Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 02:54:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено облекло за младоженеца - 4 част  (Прочетена 484524 пъти)
 
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #195 -: юли 04, 2013, 16:17:08 »

Мацки, в Андрюс има 50 % намаление на костюми, ризи и т.н.  danceg Вчера бяхме в бургаския Андрюс и имаше мноооого яки костюми, но нямаше голям избор откъм размери  sad
С две ръце "за" Андрюс. Момичетата от варненския магазин са страшно компетентни, още от първия модел всичко му заспа и в крайна сметка беше от главата до петите облечен от тях. Качеството им е много добро, имат избор наистина от модели и цветове.
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #196 -: юли 04, 2013, 18:02:28 »

Муцка много благодаря за инфото! Благодарение на теб татко е вече облечен от горе до долу за сватбата! :-)
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: юли 04, 2013, 18:11:50 »

Ейййй Мряяяв, много се радвам, че съм помогнала с нещо  yahoo Вие от кой Андрюс пазарувахте? Имаше ли избор откъм размери? smile
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #198 -: юли 04, 2013, 18:16:01 »

Ами аз не бях с тях, само им съобщих, че има намаление да отиват, и явно е имало избор, за варненския Андрюс става въпрос. Купили са бяла риза+папионка и черен костюм за 300лв общо. Костюма го видях и е суупер! danceg Bravo
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: юли 18, 2013, 18:52:12 »

Момичета, някой може ли да ми каже дали магазина на андрюс  в парадайс център е отворен? Утре мислим да обиколим с патето и понеже там ни е удобно да отидем. А можете ли да дадете отзиви и от други магазини за мъжка мода там? Благодаря!
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #200 -: юли 18, 2013, 19:00:58 »

Ами аз не бях с тях, само им съобщих, че има намаление да отиват, и явно е имало избор, за варненския Андрюс става въпрос. Купили са бяла риза+папионка и черен костюм за 300лв общо. Костюма го видях и е суупер! danceg Bravo
Това е супер, защото аз преди 1 седмица питах в Андрюс за официален костюм и най-евтиния, които ми предложиха беше 500лв и хич не го биваше. С ризата същата работа само една прозрачна извадиха 99лв.
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: юли 18, 2013, 19:53:46 »

За Андрюс не мога да кажа нищо добро, не са в стила на моя мъж и вече дори не проверяваме какво предлагат.
Аз пак да си кажа за мен N1 е Peak and Cloppenburg - разнообразни модели и цени, наличност на номера и въобще имат всичко, което е нужно. Другите магазини, които според мен си заслужават, са Капаска и Масимо Дюти. Предлагат качествени костюми и особено ризи, но имат по-малко разнообразие от първия магазин.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #202 -: юли 19, 2013, 08:45:52 »

дам и аз подкрепям ma6ka за Peak and Cloppenburg, и мойто момче от там го облякохме, единствено не предлагат подкъсяване на панталона, но това може да го направат при всяка шивашка струва до 5 лева макс smile
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #203 -: юли 19, 2013, 08:58:53 »

Андрюс са скъпи, но при тях има по-големи номера, а в Peak and Cloppenburg няма такива и почти всички мъжки сака и ризи са вталени, slim fit или normal, които също вървят леко стеснени в талията. Ако търсите по-големи номера там, единственото ризите имат варианция, иначе саката са тесни или без големи номера. По-широкоплещест мъж няма да влезе в тях.

В мол Сердика иначе има един магазин с италианско име, макар че е български, дрехите се шият в Кюстендил, доколкото разбрах. Цените са съвсем нормални, а имат много хубави костюми, всякакви модели и разцветки на ризи, там моят съпруг намери неговия костюм за сватбата, в достатъчно голям и добре стоящ размер.
« Последна редакция: юли 19, 2013, 09:01:37 от Деница Звездица » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: юли 19, 2013, 15:36:08 »

Аз мога да дам отчет след днешната обиколка в Парадайс.
Гледахме в Анрюс- хареса си един костюм, който не влизаше в намалението им и беше 460лв., което ми се струва нормална цена или не е?
Гледахме в още 3-4 магазина и накрая влезнахме в Зара, там си хареса един втален, който му стои много хубаво и после не искаше повече да пробва. другата седмица ще заведем и майка му да го види и ако още се харесва да го вземе.
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: юли 19, 2013, 15:48:10 »

Момичета, някой може ли да ми каже дали магазина на андрюс  в парадайс център е отворен? Утре мислим да обиколим с патето и понеже там ни е удобно да отидем. А можете ли да дадете отзиви и от други магазини за мъжка мода там? Благодаря!

рататуий късно се включвам, но в парадайса на втория етаж или ниво 1 не знам как се води, за съжаление и името ще ми е трудно да ти кажа, има един магазин за мъжка мода с доста добри костюми и цените им бяха по-ниски от андрюс
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: юли 19, 2013, 16:36:37 »

Благодаря ти, Шанталче! Днеска ходихме и той много си хареса един костюм в зара, втален е и идеално се вписва в неговото желание за визия- не строго елегантен, а малко по спортно, с фищу. Така че другата седмца ще отидем и с майка у да го види и да го вземе.
А я дайте предложения за риза- той иска черен костюм, този е много много тъмно сив. Фищуто, което харесахме е в екрю и златно с едни флорални мотиви. Моята рокля е айвори, цвета на сватбата е жълт, кажете каква риза да пробваме
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: юли 19, 2013, 17:10:19 »

според мен цветът на ризата тр да е като този на костюма или екрю.
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: юли 19, 2013, 17:24:19 »

ratatui според мен екрю ще се връзва най-добре
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #209 -: юли 19, 2013, 18:50:43 »

Мой съвет, ако сте сигурни за костюма в Зара, направо да го взимате. Много бързо свършват номерата там.
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines