Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 13:21:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторанта - 11 част  (Прочетена 197213 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: юни 20, 2012, 14:06:33 »

Сливенска област, на места вече жънат. Дори да не са хубаво изсъхнали ще исъхнат , важното е да не са зелени. Ние няма да ги обработваме, аз бях си купувала за да си правя за закичване на гостите и не бяха обработени с нищо просто сухи класове. Нашата сватба е след 2 месеца и до тогава класовете ще висят вързани на снопове в гаража  Wink
Аз днес се отчаях и искам да помоля за голяма услуга някое от момичетата които има жито набрано в повече - моля ако има навита да ми прати по куриер за Моя сметка, едно снопче жито , колкото за житен букет , да ми пише на лични !  give_rose give_rose give_rose
Днес ме убиха с флористките софийски цени за житни класове  sad
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: юни 20, 2012, 15:04:17 »

Аз днес се отчаях и искам да помоля за голяма услуга някое от момичетата които има жито набрано в повече - моля ако има навита да ми прати по куриер за Моя сметка, едно снопче жито , колкото за житен букет , да ми пише на лични !  give_rose give_rose give_rose
Днес ме убиха с флористките софийски цени за житни класове  sad
Колко жито ти трябва.Прати ми адреса и на ЛС.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: юни 20, 2012, 15:09:15 »

 Offtopic
надвиших квотата си за лс този час от бъбрене ,  , ще ти пратя адреса си по късно smile
трябва ми жито за ето толкова горе долу голям букет за църковната септември, аз ще си го правя . не е спешно.  аа сетих се че може и на срещата в Казанлък да ми донесеш, ако ти е удобно smile.

Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: юни 20, 2012, 15:13:06 »

на мене можеш да пратиш няма да имаш проблем/модератор съм все пак/.Дам мо и там да го донеса.Ако искаш повече кажи.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: юни 20, 2012, 15:14:07 »

на мене можеш да пратиш няма да имаш проблем/модертор съм все пак/
не ми дава дори на теб, пак ми пише че съм надвишила квотата за час  sad  Offtopic
Мерси, това ми напълно достатъчно, то  ще си съхне и не е цвете та да увехне smile
Много съм благодарна smile
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: юни 21, 2012, 09:33:05 »

Искам да благодаря на ГиС за страхотната украса, която направиха точно както я исках аз и за супер коректното отношение!
Относно украсата искам да изкажа специални благодарности на lunno momiche (Габи) от форума, която направи за мен най-невероятната украса с цветя, такава, за каквато съм мечтала винаги! Благодаря ти от сърце, Габи!  give_rose
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: юни 22, 2012, 21:53:13 »

Това е специално за Еми smile

Едит - току-що прочетох, че търсиш житни класове - на път за Казанлък (моя роден град) има един куп ниви, от които според мен все още ще успеете да наберете :-)

Намерих и страхотна идея за украса на столове, ние няма да можем да си позволим този лукс smile
« Последна редакция: юни 22, 2012, 22:04:42 от flyin » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: юни 22, 2012, 22:00:45 »

ooo благодаря  ти мила  give_rose
аз вече съм насъбрала буркани и ще им връзвам по една панделка, ще ги редя по масата пред къщата  girl_wink
Активен
theone
Професор
****
Публикации: 482



« Отговор #158 -: юни 22, 2012, 23:52:22 »

търся разсадник, който отглежда дървета в близост до търново. трябват ми около 6-10, височина 1,50-2,00м., стъбло и голяма корона, нямам претенции какъв сорт са стига да са високо стъбло и зелена корона и да са в саксия, контейнер или т.н. ако знаете място, където се продават, дават под наем такива моля пишете  give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #159 -: юни 23, 2012, 08:10:22 »

 emmmmmy, а лавандула успя ли да си събереш за украсата? Сега и е времето, колежката вчера ми донесе огромен букет.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: юни 23, 2012, 08:45:52 »

като гледам какъв труд и усилия хвърляте за украсата ще очаквам с нетърпение да я видя на снимки  Bravo good браво на вас  good
от мен нещо красиво
http://decorations-for-wedding.net/?p=5



http://photos.weddingbycolor-nocookie.com/p000005763-m27622-p-photo-81482/Blue-Wedding-Decoration.jpg

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/5e/White_and_green_floral_spray_wedding_decor.jpg
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: юни 23, 2012, 08:52:10 »

emmmmmy, а лавандула успя ли да си събереш за украсата? Сега и е времето, колежката вчера ми донесе огромен букет.
тука няма къде, в прашна София  sad
Ако не се навие някой  ( каква съм нахална blush ) и това да ми набере, ще си купувам от разсадник, за по 9 лв саксията и такааа. smile
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: юни 23, 2012, 23:24:35 »

Еми, нали ще идвате в Казанлък - около града има невероятни лавандулови полета и, ако не се лъжа, точно сега са цъфнали. Но не знам как ще са до средата на юли smile Но иначе е чудесен повод за приятна разходка smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: юни 24, 2012, 08:44:07 »

Еми, нали ще идвате в Казанлък - около града има невероятни лавандулови полета и, ако не се лъжа, точно сега са цъфнали. Но не знам как ще са до средата на юли smile Но иначе е чудесен повод за приятна разходка smile
и Стейси бе така добра да помогне  give_rose , така че ще стискаме палци само лавандулата да е Ок за бране по време на националната среща.
 witch
Мерси Ивелка blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #164 -: юни 24, 2012, 08:59:10 »

Стискайте палци да го уредя за по- рано  Wink. С едни гумени слънчогледи на можах нищо да направя - били само случайна партида. Поръчала съм голям лавандулов букет за Еми, моят отиде при дрехите против молци  Wink.
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines