Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 12:59:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РОДНИНИТЕ!!  (Прочетена 128105 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: февруари 20, 2013, 21:52:10 »

Миличка, наистина ситуацията при теб е много неприятна. Нека сватбата да е едно ново и по-добро начало на един прекрасен семеен живот! Аз винаги в трудни моменти си повтарям, че до мен има един прекрасен човек, който ме обича безрезервно- сигурна съм, че и ти се чувстваш така- толкова силно обичана и това е най-важното!
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: февруари 20, 2013, 21:58:03 »

мила, пожелавам не само на теб, а на всяка жена, да има такав човек до себе си, който да я обича, да я подкрепя, да си дели залъка на 2 заради нея, да направи така, че жена му да се чувства, не като кралица, а като богиня,наистина да е боготворена и благословена с едно щастливо,здраво и стабилно семейство  Bravo
Активен
mery_bery
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 223



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: март 21, 2013, 11:19:24 »

мила  petq1989, не се тревожи -както ми беше казала моя позната-който те уважава и обича ще е до теб на сватбата ти-за всички други " единици" не си заслужават нервите-гледай да си щастлива с мъжа до себе си  give_rose
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #138 -: април 10, 2013, 12:47:44 »

Малко да побутна темичката напред и да си споделя мъката относно родите - 2те ни роди, които са в много тежък конфликт от много време  sad Не си говорят, не са се виждали от няколко години  diablo Непоносимостта им е взаимна и органическа bad

Та голяма болка ми е как ще мине сватбата като ги съберем на едно място. Мислехме вариант с 2те семейства по отделно, но просто няма как да се получи с Диджей, ресторанти и т.н. - все едно 2 сватби да правим  crazy

В ресторанта обясних на управителката, че имаме такъв проблем и трябва да измислим вариант да разположим родите на 2те възможно най-разделечни маси една от друга.. което само по себе си е толкова тягостно  cray

Незнам как ще протече цялото събитие  bad Имам чувството, че цял ден ще следя кой се цупи и кой как гледа. Има ли булки, които да са били в подобна ситуация да разкажат дали пък не е минало спокойно сватбата?
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: април 10, 2013, 13:07:20 »

Оу, ужас, възможно най-лошата ситуация...  sad
Ами предполагам са възпитани хора, според мен ще се опитат да се държат прилично, все пак това е празника на децата им. Въпреки това, като подпийнат нищо чудно да има 'изпълнения'.
Според мен няма да е лошо да измислиш някакво "афтър парти" след тортата в ресторанта, където ще можете да довършите вечерта подобаващо с ваши приятели smile
Искрено ти пожелавам да няма "сблъсъци"!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: април 10, 2013, 13:38:51 »

Мила, това е много кофти ситуация, малко като Ромео и Жулиета. Ти най-добре ги познаваш, но немисля че някой от тях иска да развали празника на детето си и си мисля, че ще се съобразяват.
Ние също сме в одобна ситуация- бащата и майката на моя мъж са в много гадни отношения, майка ме нищо няма да направи и ще се държи подобаващо, но баща му....а и има проблеми с алкохола и незнам /ако изобщо дойде на сватбата, защото не иска да я вижда/, дали яма да направи някой цирк.
Ние мислим да сложим мойте родители на една маса с техни приятели, майка му на друга с техни приятели и баща му на 3та по-отдалечена с неговата майка.
Пожелавам ти успех! Дано всичко мине без проблеми, но мисля че няма да развалят празника ви!
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #141 -: април 10, 2013, 13:46:16 »

Ние също сме в одобна ситуация- бащата и майката на моя мъж са в много гадни отношения, майка ме нищо няма да направи и ще се държи подобаващо, но баща му....а и има проблеми с алкохола и незнам /ако изобщо дойде на сватбата, защото не иска да я вижда/, дали яма да направи някой цирк.
Ние мислим да сложим мойте родители на една маса с техни приятели, майка му на друга с техни приятели и баща му на 3та по-отдалечена с неговата майка.
Пожелавам ти успех! Дано всичко мине без проблеми, но мисля че няма да развалят празника ви!

Ееех, тези отношения... Като някакъв тънък лед са  nea Ние и 'захранването' ще го пропуснем, защото няма как 2те майки да ги изправим една до друга да ни 'хранят'. А мисля, че не е честно само едната да захранва, все едно само тя е майка  crazy Ох, като се размислих и пак ми стана болно  bad
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: април 10, 2013, 14:00:59 »

Милата, наистина ти съчувствам. Те какво толкова са се хванали за гушите, че чак на празника на децата им да не могат да заровят томахавките? Ами като се ожените на празниците пак ли ще ви вгорчават живота?
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #143 -: април 10, 2013, 14:09:33 »

Милата, наистина ти съчувствам. Те какво толкова са се хванали за гушите, че чак на празника на децата им да не могат да заровят томахавките? Ами като се ожените на празниците пак ли ще ви вгорчават живота?

Рататуйче, кавгата е отдавнашна и си е сериозна наистина. Откакто се роди детенцето ни преди 5 години и половина (ние не се оженихем тогава точно заради кавгите). Не сме правили опити за 'помиряване', защото е неуместно в стуацията, просто няма как да стане. А празниците всичките ги изкарваме така: първо при едните на обяд, после търчане при другите за вечеря, за да не се обидят  crazy Ако съм  Offtopic , моля да ме извините  blush

На сватбата вярвам, че няма да има някакви изцепки от рода на разменени усойни реплики, или недай Боже нещо по-физическо... но едните ще се надуват като пуйки, другите ще се измъчват от спомена, за това което стана преди години...ама късно е вече, сватбата наближава, ресторантът и Диджеят са вече капарирани, за къде да се отказвам сега  nea
Активен
liliette
Ентусиаст
**
Публикации: 109



« Отговор #144 -: април 10, 2013, 15:46:02 »

baba_tina - Според мен може да опитате всеки да говори с родителите си по отделно и да им се каже, че сватбата е Вашия ден, един от най-щастливите ви дни и каквото и да се случи те трябва да преживеят да са на едно място. Без да е необходимо да си говорят, но не и да се карат. Просто да преглътнат дойдстонството си за няколко часа в името на техните деца.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: април 10, 2013, 15:55:45 »

 goodpost Ще трябва да се приирят, все пак това е един от най-важните дни в живота на децата им!
Говорете с тях и дано да мине всичко гладко!
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #146 -: април 10, 2013, 16:07:19 »

Благодаря ви, момичета  smile Аз с мойте говорих, знам, че възпитанието им няма да им позволи да се държат неадекватно. По-скоро от другата страна незнам как ще са нещата  nea  Както казва мъжо "да не мислиш, че изобщо ще обърнат внимание на ваште?" . Ами силно се надявам да е така и след сватбата да споделя едно щастливо преживяване.
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #147 -: април 10, 2013, 17:36:25 »

Не се притеснявай всичко ще мине добре. При нас имаше подобен случай,  само че по време на баловете. От страна на майка ми и баща ми роднините имаха известно неразбирателство. Много се притеснявахме кое как ще мине, все пак и приятелите ни бяха поканени. Но те са възрастни хора и на празника нищо не казаха, даже се забавляваха и танцуваха заедно. Може би беше един вид цирк, но не посмяха да развалят бала. Така, че и сватбата може да мине без инциденти. Предполагам разбират какъв голям ден е за вас и вашето семейство и няма да има кавги или други подобни.
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: април 11, 2013, 06:10:23 »

аз мисля, също като момичетата, че възпитанието и хорския срам,нали женят децата си, ще ги "принуди" да няма кавги, да няма сцени поне на сватбата,но алкохола, само да не изиграе лоша шега,искрено се надявам всичко да е наред при теб smile
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #149 -: април 11, 2013, 07:19:06 »

Благодаря ви, момичета, успокоявате ме  give_rose От вашите усти (клавиатури в случая) та в Божиите уши  Wink

Според мен такива големи събития като сватбата, балове и т.н. са си един вид 'цедка' за близкото и по-далечно обкръжение: разбираш кои хора биха направили някакъв компромис със себе си или обратното- биха ти скапали празника, за да не се чувстват те 'прецакани'  nea
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines