намерите това, което търсите. Пак да кажа, че ментата ми е любимия цвят от известно време и нямам търпение да видя това, което ще сътворите с него. Wink
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: декември 21, 2015, 17:04:17 »

Моя мъж си e ходил разпасан, а аз толкова не знаех къде се намирам, че дори не съм видяла. Сега го видях на видеото. Иначе беше с елече и сако. Сакото изкара до след първия танц, а елечето до към 10 вечерта. Доста жега беше при нас.

п.с. Миме, аз още го чакам този етап Wink
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #397 -: декември 21, 2015, 17:12:58 »

Да ви кажа изобщо, ама изобщо не ми пукаше дали и колко се е разгащил! Тати също не си взе резервна риза и има доста снимки грозно поизпОтен ама това да ви е проблемът със сватбата smile Аз също не съм си освежавала грима, даже в суматохата си забравих червилото вкъщи и използвах това на кумата...не мисля, че съм била грозна  Girl_hide Та, съвет...не ги мисли толкова тия неща, знам, че искаш всичко да е перфектно, но няма смисъл да издребняваш smile  heart
Активен
speeder88
Любопитен
*
Публикации: 30


« Отговор #398 -: януари 20, 2016, 21:41:58 »

Моят костюм го избрахме. Черен панталон, бяла риза, черна папийонка и бяло сако! Днес успяхме даже да ми купим панталона! 30лв. от Zara! danceg danceg danceg
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #399 -: януари 21, 2016, 10:37:57 »

Честито  smile В Зара са им много хубави и достъпни костюмите, само че на моят мъж едното сако му беше голямо, другото малко и не го обзаведохме от там  blum Между другото много интересно решение да са ти различни цветове сакото и панталона  good
Активен
speeder88
Любопитен
*
Публикации: 30


« Отговор #400 -: януари 21, 2016, 10:47:49 »

http://fp-murphy-images-production.s3.amazonaws.com/wp-content/uploads/2015/09/spectre-poster2-whitetux-720x1066.jpg

Ето тази визия гоним! smile

Зара са ми любими за костюми, всички с изключение на един са ми от там. Без да съм манекен и да съм над 1,80 висок малките им номера ми фитват и се чувствам много добре в тях. А като добавим и цените и готините намаления от време на време са идеални. Сег остава да намеря и бяло сако и съм готов утре да подписвам.  smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #401 -: януари 23, 2016, 12:14:28 »

Браво! Визията е изключително стилна и ако се връзва с цялостната концепция на сватбата - идеални сте smile И аз исках подобна визия за моя мъж, ама той си е лееееко мечешки тип , с коремче и тн и хич не му отиваше Wink
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #402 -: януари 25, 2016, 09:15:35 »

Много ми харесва и на мен  good
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: януари 25, 2016, 09:20:43 »

Страхотна визия, поздравления  Bravo
Активен
kmilewa
Ентусиаст
**
Публикации: 116


Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: януари 27, 2016, 17:16:41 »

Нашата сватба ще е края на август и си мисля, че черен костюм няма да бъде подходящ, предвид факта, че ще сме с изнесен ритуал и току виж припадне, преди да ми каже "Да" smile
Извън майтапа според мен трябва да наблегнем на нещо по-светло като цвят и по-тънко като материя. Дори не съм сигурна дали сако ще му е нужно или само риза ( и евентуално елече за малко по-официален вид хехе).
Мене ме интересува, понеже ще е края на август дали да очакваме някакви намаления в началото на август за летните колекции на Андрюс, Теодор, Адели и др. подобни...?
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines