Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 06, 2024, 13:58:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторанта - 11 част  (Прочетена 191568 пъти)
 
Jane
Ентусиаст
**
Публикации: 88


« Отговор #45 -: май 30, 2012, 20:34:48 »

ylith, много красиво!

Аз да ви покажа красива декорация, която много лесно можете да си направите и сами:

Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: май 31, 2012, 05:19:50 »

Пуснала съм и в моя албум част от декорацията, която имахме ние, за да подкрепя предишния си пост smile
Според мен украсата трябва да отравяза младоженците, а дали е от балони, панделки, цветя или нещо друго си е въпрос на вкус, предпочитания и финанси...
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #47 -: май 31, 2012, 10:20:39 »

Декорацията на ресторанта трябва да следва идеята на цялата сватба. Аз примерно съм твърд противник на балоните, а иначе идейни декорации има много, достатъчно е човек да се разрови в нета  smile
 smile
Активен
Jane
Ентусиаст
**
Публикации: 88


« Отговор #48 -: май 31, 2012, 12:16:08 »

Декорацията на ресторанта трябва да следва идеята на цялата сватба. Аз примерно съм твърд противник на балоните, а иначе идейни декорации има много, достатъчно е човек да се разрови в нета  smile
 smile

Някакви обективни причини ли има или просто не харесваш балони? Аз много харесвам и с чудех за балони с хелий по тавана. А и веселба става с тях като се понапият гостите. Ама да няма някаква пречка...
Активен
morgana
Ентусиаст
**
Публикации: 60



« Отговор #49 -: май 31, 2012, 13:22:13 »

Засега украсата на ресторанта ни е следната, калъфи за столове (бели)и панделки екрю. Отделно накупих в същия цвят панделки, които ще са за градината на ресторанта и както бях писала преди на дърветата по път към ресторанта. Бутилките ще са с панделки, на масите ще са подаръчетата за гостите, като част от украсата, ще има и балони и нищо повече. Да и свещи малки чаени ще сложим по масите и в градината, вечерта някой да ги запали (за атмосфера). Малко по-семпличко, но кошничките с цветя са доста скъп и не влизат в бюджета, пък предпочитам да платим други неща и така. Надявам се да се получи красиво, макар и да не бъде като извадено от картичка на агенция.
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #50 -: май 31, 2012, 15:04:48 »

Според мен балоните са много грозни, това е моето мнение за балоните. Свекърите искат балони на тяхната кола, на нашата няма да има  smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: май 31, 2012, 15:07:48 »

Това си е въпрос на вкус, определено е до човека, аз също не харесвам балони на сватбено тържество, някак си ми идва асоциация с детски рожден ден. smile
Активен
formite
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 341



« Отговор #52 -: май 31, 2012, 23:14:46 »

Не зависи само от човека, ако имате ограничен бюджет балоните са достъпен начин за създаване на настроение, а и всичко зависи от това как са направени.















Активен
beboranka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 132



« Отговор #53 -: юни 01, 2012, 07:08:49 »

Наистина е въпрос на вкус, и аз не харесвам украса с балони, но много зависи и от това как е направена самата украса. Да споделя на последната сватба, но която бяхме украсата беше с балони, беше красиво, но....в един момент балоните започнаха да се пукат от самосебеси, много звучно и стряскащо и ние се сепвахме и подскачахме при всяко спукване. Не беше приятно.
Активен
krisunny
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #54 -: юни 01, 2012, 09:51:19 »

Пуснала съм и в моя албум част от декорацията, която имахме ние, за да подкрепя предишния си пост smile
Според мен украсата трябва да отравяза младоженците, а дали е от балони, панделки, цветя или нещо друго си е въпрос на вкус, предпочитания и финанси...

 Vivid много стилна и нежна декорация сте имали! Поздравления!
В между другото искам да споделя и своя опит относно намирането на цветни салфетки във всякаква гама.  Темата за моята сватба (през октомври) е златна есен. Цветовете, които сме си избрали, са златисто, кафяво и екрю. След дълго лутане по всевъзможни хипермаркети и вериги магазини, най- сетне открих така търсените салфетки в кафяво (или кафе, както някои ги наричат) – от Duni (http://www.duni.com/de/fur-ihr-zuhause/trends/farbenrad/). Избрах си цвета, после намерих всносителите за бг ([email protected]) и си поръчах. За 2 пакета по 125 бр, 3 пластови, 33 на 33 см. ми излязоха 25 лв. Сега чакам да ми ги доставят. До колкото си спомням
anelcka80 беше писала за тази марка салфетки.
 smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юни 01, 2012, 10:05:07 »

Не зависи само от човека, ако имате ограничен бюджет балоните са достъпен начин за създаване на настроение, а и всичко зависи от това как са направени.

Това което си показала е хубаво, но въпреки ограничения си бюджет за украса, пак не ми допада лично на мен и не бих украсила така- значи си зависи точно от вкуса на човека. При мен ще има само малки вазички с цветя в цвета на сватбата, ресторантът е достатъчно красив и сам по себе си. smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юни 01, 2012, 10:08:04 »

Салфетките на Дюни са разкошни но са скъпички акто цяло.Един пакет от 50 броя е 20 лв.Иначе имат уникални салфетки.
Активен
formite
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 341



« Отговор #57 -: юни 01, 2012, 12:00:02 »

krisunny Благодаря за поста. Не знам, защо съм пропуснала предното споменаване на тази фирма. На станицата http://www.duni.com/de/fur-ihr-zuhause/produkte/servietten/serviettenfalten/#-
има страхотни клипчета за сгъване на сълфетки.  Bravo
Активен
yl
Професор
****
Публикации: 319



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юни 01, 2012, 12:11:31 »

Vivid украсата ти е страхотна! Валя се е справила (както винаги) страхотно!
Активен
kristela_zaharieva
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #59 -: юни 06, 2012, 21:35:47 »

Добър вечер на всички! По принцип не пиша по форуми, но сватбата ми е след два месеца и нямам много време за подготовка, а имам чудене покрай украсата на ресторанта. Искам да направя украса от бели рози, но не мога сама и се чудех дали мога да се доверя на флорист.
Въпросите ми са следните:
Колко горе - долу ще ми излезе като цена да се украсят няколко маси с цветя?
Към кого най - добре да се обърна и колко по - рано?
Благодаря предварително. На всички желая приятна подготовка и повече гушкане с годеника smile
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines