Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 11:47:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено облекло за младоженеца - 4 част  (Прочетена 486040 пъти)
 
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #90 -: март 05, 2013, 23:29:12 »

Рататуй и аз ходих с моя. Даже доста неща бях прегледала без него, защото не беше в БГ и се бях насочила, а и му знам вкуса pleasantry Добре, че е като моя иначе не знам как щях да се преборвам biggrin А и както той казва - най-важното е ти да ме харесаш, така че искаше да съм с него blum (Въпреки, че аз отдавна съм го харесала heart )

П.П. Иначе с брата може верно да е голяма изненада blum
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: март 06, 2013, 09:40:19 »

Ratatui, от кой град в Турция пазарувате? Питам те, защото ние сме близо до Турция (Бургас) и можем да си направим една разходка за да разгледаме какво предлагат комшиите  girl_wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: март 06, 2013, 10:34:50 »

Чорлу се казва, там преди града има един жълтеникав комплекс и там има много магазини. Близо е до границата, а на вас ви е още по-близо даже. Ако можете отидете, даже там в Пиер Карден, ако си вземеш 2 костюма ти правят отстъпка, обикновено има 3 ризи за около 100лири и такива неща. Качеството е много добро, тук на същата колекция цените почнат от 600-800лв., а там са по 200-400 лири костюмите /към 250 -300лв/. Но информацията ми е от преди около половин година
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: март 06, 2013, 10:43:15 »

Благодаря ти за бързия отговор, Рататуй  give_rose Като се постопли още малко ще прескочим до Чорлу smile Този град ни е на малко повече от 200 км  danceg
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: март 06, 2013, 10:55:34 »

Аз също ще ходя с милото ми за костюм. Той е малко суетен и винаги държи да има някой с него, за да чуе още едно мнение. Имаме един и същи вкус и сме искрени,когато другия попита за мнение. Двамата много обичаме да ходим заедно по магазините, не се караме, а и влизаме в 5 -6 магазина и не ни се е налагало да обикаляме до припадък. При нас неговото облекло няма да ни затрудни, защото милия носи всеки ден ризи и костюм и знае кое как му стои. Вече сме обсъдили как точно ще изглежда, така, че остава само да разгледаме.
На мен даже ми се искаше с него да си избера рокля, защото зная, че ще е обективен и ще си каже кое ми стои добре и кое не. Но той не искал да я вижда, даже не иска да знае с каква прическа ще съм и с какви обувки, иска всичко да е изненада  pardon
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #95 -: март 06, 2013, 11:06:45 »

Аз също ще ходя с милото ми за костюм. Той е малко суетен и винаги държи да има някой с него, за да чуе още едно мнение. Имаме един и същи вкус и сме искрени,когато другия попита за мнение. Двамата много обичаме да ходим заедно по магазините, не се караме, а и влизаме в 5 -6 магазина и не ни се е налагало да обикаляме до припадък. При нас неговото облекло няма да ни затрудни, защото милия носи всеки ден ризи и костюм и знае кое как му стои. Вече сме обсъдили как точно ще изглежда, така, че остава само да разгледаме.
На мен даже ми се искаше с него да си избера рокля, защото зная, че ще е обективен и ще си каже кое ми стои добре и кое не. Но той не искал да я вижда, даже не иска да знае с каква прическа ще съм и с какви обувки, иска всичко да е изненада  pardon

Абсолютно същата ситуация е и при нас, аз много страдах, че не можех да взема моето любовче с мен за рокля, но всички около мен настояваха той да не я вижда преди сватбата, на мен някак това не ми беше чак толкова важно, но исках родителите ми да се радват, че поне някои от традициите, които те смятата че трябва да се сапзват, ще бъдат спазени, тъй като доста неща от БГ традициите, къде за съжаление къде не, при нас ще отпаднат поради технически причини.
И ние имаме подобен вкус, по-точно всеки има добър вкус за "пола" си, така да се каже, и двамата обичаме красиви дрехи, така че не се съмнявах че той ще се справи и без мен, но той държеше аз да бъда с него, затова си обикалях с него също.
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: март 06, 2013, 11:27:58 »

Това с традициите понякога ми идва в повече, но понякога си има и добри страни. Моите родители също настояват младоженецът да не вижда роклята предварително, суета  pardon
От друга страна така, като не са ни виждали роклите, представям си какво умиление ще е като ни видят на самия ден  Girl_hide И с прическа и грим lol))))
Активен
cherry_lady1984
Сватбар
***
Публикации: 278


28.07.2013 е датата на нашата лилава приказка


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: март 06, 2013, 11:43:09 »

не смятам да го спазвам,ние заедно избирахме всичко -халките,всичко за него и роклята от едно място.тойзнае модела и каза че го харесва.и тъй като на 21ви като ходим пак трябва да сме заедно той ще я види,пък и съм решила в магазина той да ми помогне с обличането защото и на сватбата той ще ме облича.не  са ми повкуса тия глупости да крия роклята,още повече пък да се разделяме.хубото е че никой не ми се меси. smile
и за да не съм съвсем Offtopic да повторя в сватбен център има страхотни мъжки неща-от бельо до най-малките подробности.костюмите им са с много добро качество,за около 350 лв му вземахме костюм,риза и вратовръзка. smile
« Последна редакция: март 06, 2013, 11:47:31 от cherry_lady1984 » Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #98 -: март 06, 2013, 11:49:20 »

не смятам да го спазвам,ние заедно избирихме всичко -халките,всичко за него и роклята от едно място.тойзнае модела и каза че го харесва.и тъй като на 21ви като ходим пак трябва да сме заедно той ще я види,пък и съм решила в магазина той да ми помогне с обличането защото и на сватбата той ще ме облича.не  са ми повкуса тия глупости да крия роклята,още повече пък да се разделяме.хубото е че никой не ми се меси. smile

И на мен не ми се меси никой, но виждам радостта в очите на родителите ми, когато изпълнявам за тях такива дребни неща, и за мен това е важно, все пак моето лично усещане е, че този празник е толкова голям за тях, колкото и за нас младите!  heart

А за сватбен център съм много съгласна и ние купихме от там костюма на любовчето плюс една риза, момичетата са страшно мили и отзивчиви, останах заради нас 40 минути след работното си време и не сме забелязали ни най-малко нервно отношение, супер сервис! Нашият костюм струваше 650 лева, но имаше 20% намаление и платихме за костюма плюс една риза 590, кеото си е супер сделка, защото костюма имаше качеството на костюми на моето любовче, които струват в пъти повече от този.
« Последна редакция: март 06, 2013, 11:54:47 от Мрявка » Активен
cherry_lady1984
Сватбар
***
Публикации: 278


28.07.2013 е датата на нашата лилава приказка


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: март 06, 2013, 11:52:30 »

всеки го разбира различно,моите са твърдо против тия неща. smile
Активен
dideto5
Ентусиаст
**
Публикации: 50



« Отговор #100 -: март 18, 2013, 08:20:26 »

Момичета,в този сватбен център "София" мъжките костюми български ли са,на кои фирми?
Активен
cherry_lady1984
Сватбар
***
Публикации: 278


28.07.2013 е датата на нашата лилава приказка


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: март 18, 2013, 09:26:01 »

ами честно казано не помня,но са с много добро качество и са на добри цени. smile
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #102 -: март 18, 2013, 14:28:47 »

Не са български, мисля са италиански повечето, погледни сайта на свтабения център, мисля че там пишеше.
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: март 19, 2013, 14:52:34 »

Ние в неделя му купихме костюм  yahoo Ходихме в няколко магазина, но там не му стояха добре, различна кройка.. В крайна сметка се чух със снахата да питам от къде брат ми си е взел костюма за сватбата и за моя изненада ми каза едно малко магазинче на Алабин. Отидохме натам и милото не искаше и да влиза, защото видя само няколко костюма и каза, че е беден. Аз пък се сетих как като си купувах моята рокля не исках да вляза в конкретния магазин, защото имаше само една сватбена рокля, която в последствие стана моя girl_wink Та, затова влязохме, оказа се, че не е беден асортиментът, а и си хареса костюм, заедно с всички останали аксесоари  yahoo. Просто е шит за него Bravo
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #104 -: март 19, 2013, 17:06:57 »

H&M Conscious Exclusive Collection от 4 Април в Serdika Center  heart
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines