Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 16:52:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено облекло за младоженеца - 4 част  (Прочетена 484503 пъти)
 
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #285 -: юли 02, 2014, 09:15:44 »

Тези неща се коригират от шивача на Теодор.  blum Винаги когато си купуваш от тях е така, те дори на панталоните крачолите не са подгънати.   като си харесаш костюм, отиваш при техния шивач и той ти взима мерки и ти го оправя.  girl_wink
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: юли 02, 2014, 23:02:47 »

Инетересен избор сте направили със светъл костюм smile Моят баща си беше взел същият за моята сватба, пак на Теодор и на живо е още по-елегантен костюмът.
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: юли 03, 2014, 13:22:02 »

Shaiya, на мен костюма ми харесва. Смятам, че му стои доста добре, заради контраста на по-тъмната му кожа (поне така изглежда на снимката). На мен винаги ми е харесвало младоженец в светъл костюм. Предполагам, че защото на времето на сватбата на родителите ми баща ми е бил с бял костюм! На снимките изглежда толкова елегантен! И щастлив, разбира се! smile
Моето мило си купи тъмен костюм. Все още не съм много сигурна дали е много тъмно сиво или черно, защото платът е леко релефен и пречупва светлината, или пък лъже окото, не съм сигурна кое от двете. А реверите са от черен сатен. Много красив! Вече даже и маншетите му са готови (купихме костюма през Януари, но изчаквахме с корекциите, защото милото се притесняваше да не напълнее или отслабне lol )
Активен
Sisely83
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #288 -: август 11, 2014, 14:20:18 »

Здравейте, бихте ли ме насочили, кои фирми предлагат костюми под наем?
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #289 -: септември 14, 2014, 21:17:46 »

Момичета прави бяхте за Андрюс... Днес им беше последния ден от намалението и купихме костюм на милото за 300 лв, намален от 720 лв... Плата е много качествен и направо му заспа... Мислех че имат само малки размери,  но ме изненадаха приятно. smile

Имаме си облечен младоженец, а кумът днес се обади че и той си е купил, така че за 1 ден и двамата най-важни мъже са готови. На милото остава риза и вратовръзка, ама това по натам, че е решил да отслабва хахаха... От Андрюз обещаха ако много отслабе или да коригират костюма или да му ушият същия без оскъпяване... Много съм доволнааа Bravo
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: декември 01, 2014, 10:53:17 »

Разгледах какво е писано назад в темата, но като че ли никой не се е спирал на нещо по-нестандартно. На нас с милото много ни допадна тази идея    предполагам не с гуменките  tease
Ние, макар и бъдещи младоженци, имаме детенце - момченце, което на датата на сватбата ще е почти на 2 годинки. Та идеята ми е таткото и мъника да са с еднакви костюми, или поне доста приличащи си.
Има ли някой впечатления от подобни по-нестандартни решения?  weddingday
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: декември 03, 2014, 09:59:51 »

Като цяло идеята е много хубава, но зависи от цялостната концепция и стил на сватбата. Малкия ще е голям сладур в костюм, сигурна съм smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: декември 08, 2014, 17:07:38 »

Аз да дам отчет- в събота се помотквахме по магазините и взехме,че харесахме костюм.
Избрахме super slim fit модел на Аполон- сакото си му залепна, нямаше нужда от поправки, което мен ме притесняваше най-много.Намерихме риза и вратовръзка от същия магазин. И е за смешни пари smile
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: февруари 01, 2015, 15:01:46 »

Абе момичета, моя мъж снощи ми заяви, че "бил чувал, че не трябва да се носи черно на сватбата" и сега какъв костюм да си измислел?  crazy И седя и го убеждавам и показвам снимки, че няма проблем младоженеца да е с черно, той... какво е чул, какво е разбрал. beating
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: февруари 01, 2015, 16:53:58 »

Според мен най-строгия и официален костюм е черният. Но реално младоженецът може да е с костюм във всякакъв цвят - екрю, кафяв, син, сив... разбира се, трябва да се съчетае с концепцията на сватбата и сватбената рокля. Wink
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: февруари 01, 2015, 17:05:48 »

Подкрепям opice на100% smile
Както всяка рокля може да е булчинска, така и всеки костюм- подходящ за младоженеца. Всичко зависи само и единствено от ВАШИТЕ ЖЕЛАНИЯ, не на стереотипните разбирания на шепа хора.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: февруари 01, 2015, 17:18:05 »

Проблемът с нашите желания е следният - той има идея как си представя мен, но не и себе си. Аз също, по ясно-виждам него, отколкото себе си. И много си се набъркахме във визиите.
Пък аз си го представям с черен костюм с папионка.
  girl_haha
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #297 -: февруари 01, 2015, 23:14:31 »

Защо не пробвате тъмно сив? Моя мъж беше с тъмно сив и вратовръзка, но ако изберете по - официален модел костюм и просто го вземете в тъмно сив цвят според мен ще се получи smile

Нещо такова ...


Или такова.....


Потърси в нета и консултирайте с половинката .. smile Може да съчетаеш папионката с цвета на сватбата.... вариантите са ужасно много smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: февруари 01, 2015, 23:17:17 »

Аз съм за, ММ да е с много тъмносив, графитен костюм или много тъмносин, няма да е черен най-вероятно и с папионка. Много харесвам фишу, ноо е изключено да не си махне сакото или елека(който той тотално отказва) през цялата вечер, а махне ли тях, трябва да мехне и него smile Та оставаме на папионката, за да му е максимално удобно за забавлението smile
« Последна редакция: февруари 01, 2015, 23:19:29 от alexandrova_90 » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: февруари 02, 2015, 09:59:00 »

ММ беше с тъмно син костюм, защото аз така си го представях. Той нямаше конкретна идея, ни като се видя се хареса. Иначе имам приятел, който на сватбата си беше с черен костюм, черна риза и черна папионка. Майка му беше в шок, но той така си се хареса  pardon
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines