Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 06, 2024, 13:41:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторанта - 11 част  (Прочетена 191562 пъти)
 
QueeN_
Любопитен
*
Публикации: 35



« Отговор #60 -: юни 06, 2012, 21:59:49 »

kristela_zaharieva, стана ми приятно като прочетох че ще имаш украса с бели рози, защото след много промяна на концепции в крайна сметка и аз се спрях на тях. Като цяло цвета на сватбата ни е бял с бели рози и с елементи от дантела - това ще представлява украсата!:)
Аз се доверих на флористка, но тя ни е приятелка, а и имаме познати във фирма доставчик на цветя, така че и самите рози ще ги вземе по-евтино.
На 19/20 юни ще се виждам с флористката и ако тогава не ти е късно ще мога да ти дам точна информация за цени!
Успех с подготовката! smile
Активен
Jane
Ентусиаст
**
Публикации: 88


« Отговор #61 -: юни 08, 2012, 16:41:06 »

Момичета, минавам да ви споделя, че в Карфур видях интересни елементи на украса - "диамантчета" с размери около 2 на 2см, топчета в три цвята, полупрозрачни, изглеждат точно като изкуствената почва, дори са мекички, а не твърди и пластмасови, както очаквах (готини са) и изкуствени листа от рози пак в няколко цвята, но май доста им личи, че са изкуствени.

За София става въпрос, the mall. Ако искате, ще ви кача и снимки.
Активен
jenifer
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



« Отговор #62 -: юни 08, 2012, 21:20:57 »

Момичета, минавам да ви споделя, че в Карфур видях интересни елементи на украса - "диамантчета" с размери около 2 на 2см, топчета в три цвята, полупрозрачни, изглеждат точно като изкуствената почва, дори са мекички, а не твърди и пластмасови, както очаквах (готини са) и изкуствени листа от рози пак в няколко цвята, но май доста им личи, че са изкуствени.

За София става въпрос, the mall. Ако искате, ще ви кача и снимки.

Ще се радвам да покажеш снимки и къде точно се намират в магазина?  smile
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: юни 09, 2012, 07:13:07 »

Пуснала съм и в моя албум част от декорацията, която имахме ние, за да подкрепя предишния си пост smile
Според мен украсата трябва да отравяза младоженците, а дали е от балони, панделки, цветя или нещо друго си е въпрос на вкус, предпочитания и финанси...
харесва ми украсата ти, мн свежи цветове  Bravo
Активен
Jane
Ентусиаст
**
Публикации: 88


« Отговор #64 -: юни 09, 2012, 11:16:54 »

Ще се радвам да покажеш снимки и къде точно се намират в магазина?  smile

Ето:
"диамантчетата"
топчетата (еднакъв цвят са, не знам защо така са излязли на снимката)
розовите листа
свещничета по един лев
Активен
Jane
Ентусиаст
**
Публикации: 88


« Отговор #65 -: юни 11, 2012, 07:07:46 »

Аз се включвам отново с евтина и интересна декорация - плодове! smile





Поствам челени неща, защото моята сватба ще е зелена, но същия ефект може да се постигне и с портокали, лимони, червени и жълти ябълки и изобщо каквото се сетите. Може примерно и ягоди и череши дори, но те трябва да са в чиниите на гостите, защото иначе могат да ви боядисат покривките. А от изброените ябълките са сякаш най - трайните и можете да си ги подготвите от прединия ден още.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #66 -: юни 11, 2012, 08:22:27 »

ivelka, благодаря за разясненията от предишната част на темата. Изостанала съм доста, много красиви неща са се появили.
Активен
alla
Професор
****
Публикации: 338



« Отговор #67 -: юни 11, 2012, 09:37:38 »

Някъде да сте виждали такива декоративни птички?
http://digi84.com/components/com_virtuemart/shop_image/product/_________________4f7ac1cb3802a.jpg
За София става въпрос.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #68 -: юни 11, 2012, 09:39:14 »

Да, в магазините за 1лв. Евроленд.
Активен
alla
Професор
****
Публикации: 338



« Отговор #69 -: юни 11, 2012, 09:44:10 »

Да, в магазините за 1лв. Евроленд.

За първи път го чувам. Прочетох, че се намират в Hit. Имаш ли представа в този в Младост дали има такъв магазин? Или някъде другаде?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #70 -: юни 11, 2012, 10:04:48 »

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=559163.0
Аз съм в Пловдив, имам път в същата посока днес и ще питам за София къде имат магазини. Ще питам дали има и от тези врабчета. Аз за Първи Април слагах по бюрата на колегите и доста ги "сепнах".
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #71 -: юни 11, 2012, 10:22:54 »

alla,

В ж.к.Младост 3 в Хит имат магазин. Имат и в Хит в ж.к.Обеля. Имат и на булевард Сливница едно магазинче, не е част от голям комплекс, ами и е на отсрещния тротоар срещу Лидл и малко по-близо до Константин Величков, в една улица с много магазини, те са точно до магазина на Хиполенд там.

Едно време май имаха магазин и в Кауфланд, в ж.к. Младост 2, но не знам съществува ли още.
« Последна редакция: юни 11, 2012, 10:26:26 от Деничка Звездичка » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: юни 11, 2012, 11:11:33 »

За първи път го чувам. Прочетох, че се намират в Hit. Имаш ли представа в този в Младост дали има такъв магазин? Или някъде другаде?
аз не знам в хит да имат магазин , имат в кауфланд мл 2 !
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #73 -: юни 11, 2012, 12:35:04 »

Пилета, гълъби, пеперуди и други бръмбъзлъци има в магазинчетата на борсата на Д.Петков
Активен
alla
Професор
****
Публикации: 338



« Отговор #74 -: юни 11, 2012, 12:57:58 »

OK! Мерси момичета.  give_rose Ще се разходя тези дни. В Младост май ми е най-удобно за това питах за там.smile
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines