Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:18:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РОДНИНИТЕ!!  (Прочетена 127738 пъти)
 
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: януари 06, 2014, 15:48:59 »

Моите роднини пътуваха с микробус от Ямбол до Кюстендил.Наистина е малко тежичко за толкова дълги разстояния,но не е невъзможно.Тръгнали са към 8ч и 13ч вече бяха пристигнали.Мен ме взимаха от апартамента на свекърите и всички от моя страна,които желаеха да присъстват на този ритуал дойдоха там.Така,че тези които не се бяха облекли или имаха нужда от доразкрасяване го направиха там.Някъде към 2ч. си тръгнаха обратно към Ямбол.Удобно е според мен,защото хем не даваха пари за хотели и транспорт,хем са спали на връщане.
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #196 -: януари 06, 2014, 16:22:05 »

Мариола,ти си гений и спаси положението с идеята си!Засега се прие много добре,дори се сещам на кого да се обадя за транспорт-преди работех в туроператорска агенция и все още имам контакти Wink
Благодаря ти много!Иначе пътят е 2-2.30 часа,дори с под 100 км да се кара.Сватбата обаче държа да е в неделя.Искам определена дата,а и от суеверна гледна точка,не желая да се женя в събота.Ако ги изпратим в полунощ,в 2-2.30 ще са се прибрали.Дали ще са излизали в местната кръчма,или ще се приберат от сватба в друг град,струва ми се еднакво tease pardon Пак ще поспят малко.
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: януари 06, 2014, 16:46:28 »

Не ме разбирай погрешно, това са си мои мисли и биха били мои притеснения, но неделна вечерна сватба с пътуване по нощите от един до друг областен град си ми звучи тежичко. Ще има баби, които ще искат да си легнат, ще има и работещи хора, които на другия ден са на работа. Струва ми се, че има не малка възможност някои от гостите ти да предпочетат собствен транспорт или пък да ти откажат.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #198 -: януари 06, 2014, 16:52:47 »

blackisback така е, но имай в предид че неделните сватби са тегави даже да си от същия град ако са вечерни. Тези които искат да ви уважат ще си вземат отпуска на следващия ден и ще са до вас на максимум. Аз съм правила така за мои приятелки и роднини, даже сме ходили на неделна сватба в македония и в понеделник сме се връщали за работа. Не ги мислете много тези дето удобството им се нарушава заради това че трябва да направят малко усилия да ви уважат. После на тях ги е яд че не са дошли, защото само слушат колко хубаво другите са си изскарали! good

SummerMoon радвам се че помогнах! не съм го измислила аз, много други са го правили ето виж и ra_di са били като нас  girl_wink
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #199 -: януари 06, 2014, 20:04:20 »

blackisback,напълно разбирам.Но въпреки това аз държа да бъде определена дата и винаги съм искала да е в неделя,а тази година е на моя страна-пада се моята дата danceg Това са хора,които преди всичко никога не са изявили желание да се запознаят с мен и смятам,че на този ден аз трябва да бъда щастлива,а не да угаждам на различни хора Wink Иначе си права,спор няма.Но нищо няма да им стане да си вземат отпуск или болничен,или просто да отидат на работа на обяд.
Активен
Shide
Сватбар
***
Публикации: 163



« Отговор #200 -: януари 22, 2014, 20:38:44 »

аз съм ходила на вечерна неделна сватба в Харманли. От родния ми град- Нова Загора, от дома на булката. качихме се в едно автобусче, първо за граждански и после в ресторанта. беше весело, защото цялата компания се возихме заедно. А и е страхотен начин всички да си пийнат. На връщане не помня кога сме тръгнали, но спахме през целия път lol
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #201 -: януари 23, 2014, 09:16:02 »

Успокоявате ме... give_rose
Вече това ми е на заден план.Сега проблемът на дневен ред е как да кажа на баща ми...В момента му е ужасно напрегнато,има си цял куп неща за вършене и притеснение.За един месец много му се струпа.Направо ми е неудобно да отида и да му изтърся и това pardon
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: януари 23, 2014, 09:22:26 »

Сватбата ти не е чак толкова скоро, за да бързаш. Щом му е напрегнато, можеш да отложиш с още малко според мен.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #203 -: януари 23, 2014, 10:03:21 »

SummerMoon сватбта е много хубаво събитие и повечето родители го възприемат много добре, ти си познаваш най-добре баща ти но знаеш ли можеш много да го зарадвш и да не мисли толкова за проблемите.  Bravo
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #204 -: януари 24, 2014, 10:44:36 »

Да,сигурна съм,че много ще се зарадва,майка ми знае и родителите на милото-също.Други хора не знаят,на никого не сме казали,само на шаферката (извън роднините).Просто му е ужасно напрегнато-нов бизнес,много вложени средства,заеми,а сега да му изтупкам това... beating
 Offtopic Снощи по новините го даваха,сега го заринаха с обаждания и така нататък...Просто не знам как да му стоваря и това huhhuh.gif
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: януари 24, 2014, 10:50:34 »

Затова ли беше този статус във фейсбук biggrin чудих се дали да питам, че гледахме друго в момента, ама вече няма нужда biggrin

Според мен, изчакай още мъничко. През това време си действай, че да не вземе да се притесни, че трябва да помага и в организацията.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #206 -: март 18, 2014, 16:17:31 »

 Божеее като ви чета направо се чувствам късметлийка.

Моята свекърва е страшен пич. Много е серт, но много се обичаме и много ми се радва Xixixi. Единственото за което настъпи беше още в началото като се чудех за цветовете и рече и отсече "Няма да е синьо!"
Аз много харесвам синьото и ми стана малко тъпо, обаче милото застана до мен и каза полу нашега полунасериозно "Маме, ако мойта котка иска синьо синьо ще е , разбра ли ме. Може да си македонка, ма аз съм твой син и съм по-инат" beating understand
Тя се разхили и каза" Добре деца както искате, и синьото ще го преживея , само да сте си двамата и да си се обичате"

И така. Въобще, при положение, че те със свекър ми ще плащат по-голямата част от сватбата, не само че не ми се меси ами само ми разправя; "Кажи какво искаш и го правим. Ако кажеш че не искаш баба му на Филип да шие рокля, а искаш истинска - майната им на 2те хиляди лева, ще ги съберем. Както искате Вие така ще е."Не си мислете че са много заможни, не са... много се ограничават, за да имаме с милото най-хубавия ден. blush Даже ми е гузно че за съжаление от моите родители нищо не мога да очаквам.... cray
Ходихме да гледаме няколко ресторанти и накрая избора беше между два. И двата хубави, но единия излиза с около 1200 лв по- скъп. Така се случи, че когато отидохме да го видим тя беше с нас и дойде. Така се влюби в тоя ресторант, че каза "Това ви е мястото" а ние само и повтаряме че то е по-скъпо, че ще мислим още , че бля бля бляяя...  А тая пак се хили и вика"Ама това да ви е проблема , веднъж се жените" и ме гледа изпитателно и вика "Налииии" funnytooth funnytooth funnytooth

Мисля че това отношение е защото навремето много са им се бъркали на нея и на свекър ми, и тя се старае да не прави това, което на нея са и причинили.
Е има си няколко кусура, сменихме датата на сватбата , защото е малко суеверна, но за тая жена много бих направила, така че едната дата не ме тревожи.

При мен проблемите са от баща ми...sad те с майка ми са разведени от 10 години, не се понасят. Толкова не се понасят че даже на бала ми трябваше да избирам с кого от тях да го прекарам. Майка ми е пич и всичко ще преглътне, но баща ми може да е голям гадняр като реши и честно казано се притеснявам да не сътвори някоя глупост....... sad
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #207 -: март 24, 2014, 10:35:50 »

Затова ли беше този статус във фейсбук biggrin чудих се дали да питам, че гледахме друго в момента, ама вече няма нужда biggrin

Според мен, изчакай още мъничко. През това време си действай, че да не вземе да се притесни, че трябва да помага и в организацията.
Мила,ние така или иначе се отказахме за тази година...Така че проблемът отпадна.
Иначе да,статусът ми беше за това. Wink
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines