Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 15, 2024, 20:06:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бележка от психодиспансер!!!! част 2  (Прочетена 49141 пъти)
 
Valya_Ivanova
Любопитен
*
Публикации: 33


« Отговор #30 -: април 26, 2013, 12:04:08 »

Наистина съм звъняла в грешния Санус, вчера пратих милото да плати ритуала и е питал ... та днеска вече имаме медицинско, 20 лева на човек, само взимат кръв  danceg... малко ретро обстановка  pleasantry, ама айде важно е че става бързо..

Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: април 27, 2013, 06:18:31 »

на нас за 2мата всички изследвания ще ни струват не повече от 40 лева,моя приятелка ми обясни минаваш 4 кабинета, само ти бият печат плащате и сте готови,питах я за психото(в русе го искат) понеже милото има разрешително за оръжие, и скоро си го подновява дали  ще му зачетат психото???
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #32 -: април 27, 2013, 11:39:32 »

Да се изкажа и аз  blum На нас ни искаха бележка от психиатър т.е. не е нужно да е от психодиспансер. Отидохме в същата поликлиника където ни е личния лекар при психиатър и ни подпечата документите smile

П.П. Става въпрос за Варна smile
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: април 28, 2013, 16:03:05 »

Наистина съм звъняла в грешния Санус, вчера пратих милото да плати ритуала и е питал ... та днеска вече имаме медицинско, 20 лева на човек, само взимат кръв  danceg... малко ретро обстановка  pleasantry, ама айде важно е че става бързо..


Здравей а можеш ли да ми кажеш работят ли в събота и за колко време излиза медицинското, че и на нас ни предстой да знам
Активен
Valya_Ivanova
Любопитен
*
Публикации: 33


« Отговор #34 -: април 30, 2013, 07:57:38 »

Да се изкажа и аз  blum На нас ни искаха бележка от психиатър т.е. не е нужно да е от психодиспансер. Отидохме в същата поликлиника където ни е личния лекар при психиатър и ни подпечата документите smile

П.П. Става въпрос за Варна smile

Не работят в събота, а само от понеделник до петък, от 9 до към 17 ... ние бяхме точно в 9 там, доктора взима кръв за 2 минути общо, пише ти данните от личните карти и ти казва да се разходиш за 20 минути. Иначе само за сравнение като цени - питахме в Грийнберг - 61 лева.. на човек  Oh my ...

Аз от форумите го видях това центърче, и е точно където се записваш за граждански брак.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #35 -: май 17, 2013, 14:33:41 »

момичета обърках се помагайте  crazy

Звъннах на личната и тя ми каза, лаборатория, психо бележка "че някъде ги искат"
Звъннах в ритуална зала студентски град и ми казаха или бележка от психодиспансер или невролог !

Сега разбрах че имало два психодиспансера, аз живея в софия ( младост) но по лична карта съм в Красна Поляна, в кой психодиспансер трябва да хода?

Също така това ще ми струва 3 разкарвания, едно до лаборатория, едно до психото и едно до личната  crazy

Тази клиника в обредния дом Санус запзва ли се час? И дават ли също психо невролог нещо си там , мале и аз как го казах  girl_impossible
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #36 -: май 17, 2013, 15:11:03 »

В Санус не се запазва час. Отиваш, влизаш, минаваш прегледа и ти издават удостоверение. Няма смисъл да се взима само печат от невролог, може да ти направят цялото медицинско за малко време, без никакво разкарване. Работят от 9ч. сутринта нататък.
Активен
tatqna_dr
Ентусиаст
**
Публикации: 128



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: май 23, 2013, 16:47:31 »

на нас за 2мата всички изследвания ще ни струват не повече от 40 лева,моя приятелка ми обясни минаваш 4 кабинета, само ти бият печат плащате и сте готови,питах я за психото(в русе го искат) понеже милото има разрешително за оръжие, и скоро си го подновява дали  ще му зачетат психото???

Петя, би ли споделила къде се правят тези изследвания ако си запозната? Аз чух за Транспортна болница само, че минава и никъде другаде не се ходи, но не знам дали е така. От общината са дали документите, но сме до там само без повече информация. smile
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: май 23, 2013, 16:59:38 »

И ние сме до медицинските. Вчера минах през поликлиниката в кв. Гео Милев и на рецепция ми казаха, че всичко се прави при тях - изследване на кръв, вътрешни болести, психолог и още нещо имаше, но не помня.  Всичко струва 16.00 лв и се прави за 1 ден. В понеделник ще ходя да ми вземат кръв и да мина през другите кабинети и тогава ще мога да дам по-точна информация.

Питах дали е задължително личният лекар да подпечатва медицинското /моят не е в София/ и ми казаха, че не е нужно и няма значение кой лекар ще го подпечата, защото това медицинско не се поема от здравна каса и таксата навсякъде е една и съща. Това ми е инфото до момента  pardon
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: май 23, 2013, 20:57:01 »

ma6ka_ информацията ти ми беше много полезна. ние имаме време, но личните ни  лекари са на различни места, а и живеем далече и от двете. другата седмица ще проверя в поликлиниката дали можем тук да си ги направим, би било идеално. аз имам проблем с взимането на кръв и предпочитам да е близко  blush
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: май 24, 2013, 10:30:16 »

Може да отидете и в този Санус на Пиротска, милото там си го направи, защото е от далече, а личната му е там.
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: май 24, 2013, 10:49:19 »

pandapanda, Пиротска ми е далече и неудобно ... предпочитам кварталната поликлиника, ако е възможно smile
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: май 25, 2013, 11:37:50 »

През какви лекари трябва да се минава задължително? освен васерман, от пулмолог и психолог трябва ли?
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: май 25, 2013, 16:37:33 »

Пулмолог не трябва за медицинско, ама изобщо!
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: май 25, 2013, 16:45:05 »

 Offtopic до този момент дори не знаех какво е "Пулмолог"  blush
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines