Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:47:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено облекло за младоженеца - 4 част  (Прочетена 484522 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« -: май 11, 2012, 07:51:41 »

Активен
desirer
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 190


« Отговор #1 -: май 11, 2012, 07:56:11 »

Хайде аз първа се разписвам с молба за помощ smile. Почваме обикалянето за костюм на милото. Той няма идея нито какво иска, нито къде да търсим. Та освен сватбен център "София", Сватбения мол и Андрюс, къде другаде в София може да се намерят хубави костюми.
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 11, 2012, 11:42:07 »

Хайде аз първа се разписвам с молба за помощ smile. Почваме обикалянето за костюм на милото. Той няма идея нито какво иска, нито къде да търсим. Та освен сватбен център "София", Сватбения мол и Андрюс, къде другаде в София може да се намерят хубави костюми.

Ако му се шие мога да ти препоръчам една фабрика (шият за Росини и някои модели за Бос). Костюмът на мъжа ми беше страхоооотен, материя, ушиване... всичко и с ризата и пластрона, както и елече излезе 500 лв. Но беше най-хубавата материя. Там ти предлагат материи, цветове... излиза с всичко.
Активен
desirer
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 190


« Отговор #3 -: май 11, 2012, 12:00:42 »

Приемаме идеи всякакви, ще се радвам да споделиш адреса, където сте шили, може и на лични. Благодаря. smile
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #4 -: май 11, 2012, 13:31:58 »

В Денил също има хубави костюми и са на добра цена - в момента дори имат намаление smile
Активен
desirer
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 190


« Отговор #5 -: май 13, 2012, 11:16:08 »

Благодаря ви момичета за помощта. В крайна сметка моята паника беше излизшна smile. Отидохме до сватбения мол, там мъжко облекло не предлагат никакво. След това по-надолу ни казаха, че има магазин на Андрюс, отидохме там и там си останахме ( 2 часа - горките продавачки). Костюмът го харесахме веднага, беше 450лв. Доста време ни отне избирането на ризите, нашата сватба ще е в лилавата гама и годеникът много държеше да е с лилава риза (без аз да го карам), оказа се че лилавото му отива страшно много и избрахме две лилави ризи (различен модел) и една вратовръзка (не знаех как вървят цените, за това споделям ризите са от 40-100лв, а вратовръзките 30-90). Отделно предлагат обувки и колани, харесахме едни, но не бяхме убедени и решихме, че допълнително ще си търси обувки и ако не хареса други пак от там ще си ги вземе. От магазина дават някаква карта с 20% намаление, но не разбрах какво трябва да си купиш за да я получиш, та до като избирахме се оказа, че наш познат има такава карта и използвахме неговата, получи се доста добре, ризите излезнаха без пари. smile
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 13, 2012, 11:42:42 »

Радвам се, че сте избрали костюма!  give_rose

Но аз макар и със закъснение да споделя адреса на тази фабрика - ул. Велбъжд 37, давам и контакт - Кирил Попов, тел. 0888 455 772
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #7 -: май 13, 2012, 12:18:33 »

Хайде и аз да споделя, че свършихме тази работа вчера smile Бяхме харесали костюм в Денил, но милото отказа да го разхождам да пробва още на 5 места (разбира се, бяхме обиколили Андрюс и още 2-3 места), та вчера купихме костюма, а малко по-късно намерихме и обувки.....сега остават само ризата и връзката.Не съм вярвала, че ще го облечем толкова лесно....сега вече ме води по точки  sarcastic моята рокля още не е готова  pardon
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: май 15, 2012, 11:45:04 »

И аз да споделя последни впечатления от мъжко официално облекло  blum
Понеже в събота ще кумуваме на сватба и бяха едни драми в последния момент с какво да сме облечени, та на милото му купихме страхотен сребристо сив костюм, която ще съчетаем с черна риза и сива вратовръзка. Но най-много му харесах обувките, мисля че са на пловдивска фирма, но не бях виждала никога такива - естествена кожа, но кожата обработена така че да прилича на джинсова, на едни ивици,само че много твърда и тъмно черна. Супер елегантно стоят и даже решихме да ги ползва и за нашата сватба  yahoo Цената беше около 60 лева, което е супер smile
Активен
morgana
Ентусиаст
**
Публикации: 60



« Отговор #9 -: май 20, 2012, 19:32:15 »

Той си купи костюм от Teodor. Аз лично им харесвам нещата. Костюмът е тъмно синьо, много хубав. Но докато си избере костюм получих 3 нервни кризи  angry. Със сигурност той прекара повече време в мерене и търсена на костюм, отколкото аз за рокля  crazy Xixixi
Активен
elizabet4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 199



« Отговор #10 -: май 21, 2012, 16:47:53 »

morgana, още едно съвпадение, и моят човек си взе костюма от Теодор.  give_rose След дълго обикаляне и суетене много се изненадахме, като намерихме точно там костюм. А той е черен със сатенени ревери и 1 копче.  smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юни 06, 2012, 15:38:38 »

да се похваля и риза за ресторанта с къс ръкав поръчахме от ибей, за има няма 12 долара, да не му е жега август месец  blum . Ето го цветът- много нежна лавандула го водят.



Ето и вратовръзката,поръчах 2 вида, но на другата нямам снимка , че се колебаехме, а не са скъпи, на място ще мъдрим коя да е. Тази е с кърпичка и ръкавели  yahoo :

Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юни 07, 2012, 16:53:24 »

Еми, направо се влюбих във вратовръзката с ръкавелите. Страхотен избор. Десенът е много красив good
Активен
annaplamen2
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52


21.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юни 13, 2012, 14:48:34 »

Хайде и ние приключихме с костюма на мъжлето ми  направо не знам как открихме ... беше голямо мъчение понеже имаме мускули и... всичко ни беше малко или ставащо в горната част и дълго долу
ето костюмчето 

ризата с късо ръкавче е и по тялото нее  толкова строга
и обувките -те също много ни затрудниха нямаше голям избор понеже сме малък номера а не отговаряха на номерата си  бяха всички с 2-3 номера отгоре 
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юни 13, 2012, 14:51:20 »

ей, още един младоженеК с късо ръкавче biggrin
Супер костюмче good

Alitia, мерси мила, и аз много харесвам комплектчето.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines