Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 12:03:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено облекло за младоженеца - 4 част  (Прочетена 485402 пъти)
 
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #330 -: март 23, 2015, 19:30:44 »

Тони вижте и Андрюз за всеки случай... аз им бях много против, но мечо именно от тм си купи котюма, баща му също и са много доволни. Материите а леки и приятни, не спарват и не задържат пот, ако уцелиш намаленията си струва много - поне за нас smile
Активен
Future_Bride
Ентусиаст
**
Публикации: 59



« Отговор #331 -: март 23, 2015, 20:14:32 »

Тони вижте и Андрюз за всеки случай... аз им бях много против, но мечо именно от тм си купи котюма, баща му също и са много доволни. Материите а леки и приятни, не спарват и не задържат пот, ако уцелиш намаленията си струва много - поне за нас smile
То и ние май ще се насочим натам, много ми допаднаха нещата, които видях в Andrews. smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: март 23, 2015, 21:02:03 »

Ние първоначално се бяхме насочили към Андрюз, Бос, Ролман, Монини. Накрая ММ си хареса костюм в Аполон точно от СЦ. pardon
Ходихме в Бос и Ролман още в края на есента, но предвид цените,не ме грабнаха с качество на изработка. За тия пари, можеха поне да им почистят конците и да прегледат за дефекти тук таме.
 Offtopic Тони, точно за този мъж обяснявах някъде назад в темата. Много си разбира от работата за разлика от консултантките, които първоначално го облякоха в един чувал. И се опитаха да ме убедят колко е прекрасен. Сако на закачалка стои по-добре - рамената висяха, да не говорим,че аз можех да го гушна и да закопчеят сакото. И за тях това беше СЛИМ.  crazy
Не препоръчвам СЦ за рокля, но за костюм- да.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: март 24, 2015, 08:57:28 »

Е, аз писах за Андрюз тия колко ме издразниха (на бул. Стамболийски), та затова ще го оставим малко назад, като краен вариатн  diablo
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: март 29, 2015, 20:12:40 »

Баща ми си хареса костюма в Теодор, много добри кройки,линии и цени.
Иначе моя мъж за костюм се съгласи да не е от нета, ще търси нещо в Бирмингам, има един-два локални магазина, на които попаднахме случайно и ни грабнаха витрините, предполагам, че там ще отиде. В крайна сметка решихме да си го купува сам, аз не искам да го виждам предварително.
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: април 06, 2015, 08:47:29 »

Да се похваля в тази тема, вчера след 8 (?1?!!!!) часа обиколки по магазините с цел избор на костюм най-сетне се овенчахме с успех. Емо си избра костюм от Andrews, модел с 1 копче, кройката отпред била "а ла" смокинг (каквото и да означава това). Стоеше му добре (най-накрая  Bravo ). Костюмът е черен, изчистен. Даже улучихме намаление 20% - фешън уикенд и костюмът излезе доста изгодно. Риза, вратовръзка и обувки все още не са избрани, но вчера просто нямах капацитет за повече. Уффф, тия мъже били много сложни.  Girl_hide Girl_hide
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: април 06, 2015, 15:10:29 »

Стеф, браво на вас. Малко по малко финализирате покупкитеее  Bravo Има ли снимка на костюма? Мирише ми на папионка smile
Активен
sladkata2
Ентусиаст
**
Публикации: 138


Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: април 07, 2015, 08:26:23 »

Момичета какво мислите за спорто-елегантен костюм за младоженец?
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #338 -: април 07, 2015, 08:33:01 »

Хахаха ооо аз само  в началото обикалях с него на пазар и след 2 дни обиколки за зимни обувки се отказах...та мисля и костюма да го оставя сам да си го избира, освен ако не пожелае да отида с него smile и изобщо не ме притеснява какъв ще е, казала съм му само вратовръзката ако може да има малко прасковено в нея biggrin
Активен
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #339 -: април 07, 2015, 08:34:51 »

Дами, моето момче ще бъде малко по-небрежно елегантен - с папионка, тиранти, панталон и сако. Иска сакото му да е от деним, пак да си е с елегантна линия, но от дънков, или поне доближаващ се до тази визия, плат. Случайно да сте виждали нещо такова, обикаляйки по магазините с вашите половинки?

Нещо от този вид: 
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: април 07, 2015, 10:06:31 »

Andrews имат спортна серия, виж в сайта им.
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: април 09, 2015, 08:57:45 »

Емо държеше да бъде с вратовръзка, а не с папионка. Но вратовръзката и ризата още не са избрани. Чакат ни нови 8 часа обиколки за тях...
Ей този е костюмът
Не че си личи особено от този брадат младеж в него... Емо не сме го снимали, че още не са готови корекциите по костюма.

Относно спортно елегантния вид на младоженеца съм с 2 ръце ЗА. Единственото задължително е да се съчетае по излъчване и стил с роклята на булката.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: април 09, 2015, 09:02:25 »

opice,  много е хубав костюма. Там нямаше ли ризи и вратовръзки? Ние докато изберем вратовръзка....купихме 3! Едната 100% няма да я сложи, щото е абсурдна и прилича на чичко biggrin с нея, ама той си я харесва. За сега най-добре стои по-тънката вратовръзка (като тази на снимката на opice)
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: април 09, 2015, 09:26:05 »

nansita, не е въпросът дали има ризи и вратовръзки, ами коя ли ще му стои добре, коя ли ще е подходяща като плат, коя ли ще е в хубав цвят  tease . Лелеееееей, тия мъже са по-претенциозни и от жените :-D
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: април 09, 2015, 09:28:37 »

Така де, там има хубави материи и кройки. Ако ти се занимава, завлечи го за ухото и да мери само ризи в Андрюз. В СЦ имат и нормално изглеждащи ризи (без сатен biggrin) с хубави кройки и 100% памук.
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines