Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 15:14:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторанта - 11 част  (Прочетена 197262 пъти)
 
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: юли 10, 2012, 22:57:19 »

Ужас...нашата поне въпреки всичко изглеждаше добре.
Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: юли 11, 2012, 08:45:55 »

аз си поръчах сватбената декорация от ГИС...дамата, с която обсъдихме кое как ще бъде ми направи много добро впечателние...с нея ще обсъдим и букета и украсата на колата...за сега имам само добри впечатления във връзка с планирането, а резлутата като мине сватбата...надявам се да запазя добрите си впечатления от тях  smile
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: юли 11, 2012, 10:19:06 »

Много странно...Аз наистина досега не бях чувала нищо лошо за ГиС. Аз също бях от доволните и ги похвалих, но явно има и недоволни. Според мен, тъй като цените им са добри, имат доста клиенти и са взели да претупват нещата в по-натоварените дати, а това не е добре! Жалко, че развалят доброто си име!
Емето, дано въпреки всичко не са помрачили празника ти и да си била много щастлива в този ден!
Активен
villey
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #183 -: юли 11, 2012, 14:57:05 »

Дано наистина да е минал празника добре. Явно наистина претупват нещата, и най-вече трябва да си от късметлиите на които не са провалили сватбата smile Все пак си плащаш и очакваш да получиш нещо насреща. За това аз бих и ще заложа на една малка агенция, но с много приятен и учтив екип, поне от това което съм видяла наистина ми харесват
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: юли 11, 2012, 19:47:48 »

Въпреки всичко всичко мина добре , само дето нагърбихме други хора да свършат работата на ГиС. Точно жената ни обърка нещата, но... минало. Просто предупреждавам, защото до последната ни среща бяхме много добре настроени към тях и много ни бяха впечатлили.
Активен
puhcho83
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 60



« Отговор #185 -: юли 21, 2012, 20:06:17 »

Здравейте момичета, наскоро се регистрирах, писах по някои други темички и реших да споделя и тук. На мен ми предстои сватба на 29/12/2012(може да ви се стори странна дата , но това е единственото време по което аз и половинката сме си в БГ) и искам украсата ми да бъде в коледен стил. Да е в бяло и червено и с Коледни звезди. Даже букета ми ще с Коледни звезди и бели рози и малко зеленко. Като казвам коледен стил, не ми се иска типичната коледна украса с гирлянди и топки и т.н. ами да си личи все пак, че е сватбено тържество, а не например коледен банкет. Иска ми се да сложа по масите естествени коледни звезди, но може би ще излезне доста скъпо. Много ми хареса идеята за цветя от хартия, даже имам и идея кой да ми ги направи(на една бивша съученичка майка й се занимава с това, нещо като хоби https://www.facebook.com/AuntMarysHandicrafts ). Но питах половинката и той каза че иска естествени. В моя град има оранжерия за производтсво на коледни звезди и мога да попитам каква е цената им. Но има и друго, че сватбата ще в друг град(много сложно ). Мисля да наема агенция, но все пак ми се иска да и възложа най- малко неща да свърши. Аз имам  свободно време и мисля поне някои неща да си организирам(даже си направих сама поканите.) Да кажа също, че сме големи фенове на мечките smile Me to you. Ще се опитам да кача снимка с една идея която така ме грабна, че вече виждам украсата на ВИП масата - гирлянд от коледни звезди и по средата да има стойка от сърце с коледни звезди(може и малко шишарки например) и вътре в сърцето закрепени по някакъв начин меченцата. Имам още доста време, но доста се вълнувам и само за това мисля.Така че приемам всякакви идеи.Много ще съм благодарна!


* wedding_svatba_tsvetanka_deian_28.jpg (53.99 KB, 700x466 - видяно 258 пъти.)
Активен
elizabet4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 199



« Отговор #186 -: юли 22, 2012, 09:53:08 »

Момичета, сватбата ми мина и искам да споделя с вас, какъв късмет изкарах с нашата украса. Правиха ни я Акцент (Варна), големи сладурки. Всичко беше много красиво, а цветята често казано надминаха очакванията ми. Имаше дори гости, които си взимаха на тръгване цветни аранжировки от масите.  girl_wink
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: юли 23, 2012, 08:42:08 »

а от тя ли бяха цветята или допълнително от друга агенция (цветна борса)?
Активен
Jane
Ентусиаст
**
Публикации: 88


« Отговор #188 -: юли 23, 2012, 11:25:38 »

Ето няколко вдъхновения за Коледната сватба и още няколко снимки:







Аз имам Коледна звезда вкъщи, купена за 10лв. Украсата на масите ми е по - скъпа на бройка, така че ако си украсиш масите с по една коледна звезда в саксия, няма да ти излезе скъпо.

Подаръците за гостите ти пък могат да са красиви коледни украси за елха smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #189 -: юли 23, 2012, 15:23:45 »

За Коледна сватба се сещам като идея, че може да бъдат подарявани гравирани играчки за елха или коледни шапки с бродерия. Коледни звезди по празниците пускат на промоции по големите вериги. Миналата година в Кауфланд бяха от порядъка на 4-5 лв. Едва ли след това ще се хванат (аз съм скептично настроена за цветя от хипермаркети), но в случая могат да издържат 1 ден.
Като цветове на сватбата може да не е типичното бяло и червено, а бяло и тъмно зелено.
Активен
puhcho83
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 60



« Отговор #190 -: юли 23, 2012, 18:20:44 »

Момичета, много ви благодаря за идеите, останах очарована. Дойде ми като глътка въздух след тежкия работен ден!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #191 -: юли 24, 2012, 09:43:19 »

За твоята Коледна сватба можеш сама да си украсиш шишарки, които да вкараш в общата украса - на ресторанта, за букета и евентуално за бутониери например. С брокатен лак за нокти или със спрей можеш да оцветиш връхчетата на шишарките все едно сега ги е навалял снега.
Активен
yl
Професор
****
Публикации: 319



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: август 14, 2012, 12:12:17 »

Е, браво бре  beating Връщам се от моренцето и навсякъде писали, писали, ама в любимата ми тема - нищо.
Булки, защо не показвате снимки от вече миналите ви сватби?! Виждаме късмети, покани, букети, четем и отзиви за DJ, видео и фото, ама за украсата - нищо  cray
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #193 -: август 14, 2012, 13:04:48 »

Аз обещавам да покажа какво съм направила към края на месеца  tease
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: август 14, 2012, 13:12:23 »

права си, тук никой не поства след сватбата ! sad
Аз нямам украса , както казах, освен по една ваза, но ще постна снимка на подредбата , така или иначе.
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines