Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 16:31:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РОДНИНИТЕ!!  (Прочетена 127740 пъти)
 
petenceto0
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: май 28, 2012, 20:33:01 »

Момичета, сега сме се събрали в нас и гледам сеир biggrin Звъним на всякакви ресторанти и навсякъде нашата дата е заетаааа...стискайте палци да не намерим и да си останем там, дето сме си капарирали smile
Активен
mery_bery
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 223



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: май 29, 2012, 07:52:30 »

Такова развитие на нещата е направо чудесно-стискам палци да удрят все на камък  diablo
Ще ми разваля тя капариран ресторант-айде бе good.Май свекито ти за  много важна се мисли,Права е Tsutsi-сега си отстоявай позициите ,че после става страшно blush
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: май 29, 2012, 08:49:52 »

Петя, защо въобще се е стигнало до звънене по други ресторанти??? Трябваше да си отстоявате позицията, ама вие си знаете. Дано имате късмет и няма места другаде (за първи път пожелавам такова нещо на булка  ROFL)
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #48 -: май 29, 2012, 10:17:37 »

Пете стискам малци даже и на краката. И аз подкрепям мненията на момичетата, че трябва да отстояваш позицията си. Все пак това е вашата сватба и Вие избирате къде да се проведе. Дано всичко се размине и си останете във вече избрания от Вас ресторант.
Активен
petenceto0
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: май 29, 2012, 10:27:20 »

Здравейте,момичета smile От вчера съм с ужасно главоболие, не зная на ядовете ли се дължи или на друго...снощи свекито на кого ли не звъня...накрая се изнамери един ресторант, близо до нас...та ще трябва да ходим на  "оглед" huhhuh.gif Вчера не успях да сдържа емоцията си и като останахме двамата с милото се разплаках и си казах какво ми е...и се разбрахме с него днес да отидем да видим за какво става дума в този ресторант и ако не ни хареса ще си останем в този, който сме си капарирали...
На мен не ми се искаше да се налагам пред майка му и да влизам в излишни спорове...внимавам да не изляза "лошата снаха" biggrin Лека по лека ми се струва, че все пак няма да стане тяхната Wink
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #50 -: май 29, 2012, 12:19:13 »

Петя ако свекърва ти е човек, който обича във всичко да се меси и да е на всяка манджа мерудия мога да ти кажа, че не сложиш ли спирачки тя във всичко ще ти прави циркове - после няма да хареса DJ, после фотото, после украсата, после незнамкво си...Защо трябва да си лошата снаха? Ти ли си булката на тази сватба или не?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: май 29, 2012, 16:21:57 »

Пете, ако сега отстъпиш за ресторанта, после за всичко ще те гази, защото ще те сметне за мека мара.
Ако сега не й покажеш че не може да ти се бърка в семейството- ще ти прави разправии нон стоп между теб и мъжа ти. споделям личен опит от предишна връзка и годеж, не за друго.... nea
Активен
mery_bery
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 223



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: май 29, 2012, 17:56:33 »

petenceto0,тази твоята севкърва-направо ви разказва играта-чета и се ядосвам пред компа diablo beating-ама може ли да е толкова нагла-то бива,бива- дай съвет ,сподели мнение-ама такова натрисане -тя нещо май не гледа сериозно на отношението ви като бъдещо семейство и родители.Аз сериозно си мисля,че ще си имате доста ядове с тази жена-то малко и критическата ги тресе,ама чак пък толкова nea.Сватбата трябва да удовлетворява-вижданията на младоженците-техните прищевки -не родителските,а да не говорим,че сватбата като събитие се е деформирала от тяхното време-до сега поне 100 пъти.
     И    когато те захрани,я захрани и ти с 1 по-голям залък та да не и знае много устата:) blum.Ауууу аз как не обичам така някой да ми се намесва в житеиските истории и чак се ядосва за теб във вкъщи.Идете всички в новия ресторант ити така започни -тва не ми харесва,ама ся тва кввоо е да види свекито цирк на колела-та свят ще и се завие Wink.Направо ти вгорчава живота тая жена diablo
Активен
petenceto0
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: май 29, 2012, 19:41:45 »

Момичетааааа, много съм щастлива danceg Отидохме преди час в ресторанта с милото и майка му ииии за мое ОГРОМНО щастие ресторанта беше супер малък за нашата сватба и аз почнах да се мръщя,че няма да стане  yahoo Тръгнахме си и милото и казва "ние с Петя решихме,че като не става в този ресторант, остава сватбата да е в пъроначалния капариран...Изяде се от яд,през целия път дума не обели свекито  yahoo
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: май 29, 2012, 19:55:24 »

Бравоооо  Bravo
и сега това да е последният компромис от ваша страна  blum
Активен
mery_bery
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 223



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: май 29, 2012, 19:59:59 »

 yahoo yahoo yahoo ее има възмездие  и на земята:))) много е радвам ,че нещата се нареждат както вие си ги планирате ( има 1 лаф-Вола си рие на гърба!:))Само така и за напред- good
Активен
petenceto0
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: май 29, 2012, 21:11:36 »

Ох,така ми олекнааа  danceg Тази нощ ще спя спокойно biggrin Свекито се поразсърди...ходехме към къщи и си мълчахме през цялото време, а точно пред входа тя попита "е добре де, не може ли да намалим бройката на гостите за да се поберем в този ресторант" и милото категорично отказа, тя наведе глава, каза "е добре" и си тръгна.... Кофти, но в крайна сметка сватбата е наша, не нейна...ако не й изнася да не идва...никого не карам на сила Wink
Активен
mery_bery
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 223



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: май 30, 2012, 09:22:16 »

petenceto0,свекито ти какво не харесва на вашия избор за реторант?
Абе тя ще е първа китка до вас на сватбата- ся нещо са я прихванали превземките-в началото май на организационните неща -хората често се паникьосват и в желанието си да изберат най-добрият вариант за сватбеното тържество -малко се попрестарават-та затова и кавги има:) Bravo.Радвам се ,че нещата се наредиха ,според вашето желание:)!Успех и занапред Bravo
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #58 -: май 30, 2012, 09:57:35 »

Браво Петя, по самото си начало да търсиш ресторант в последният момент е доста глупаво. Свекърва ти явно иска да и се чува думата, кажи и, че имате нужда от помощ и и дай някакви задължения, но в никакъв случай не големи, да си ги чопли там и да ви остави на мира. Не мога да го разбера това поведение и това си е, вие не сте деца, големи хора сте, щом искате вашата сватба да е такава, ще е такава. Кой ви е ресторанта?  smile
Активен
petenceto0
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: май 30, 2012, 10:21:27 »

Ресторанта е "Китенска перла". Тя тайно, без ние да знаем е ходила до там, но точно по това време е имало бал...и нали знаете как е по баловете... оркестъра с циганската музика, целия ресторант се пръска от хора...Та това, което тя е видяла е именно тази картина...било и много задимено, нямало въздух, имало много цигани...иии така smile Просто това, което е видяла няма нищо общо с това, как ще изглежда ресторанта на нашата сватба..
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines