Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:27:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РОДНИНИТЕ!!  (Прочетена 127733 пъти)
 
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: май 15, 2012, 08:38:40 »

Взех решението си за добро или лошо няма да го каня.
good
Ние имаме проблем с майката на милото. Зарязала го е като малък и от 7 години не се е обаждала, пазим в тайна сватбата и от баба му (майката на майка му), за да не разбере "майка му "и да дойде, защото първо, че не заслужава, второ, че може да стане панаир с втората съпруга на баща му.
Активен
alla
Професор
****
Публикации: 338



« Отговор #31 -: май 15, 2012, 08:43:23 »

Значи и баба му няма да присъства, така ли? Или нея направо ще я вземете без да и казвате къде я водите. smile Много е гадно с такива родители, които не стига, че са си зарязали децата, а са готови да им очернят и най-хубавия ден в живота. crazy
« Последна редакция: май 15, 2012, 10:07:10 от alla » Активен
mery_bery
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 223



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: май 15, 2012, 09:42:26 »

Nebulka, Bravo за поста:) "(голяма срамота според разбиранията им от лето Господне 1956-то!)"-много точно казано :bravo:много ме развесели този израз Bravo
tifi,мисля,че накрая помисли и за себе си  good-това си е вашият ден и с когото вие искате- с него ще го споделите.Преди всичко трябва да е изпълнен с трепети и вълнения от хубави емоции ,а не обременен с притеснения -кой как ще ви го вгорчи diablo
manuell-негативните хора,носят със себе си и негативни емоции,щом в рамките на 7 години майка му не е съумяла да си поправи грешката,очевидно  нищо не е предприела- освен да съсипва емоционално детето си -професионално се занимавам с деца от 2-6 г и мога ясно да заявя,че не е майка тази,която ражда и захвърля детето си,а тази,която цял живот го обгрижва и обича Offtopic-нищо хубаво не се очаква от такъв гост на сватбата.Как успяхте да запазите такава тайна от бабата:)?-като знам роднините как разпространяват бързо слуха pardon
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #33 -: май 15, 2012, 10:09:47 »

Момичета поздравления за смелостта  give_rose
Мен родата ми няма да идва - хем им осигурявам транспорт, хотел и ядене на корем - това от мен да го знаете, човек не ви ли цени ( без значение роднина или приятел) със злато да го отрупате, той пак ще се из**ка отгоре.
Мен направо не канара, а всички морени ми паднаха от гърба, като ги знам какви са. Така стана най-добре  yahoo danceg yahoo
Така на този ден ще се вселим , а няма да ми трепери, кой с какво ще ми недоволства  nea
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: май 15, 2012, 13:25:53 »

Бабата на милото живее във Видин, ние сме от Русе и много рядко се чуват по телефона>
Надяваме се да не разбере от сестрата на милото, защото тя поддържа контакт с нея, въпреки че е предупредена. Бабата няма да идва на сватбата, няма как, ситуацията изисква жертви.
Активен
grazia_m
Ентусиаст
**
Публикации: 101


Позитивните мисли са ключът към истинското щастие!


« Отговор #35 -: май 15, 2012, 15:19:41 »

Взех решението си за добро или лошо няма да го каня.

И аз споделям мнението на повечето, че така е по-добре, въпреки, че само ти си знаеш какво ти е. А за това, че няма кой да те изведе от вкъщи или да те съпроводи до олтара, не го мисли толкова много. И моя татко не беше до мен в този важен ден и преди години, като се разделиха с майка ми съм си мислила, кой ще го замести него на сватбата ми, но се указа че не е незаменим smile. Аз го поканих, и докато казваше, че ще дойде изведнъж се оказа, че е заминал извън България без дори да се обади и съм сигурна, че проблема беше ужасната му злобна женичка, която умира от злоба и завист, че се омъжвам и че някой от бившото семейство на баща ми може да бъде щастлив. В случая мила, се замисли дали баща ти изобщо заслужава честта да те придружи на сватбата ти и бъди сигурна, че някой ден ще съжалява за това, че е изпуснал тази възможност, но в случая губи той, не ти! В крайна сметка ти се омъжваш и единствения мъж за когото трябва да мислиш в този момент е твоя си мъж! От сега нататък ти винаги ще имаш неговата подкрепа. За толкова години баща ти не е бил до теб и ти си се справила и без него, за това не го оставяй да провали най-хубавия ти ден. Понякога приятелите и близките до сърцето ти хора, като бъдещият ти съпруг, са много повече от семейство, за това се радвай, че те ще споделят с теб най-хубавите моменти от живота ти  give_rose Пожелавам ти един прекрасен сватбен ден, на който да мислиш само колко си щастлива и колко хубави моменти те очакват от тук нататък  good
Активен
mery_bery
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 223



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: май 15, 2012, 18:34:49 »

Точно така grazia_m,мъжът е на 1 място:)
Активен
tifi
Новак
*
Публикации: 16


« Отговор #37 -: май 16, 2012, 08:10:01 »

благодаря ви момичета наистина се чувствам по добре вече. Благодаря ви
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #38 -: май 16, 2012, 12:42:05 »

И аз подкрепям Грация - роднините поне за мен, също бяха само една ненужна тежест за нашата сватба. Единственото, което правят е да ни късат нервите с капризите си. Аз искам сватба само от приятели, те бяха хората, които ни подкрепяха във всичко, които ни помогнаха с всичко. Роднините за нас са само една ненужна и досадна тежест, но за сега ги търпя стоически. За моя радост голяма част от тях ме освободиха сами от присъствието си.  yahoo
Активен
petenceto0
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: май 26, 2012, 17:51:30 »

Момичета, извинявам се, че отново ви занимавам с моите проблеми, обаче някак имам нужда да споделя с някого, защото започвам да се превръщам в кълбо от нерви... cray
След като показахме на родителите на милото плана на сватбеното тържество и списъка с гостите (които те много държаха да видят) за наше голямо учудване нямаше проблеми...този път нямаше викове, нямаше караници (особено след като споделихме, че специално плана на сватбата ни е направен от сватбената ни агентка)....ииии тъкмо вече се бяхме успокоили, пуснахме и изработката на поканите, които най-вероятно вече са готови...днес ми се съобщава, че майка му на милото е ходила до ресторанта, който вече е капариран, и не и е харесал...и съответно звъни на милото и му казва "сватбата няма да е в този ресторант, не ми харесва, прилича на квартална кръчма....ще търсим нещо по-изискано, майната му на капарото"  angry при което аз полудях....вече не знам, честно ви казвам, ще се побъркаммм...  cray постоянно претенции...а ресторанта въобще не е лош...дори на нас с милото много ни хареса...новичко е, чистичко е, има голям дансинг...иии супер изгодно е всичко...Най-тъпото в цялата тази ситуация е, че те не ни плащат сватбата...единственото, което плащат е кувертите на гостите от тяхна страна...но това разбирасе не им пречи да се месят и да проявяват капризи за всичко... angry cray
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #40 -: май 26, 2012, 21:13:44 »

Леле Петенце явно с тези хора с добро няма да се разберете. Няма и как да се каже точно какво да направиш, но поставяйки се на твое място лично аз просто ще спра да казвам каквото и да е свързано със сватбата. Ако питат нещо за нея ще казвам " има време" или " всичко е готово няма какво да го мислите". На няколко пъти мен се опитват да ме убедят, че сватбата е излишен разход и аз все отвръщам " Вие имахте ли? А приятно ли Ви беше да ви се бъркат в нещата? " И тази тема се прекратява. Може да пробваш и така. Или ги отрежи като спрете да давате всякаква информация или просто се съгласявай като влиза в едното и излиза от другото ухо. Мое мнение разбира се smile
Активен
petenceto0
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: май 26, 2012, 21:21:36 »

Миши почти не споделяме с тях...и ние пробвахме да не влизаме в подробности като казвахме,че вече всичко е организирано...ресторанта е капариран...но и това не ги спря cray Надявам се поне всяко зло да е за добро...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: май 27, 2012, 09:52:25 »

леле не мога да повярвам колко са нагли!
Не стига че ходили, ами и решават вместо вас. Ти няма какво да сториш, защото ще излезеш лошата снаха, но мисля че мъж ти трябва да ги постави на мястото им! diablo
Активен
mery_bery
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 223



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: май 27, 2012, 22:52:11 »

petenceto0,искрено ти съчуствам-много неприятни са тези взаимоотношения -при това не от чужди хора,а от свекър и свекърва- защо се месят при условие,че на вас си ви харесва мястото beating,те още от сега ви развалят настроението-квот е такова-ай ся  и претенции diablo,а и ако поканите са ви готови-ще е доста неприятно в случая!И защо си мислят ,че това,което на тях хареса ще ви хареса и на вас?Баща ми правилно ми каза,при организацията на сватба не може без някоя друга кавга(ние поне самички всичко си харесахме и само ги уведомявахме за решенията ни и цените ).
Да вземе мъжът ти да си поприказва с майка си-че май тя е тази ,която негодува и навдига, и баща му.Да  си каже мъжката дума и толкоз-в момента надушвам-майчинска ревност,която не е в нормалните граници.Много рано си е показала рогата-твоята свекърва diablo :\Нормално е да имате различни мнения-ама кой се жени в случая-ти  или тя?Направо се ядосвам и аз като ти прочетох поста nea-много е кофти някой да ти се налага-не харесвам такива хора!!!Дано успешно да се справите с тази ситуация-много е неприятна. good
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #44 -: май 28, 2012, 17:05:33 »

Петя сега е момента да се запънеш като магаре на мост и да я отрежеш, и на мъжа си кажи, иначе дупе да ти е яко какво следва. Откажи категорично и не отстъпвай, иначе сватба няма да имаш, свекърва ти кога се е женила да е мислила, вие сте си пълнолетни хора, вие си решавате как ще си проведете тържеството.
Аз да ти кажа, че и моите ми правиха такива мамби и накрая като ми писна и като казах на мъжа ми - или си ги обуздавай, или нема сватба - и той като им дръпна една реч и сега сичко е со кротце, со благо, ама след малкото кьотек
Успех с твоите
Аз и с моята рода така процедирах и сега всички слушат и изпълняват - направиха ме луда - ше дойда, нема да дойда , така ли, рез от всякъде и сега ще дойдат, ще ядат, ще пият и ще благославят  diablo
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines