Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 01:36:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено облекло за младоженеца - 4 част  (Прочетена 486249 пъти)
 
Axenia
Професор
****
Публикации: 307


31.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: април 15, 2013, 14:58:22 »

Ние пък, вчера ходихме за костюм на милото. Минахвахме по край Аграсия - "фабриката" и спряхме да ги огледаме. Имаше доста хубави и на добри цени. Той мери един и му лепна. Нищо чудно да е този. Ама мнгого ми е хубав в костюм (не бях го виждала)  heart blush
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: април 15, 2013, 23:09:18 »

Намерих тюркоазена вратовръзка, точно нюанса като на сватбената украса и т.н, ама на господина не му хареса. Каза, че заради мен ще я носи, ама предпочитам да носи нещо с кеф, а не защото си отива с друго...Та пообиколих и намерих в Андрюс много яка вратовръзка тъмно синя с някакви тюркоазени ленти, другата седмица ще отидем да мери и риза там,има много хубави. Ние ще взимаме една бяла с дълъг ръкав и една цветна (в синята гама) с къс ръкав за по-късен етап в ресторанта. Ще кача снимки като имаме някаква покупка biggrin
Активен
kir40
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #137 -: април 25, 2013, 10:52:16 »

Супер костюмче
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: април 26, 2013, 07:13:09 »

Имаме си само вратовръзка засега. Взехме синя, не е тюркоаз, но на младоженеца му харесва, което е най-важното.
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: април 26, 2013, 09:51:49 »

Ето малко идеи за мъжко облекло:
http://theberry.com/2013/04/25/stuff-i-wish-my-fiance-would-wear-wedding-edition-27-photos/
Активен
Peroshinka
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #140 -: май 14, 2013, 13:36:39 »

  Здравейте момичета!   Ние сме от Варна и сватбата ни е другият месец. Имаме проблем с костюма на младоженеца.  Искаме смокинг с пояс и папионка.Не можем да намерим никъде,а и е с малко нестандартна фигура и не му стоят добре конфекциите.  Имаме нужда от добър шивач,който да ни изработи това.Препоръчаха ни модна къща Неделник.Някой шил ли е там ?Дайте и други предложения,моля!   smile
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #141 -: май 14, 2013, 13:44:28 »

Здравей

Ние купихме смокинг от Сватбен Център в София, във Варна такова нещо не можахме да намерим, в Андрюс имат един вид смокинг, който лично на нас не ни допадна много.
Пояса и папийонката ще ги шием във Варна, още не зная къде. Неделник принадлежат на един мой бивш съученик, и съм чувала добри отзиви за тях, дори обмислям да пробвам да поръчам пояса и паийонката при тях, тъй като мъжа ми иска да е не готова с ластик, а за завързване, което не се предлага никъде, или поне от дълго търсене навсякъде ми казват, че за първи път чуват такова нещо.

Днес мама е купила папийонките за 4мата шафери, от някакъв магазин във Варна само за 15 лева на папийонка и веднага ви ги показвам  Bravo yahoo Girl_hide

Само казах на мъжа ми, че той ще им ги връчва, че като им видят цвета незнам какви ще са реакциите  tease Bravo



* Папийонка.jpg (49.24 KB, 300x225 - видяно 5226 пъти.)
Активен
Peroshinka
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #142 -: май 14, 2013, 13:59:23 »

Ние също обикаляхме и пробвахме какво ли не.Мъжът ми е много висок и доста слаб,абе бивш плувец и като пробва конфекция всичко му стои като на палячо.   sad   Моя приятелка минала година беше на сватба и на младоженеца костюма е шит в Неделник  (аз гледах снимки и той е доста нестандартен,но изглежда много добре костюма). Двоумим се,но май нямаме много избор за шивачи във Варна,а готов костюм отпада като вариант на 100% 
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: май 14, 2013, 14:18:14 »

След продължило няколко седмици обикаляне при нас най-доброто, което до момента видях беше в Сватбения център. Макар да бях много скептична в началото по отношение на него, трябва да кажа, че съм супер приятно изненадана от костюма, който пробва половинката там. Невероятно добре му стоеше, после всеки следващ сравнявах с него и просто бледнееше. Смятаме тази седмица да го вземем, но първоначално определения ценови праг от 350 - 400 лв. стана ясно, че не удовлетворява неговите очаквания за визия и кройка, та ще се наложи да го увеличим..
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: май 14, 2013, 14:29:35 »

В Peek & Cloppenburg в мол Сердика има готини мъжки костюми smile
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #145 -: май 16, 2013, 11:04:11 »

Ние за щастие се обзаведохме с костюм и папионка докато бяхме в Лондон миналия месец.

Сега обаче се търси бяла риза с черни копченца, ако някой е срещал някъде моля да препоръча smile

А какво казват вашите господа за елечето - за или против? Аз си мисля че ще е горещо и елечето ще добавя към температурите, но човека си е наумил нещо...друг е въпроса че не знам как ще го търсим при готов костюм Wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: май 16, 2013, 11:14:31 »

Бяла риза с черни копчета има в Peek&Cloppenburg от тези:

http://www.fashionid.de/jakes/herren-hemd-mit-doppeltem-button-down-kragen-8759691_10/?v=3
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #147 -: май 16, 2013, 11:20:08 »

Благодаря, пандапанда, по-скоро си търсим чисто бяла като само копченцата са черни. Разглеждах вчера в магазина на П§К в Сердика, но не видях нищо подобно.
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #148 -: май 16, 2013, 12:20:42 »

Ние купихме елече, но незнам в тази жега на пряко напичащото слънце колко добра идея е да го облича, ще се реши в последния момент, иначе то си допълва визията, и при нормална температура смятам ме е задължително.

Момичета намерих къде да ни ушият паиионкта и пояса, Неделник във Варна.
За папионката проблема е че трябва да е от тези, които се завързват, господина държи да е такава, искат ми за ушиването й 20 лева, а пояса 40 лева, някой има ли идея тива скъпо ли е и знаете ли и друго място където има папионки за завързване и пояси?
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #149 -: май 16, 2013, 13:48:07 »

Благодаря, пандапанда, по-скоро си търсим чисто бяла като само копченцата са черни. Разглеждах вчера в магазина на П§К в Сердика, но не видях нищо подобно.
Копчетата са ви най-малкия проблем girl_wink Намерете си риза, която ви харесва, а копчетата всеки може да ги смени. Е, ако намерите всичко на едно супер, ама не е болка girl_wink

П.П. Ние например не бихме купили риза само заради копчетата, защото имахме големи изисквания за самата риза и доста трудно я намерихме. Вече не знам вие какво търсите...
« Последна редакция: май 16, 2013, 13:50:23 от casky » Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines