Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 11:03:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено облекло за младоженеца - 4 част  (Прочетена 486149 пъти)
 
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #120 -: април 08, 2013, 21:04:49 »

Josephine®, сега ако ми кажеш и че сакото е вталено...при първа възможност ще отидем да го видим! smile

Моето момче от снощи реши, че сам ще си търси костюма, даже отваряше някакви сайтове да разглежда  yahoo Много съм доволна, защото сега като знам каква ще е моята рокля, нямам търпение да видя как ще ме допълни с неговата папионка..и останалото де  Wink

А италианските костюми в сватбения център, вталени ли са?
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #121 -: април 09, 2013, 01:52:27 »

Да тези, които пробва моя мъж, бяха вталени, три общо  smile
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #122 -: април 11, 2013, 17:01:59 »

Ние избрахме костюма, макар че трябва да се коригира леко дължината на ръкавите.Проблемът обаче е ризата, защото или нищо не ни харесва или материата не е лятна, а все пак сватбата ни ще е юни месец и е изключено да е дебела. Търсим бяла риза, която да не е напълно изчистена в смисъл да е на много фино райе или да е с черни копчета. Ще се радвам ако някой е срещал нещо подобно да сподели. smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: април 11, 2013, 17:26:22 »

Мисля, че видях подобно нещо в новия мол - парадайсе на 2я етаж в един магазин. Но да не те излъжа, понеже не си спомням името на магазина  blush
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: април 12, 2013, 07:50:12 »

От андрюс купихме по-лека риза на баща ми, виж там, ако не си ходила де.
Активен
dideto5
Ентусиаст
**
Публикации: 50



« Отговор #125 -: април 12, 2013, 10:13:51 »

Момичета,дайте идея за цвят на вратовръзка-иска ми се да е нещо свежо,но не знам кой цвят ще отива на графитено сив костюм и екрю риза!  girl_impossible Иска ми се като измисля цвета ,той да присъства и в букета ми....
« Последна редакция: април 12, 2013, 10:15:58 от dideto5 » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: април 12, 2013, 10:17:40 »

зелена -резеда, или розова, според  мен. така го усещам,не търся логика обаче. Wink
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: април 12, 2013, 10:45:51 »

Гледах, че много добре стои вратовръзка с цвета на ризата. Може би 1 тон по-тъмна, или някаква фигурална , за да се откроява малко.

Ето снимка публикувана от Ariel


https://blog.weddingpaperdivas.com/real-wedding-amy-dimiter/
Ако държиш да вкараш цвят, според мен ще отиват резедаво или светло зелено и оранжево (охра и всичките му тонове).
Естествено винаги може да заложиш и на черна или тъмно сива. Трябва да се пробва да видиш кое ще ти допадне най-много.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #128 -: април 12, 2013, 11:21:49 »

Момичета,дайте идея за цвят на вратовръзка-иска ми се да е нещо свежо,но не знам кой цвят ще отива на графитено сив костюм и екрю риза!  girl_impossible Иска ми се като измисля цвета ,той да присъства и в букета ми....
Аз най-много харесвам, когато вратовръзката е съчетание на ризата и сакото. В твоя случай например сива с екрю райе или каквото има. А какви са цветовете на сватбата? Може да е и комбинация от цвета на сватбата и екрю girl_wink
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: април 13, 2013, 03:31:07 »

И аз мисля, че светло зелено ще отива. Или може би лилаво. Като купувате вратовръзка може да я пробвате с подобен костюм и риза, за да добиете представа как ще стои. Има комбинации, които на пръв поглед изглеждат много безумни, а се оказват сполучливи, и обратното.  pardon Като пробвате ще прецените най-добре.  smile И да се похвалиш с избора  girl_wink
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: април 13, 2013, 05:35:59 »

о не,лилаво,охра, и какви тонове още се предложиха,не не...комбинацията сиво и розово е класическа,както бяло и черно,няма да сбъркаш с бледо розово

Вратовръзка и стил
Не мислете, че е достатъчно да носите луксозен костюм, маркова риза и скъпа вратовръзка, за да изглеждате стилно. Има няколко правила при избора на облекло, спазването на които ще ви помогне да избегнете много проблеми. Най-добре е да се спрете само на два основни цвята, като ако има трети цвят, той трябва да е неутрален. В този случай вие винаги ще изглеждате елегантно.

Започнете избора с ризата и костюма, като оставите вратовръзката последна. Ако решите да сте с тъмно сив костюм и със светло синя риза, защо не помислите за оранжева вратовръзка?

Бъдете внимателни с различните цветови съчетания. Така например, имайте предвид, че не е подходящо да изберете раиран костюм с раирана риза и вратовръзка, която също е на райета (същото важи и за дизайна на квадратчета).

Ако носите риза в неутрален цвят, изберете вратовръзка, която да се откроява от общия ансамбъл - добре би било тя да е в някакъв ярък цвят. Ако ризата е в светли тонове или е едноцветна, можете да изберете вратовръзка с различни детайли, а ако ризата е тъмна, изберете вратовръзката в зависимост от цвета на костюма. Така например на розова риза стои отлично вратовръзка в бордо, а на синя риза - вратовръзка в тъмно синьо или с някакви детайли на нея.

Но кои цветове се съчетават добре? Синьото сако стои идеално с риза в светло синьо, а колкото се отнася до вратовръзката, в случая са подходящи почти всички варианти - особено онози в червено и в бордо. Със синият костюм можете да носите бяла риза, което вече ви дава доста голям избор за цвета на вратовръзката. Оптималната комбинация от цветове за костюма, ризата и вратовръзката се създава, когато използваните цветове и контрастите им се съчетават добре.

Риза и вратовръзка на райета може да се окаже добро съчетание, когато се отнася до различни размери на райетата. Същото важи и за райетата на сакото и на ризата - никога не използвайте същия или подобни размери. Това означава, че ако сте със син костюм и синя риза на тесни ивици, вратовръзката ви трябва да е с широки ивици, в резултат на което се получава идеална комбинация. Когато става въпрос за квадратите, горепосоченото правило е още по-важно, тъй като те могат да бъдат най-различни по големина.
Активен
dideto5
Ентусиаст
**
Публикации: 50



« Отговор #131 -: април 14, 2013, 09:23:39 »

Благодаря ви за идеите момичета!!!  good Като цяло цветовете на сватбената украса ще са екрю и бяло,така че тръгваме по магазините,пък дано си харесаме нещо най-накрая!!!  girl_wink Идеята за розова вратовръзка ми хареса много,но ще видя дали ще навия и половинката,че е малко резервиран към този цвят!!!  beating  Wink
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: април 15, 2013, 06:20:55 »

дидето 5,не е нужно да е бондонено розова,а да розовее,понеже имаш сив костюм,ризата е неутрален цвят-предполагам бяла или екрю,ако не се навие за розова,пробвай да го прилъжеш
Активен
formite
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 341



« Отговор #133 -: април 15, 2013, 12:18:55 »

Не е точно по темата, която коментирате. Идея за съчетание на вратовръзката с темата на сватбата. По време на официалната част със закопчано сако, ще се вижда само цвета, а когато дойде време за снимки и купон ще се вижда цялата закачка с темата.

Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: април 15, 2013, 14:12:04 »

И аз смятам, че на практика сивото и бежовото са неутрални цветове и отиват на всичко, но това розово и лилаво вече толкова ми е втръснало. Не, че е лошо, но наистина лично за мен е добре да се избягва. Видях, че добре стои и с синьо-зелено.

Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines