Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 10:21:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено облекло за младоженеца - 4 част  (Прочетена 484555 пъти)
 
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: април 22, 2015, 15:16:05 »

Sisku, Sladkata, споделете цветовите комбинации костюм/риза/вратовръзка, на които сте се спрели.
Ние вече взехме костюма за Емо, цветът е черен, без никакви чертички, квадратчета или каквото и да било друго, но риза и вратовръзка все още нямаме. Нищо чудно накрая да вземем напълно изчистена бяла риза.
Активен
sladkata2
Ентусиаст
**
Публикации: 138


Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: април 22, 2015, 17:06:08 »

Нашият костюм е от Некст. Не знам точно как до определя цвета, но е като сив металик. А ризата и врътовръзката ги предложиха към костюма. Тя е бяла с черни елементи и черна врътовръзка.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: април 22, 2015, 17:34:23 »

Снимка?
Активен
sladkata2
Ентусиаст
**
Публикации: 138


Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: април 23, 2015, 07:46:46 »

Не мога да качвам снимки. Така че ви пускам линк
http://www.next.co.uk/x55400s5#681210x55
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: април 23, 2015, 08:02:30 »

opice ,костюмът е черен като по ревера има съвсем леко сатенирана лента по цялата дължина. Така като го описвам звучи странно, но иначе не е зле. Ризата е бяла, от много интересна тъничка материя и самият плат е на миниатюрни фигурки подобни на ромбчета. Вратовръзката е в прасковено, понеже и цветовете на сватбата ще са такива. Голямо описание му спретнах, но живо и здраве след сватбата ще кача снимки.
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: април 23, 2015, 09:22:18 »

Благодаря ви, момичета!!! Ще го помислим ние още въпроса Wink
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: април 25, 2015, 00:24:02 »

Вчера купихме костюм от M'Suit в Сердика център - много тъмно син(почти черен) костюм, бяла риза и небесно синя вратовръзка, всичко за 500лв. yahoo Има голямо разнообразие на модели и цветове, материите са много приятни, а консултантките супер любезни. Горещо препоръчвам good
Активен
nightjar
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #367 -: май 02, 2015, 20:27:25 »

ПРОДАВАМ СПЕШНО - ИДЕАЛЕН КОСТЮМ ЗА БЪДЕЩ МЛАДОЖЕНЕЦ!
http://olx.bg/ad/mazhki-kostyum-teodor-nov-ID5ak4C.html
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: юни 16, 2015, 15:29:00 »

Милото е почти готов. Остават му само риза, колан и бельо.
Костюмът му е тъмно син от Сватбения център в София. Тъй като досега никога не беше обличал костюм първоначалата му идея беше да е с класически черен, макар че аз му казах, че докато не се облече да се види няма как да знае. Когато отидохме до СВ на обиколка аз за рокля, той за костюм, аз естествено си тръгнах с празни ръце, а милото си купи костюма и вратовръзката. Тя е лилава, тъй като и сватбата ни е такава. Консултантката му е показала и черен, но той не се е харесал (аз така и не го видях). Когато обаче ми се показа с този щях да се разплача от вълнение. Беше много хубав.  heart Майка му се опита да каже, че е по-добре да не бърза, защото има доста време до сватбата (това беше преди 2 месеца), но аз не виждах смисъл да се чака, при условие, че се е харесал. Обувки си взе днес. Те също са тъмно сини. Засега по-важното е да си хареса риза, но още не знаем какъв цвят да е.
И така милото е почти готов, а аз си нямам нищо.  cray
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: юни 16, 2015, 20:18:54 »

Спокойно, сигурна съм, че твоята рокля те чака някъде.  kiss2
А за ТМ, щом костюмът е тъмносин, а вратовръзката е лилава, предполагам, че бяла риза ще подхожда. ММ беше скептичен към белите ризи, но успя да е пречупи biggrin
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: юни 17, 2015, 07:36:21 »

Ами и милото май се е насочил към бяла риза, ама той отначалото искаше и черен костюм, пък видях колко си купи такъв.  girl_haha Според него не е проблем да си намери риза. Лесно било. Айде ще видим.  blush
 Offtopic Моята рокля е поръчана, но не е готова.  angry
Активен
Koliin
Ентусиаст
**
Публикации: 60



Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: юли 03, 2015, 16:56:40 »

Моята рокля ще е такава:

Мисля, че позволява малко по-небрежен вид на младоженеца. Вие как мислите?
(Всъщност, ако сега ми кажете, че не позволява, само ще се сдухам, защото той си е решил как иска да изглежда и аз не искам да му се налагам biggrin )
ММ не носи костюми,през зимата може да ходи по къси гащи, потник и джапанки. Лятото му е адски горещо- а ние ще се женим точно в разгара му. И двамата искаме костюмът му да е точно такъв тип небрежен- защото и сватбата ни е стил винтидж. Все още не сме тръгнали по магазините.Той смята,че ще му е лесно в избора, а аз неее. Едър е с коремче, а идеята му е да е с елече или тиранти  Oh my ... .
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #372 -: юли 04, 2015, 10:00:50 »

Тази работа я свършихме за един час, много съм хепи, взехме фрак, с елече и папийонка и съм страшно доволна :-)
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #373 -: юли 04, 2015, 13:00:24 »

Аз от сега съм в голяма дилема как да подходим. Аз съм лесна- дори и да сменя избора на роклята, ясно ми е, че ще съм в бяло и ще е дъгла  pardon

Но мъжо ходи и на работа с костюм. По-често без сакото и само с риза и панталон, но все пак... Та всички го гледат елегантен по-често и от мен. Най-много като цвят му ходи нещо подобно:



Даже има подобен и е бил на сватба с него. Мислех първоначално да е така, но то няма да се разбере, че е по-специален ден за нас, вече има снимки до булки така облечен  lol (даже някакви недоразбрали му честитиха сватбата и тариката "мерсиии, мерсиии" ....

Та се чудех дали да не кривнем към още по-официалния вид
 


Не знам дали няма прекомерно да заприлича на пингвин обаче  lol Наистна ми се иска да не го ограничавам и да гледаме и различни цветове от черно....
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #374 -: юли 04, 2015, 13:03:07 »

Ние взехме нещо мнооого подобно на това, с папийонка и жилетка с еднакъв принт, много тъмно сини към черни. Мъжът ми също носи често костюми в ежедневието си и се колебаехме между по-официален костюм и фрак, но като облече фрака просто така му лепна, че вече беше ясно. Не изглеждат като пингвини, вярвай ми danceg
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines