Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 09:14:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено облекло за младоженеца - 4 част  (Прочетена 486658 пъти)
 
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: февруари 02, 2015, 12:05:49 »

Ние избрахме тъмносин костюм на Аполон. Сакото му "заспа", все едно го бяха шили по него. Само панталона имаше нужда да се подкъси и да се стесни в талията. За 30мин направиха поправките.
Червена точка за Сватбен Център София и за управителя на магазина, който лично ни консултира.  good Девойките не можаха да се справят с правилен подбор на кройка и размер.  girl_impossible
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: февруари 02, 2015, 12:51:01 »

nansita, браво, много хубаво, че сте намерили костюм за младоженеца  Bravo Bravo
Само ориентировъчно - каква  е цената му?
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: февруари 02, 2015, 15:09:10 »

С ризата е около 400лв (със сигурност беше под 400). В таблицата с разходи не съм ги записала разбити. Но се сещам, че ризата беше по-скъпа, така че нищо чудно да е бил и 350-360лв.
За Аполон знам, че шият костюмите на Pierre Carden и са добри. Във фирмените магазини имат почти постоянни намаления на единични бройки костюми, които не са с дефект. На баща ми му взехме абсолютно същата кройка, но друг десен (тъмносив, графитен) от фирмения им магазин в Г.Оряховица за 190лв! Повече от доволна съм  yahoo
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: февруари 03, 2015, 15:53:41 »

nansita, а вие сте взели костюма от сватбения център, така ли? Май ще трябва да идем да порагледаме там за костюми, а не само аз да зяпам роклите, хаха  good
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: февруари 03, 2015, 18:08:09 »

Хм и аз като ходих в СЦ не обърнах никакво внимание на мъжките, а като ходихме в Андрюс на Стамболийски, лелел аз щях да убия продавачката... Обяснявам й аз искаме такъв и такъв костюм, има много време, но искаме от сега да видим как стоят нещата, за да си направим сметка, ако се налага да си го шие и т.н Казвам й, че искаме да е с папионка и тя ама то папионката е най-лесна първо костюма трябва да се види, дава един костюм, който беше ужасен, вика да видим размера, казвам й не ни харесва, ама да го облече само за размера. Ок, разбираме размера, дава после съвсееем различна кройка, съответно му беше тесен... Ок нямат.. казвам какви ризи имате, вади първата там и вика тази ще е идеална с папионката, викам тази риза не е за папионка, тя "А бе, момиче, мислиш ли, че някой знае, коя риза е за папионка" ,аз вече супер нервна викам е сигурна съм вече, че вие не знаете и  diablo ММ се спука от смях и си тръгнахме, та първия ни експирианс за костюм беше кофти хахахаха

Иначе понеже баща ми обича Ролман ни препоръча да минем и оттам.. Ще пообикаляме, ММ не ходи с костюмчета никак, работата му изисква панталончета и ризки с ежедневни сакета, никак не си пада по цялостните костюми, вратовръзки и т.н, но за сватбата поне се е нави на папионкааа  smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: февруари 03, 2015, 19:57:06 »

От СЦ е. Отидохме с една приятелка да гледа роклите там и по едно време на ММ му писна и отиде да гледа костюми. Аз бях решила да му вземем хубав костюм, даже набелязах няколко марки (Хюго Бос, Ролман, Андрюс). Но той си се хареса с тоя за под 400лв и нямаше драми. Пропуснах да кажа, че е от бизнес линията, не е от линията за специални поводи.
Виканх една колежка, която се занимава с мъжката линия на работа и тя го одобри. Няма дефекти по шевовете, няма набрани паспели.
А, в СЦ има всякакви цветове папионки на нормални цени.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: февруари 03, 2015, 22:10:55 »

Мерси, Нансита, ще отидем задължително за мъжки костюм  good , роклите са ми  NO  pardon
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: февруари 05, 2015, 12:51:38 »

Моя мъж си е харесал костюм на BOSS, 700 паудна  angry и щях да го убия като чух, че иска да го поръчва по интернет, без да отидем да го премери. А той е доста висок, съответно има специфика с дължината на панталоните, рядко са му добре на дължина. Сега сме в преговори - да излезе от вкъщи.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: февруари 05, 2015, 14:11:55 »

О, дори да е най-стандартния на света..Както и за мен, така и за него, никакъв шанс за поръчка от интернет crazy Не е като да си купиш дънки или обувки за всеки ден, които ако не са ти окм да си кажеш "Нищо, карай".. Това си е облекло за ДЕНЯТ  lol DANCE funnytooth
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: февруари 05, 2015, 15:24:01 »

Лелеее....как така ще поръчва костюм по интернет? КОСТЮМ?
Много трудно се поправят...ако е голям-ок, ще се свие, ама ако е тесен-абсурд! Бос нямат големи резерви. Cerise,моля те, плясни го зад врата да му дойде акъла. 700 паунда хич не са малко пари.
Хващай го за ушите и да мери. Пък после пак да го поръчва от интернет. crazy crazy crazy
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #310 -: февруари 05, 2015, 16:48:51 »

Първото нещо, което купихме беше костюма. Той до този момент, не е обличал такова нещо, дори и на бала. Лепна му веднага- черен. Сега вика, че изглаждал като дипломат от Руското посолство laugh laugh laugh
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: февруари 05, 2015, 18:45:58 »

Ние определено имам проблем с пазаруването онлайн, защото аз също роклята ще си я поръчам от сайт. Но тя е 70, а не 700! А и нещо да не и е ок, ще си купя рокля с едно обикаляне в мола. Просто никак не държа на нея и никак не ми харесват. Ама както и да е, със сигурност съм на мнение, че трябва да мери, особено той с неговите размери.
Друг е въпросът, че халките май също ще са онлайн хихихи  blush
До тук, сватбата само с компютър съм организирала.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: февруари 05, 2015, 21:36:14 »

Аз също съм привърженик на онлайн шопинга. Принципно всичко може да се купи с 2 клика, стига да си 100% сигурен, че ще е ок. Хващай го да мери, пък после от където иска да поръчва. Рискът е мноого голям. С халките- един съвет- идете да ви вземат размер при златар и тогава. Има модели, които не могат да се поправят. А и след гравирането също може да има проблем с корекциите.
Активен
vartab
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 69



Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: февруари 22, 2015, 02:10:52 »

Ние обикаляхме и в Бургас и Асеновград не можахме да намерим костюм.  Единстрено в Андрюс харесахме един костюм - цената беше 1200 + 200лв обувки. Отказахме се. Бяхме ходили скоро до Великобритания и бях взела разни брошури. Та една такава брошура на Дебенхамс ми отвори очите. Звъннахме и питахме дали имат от съответния костюм в наличност.  Казахме размери и всичко  и провериха. Оказа се че имат - казахме им , че направо ще го платим по интернет и ще им пишем точният адрес. БТВ да знаете че Дебенхамс  в София няма нищо общо с този в Лондон или в който и да е Дебенхамс във Великобритания. Костюма излезе 386 паунда с доставката, при курс на паунда 2,35лв ( 907,10 лв ) Костюма си дойде точно такъв акъвто го гледахме в брошурата smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: февруари 25, 2015, 10:39:16 »

Момичетата, които са обикаляли с мъжленцата си по магазините вече, има ли някъде костюми в актуалния за сезона цвят "марсала". Много искам да видя ММ в такъв, как би му стояло.. Мерси, предварително!
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines