Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:20:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбени етикети!!! част 4  (Прочетена 183607 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юни 03, 2012, 09:39:36 »

Аз ги давам като помощ за тези, които не могат  и нямат пари или време да се занимават. За мен лично са напълно задоволителни и се радвам че има добри хора, които правят такива сайтове.
И аз като Деничка харесах 2-3 варианта.
На мен лично също не ми допада етикета, който е показал ДжДими, но -всеки с вкуса си.
В крайна сметка шампанското ще е с етикет шаблон , с изрисувана лавандула, а виното се колебая, или с две котки, или в лилаво черно и бяло, с числото 3-датата на венчавката.



* $(KGrHqUOKpwE6Vrq+(RJBOqVvLo5QQ~~60_35.JPG (46.78 KB, 250x300 - видяно 9882 пъти.)
« Последна редакция: юни 03, 2012, 09:43:00 от emmmmmy » Активен
goldish
Сватбар
***
Публикации: 168



« Отговор #16 -: юни 03, 2012, 18:21:22 »

Еми, страхотни етикети!!! В пъти повече ми харесват от "дизайнерските". Звездичка ги е оприличила много точно Bravo  Все едно от клип на Тони Дачева от най-ранния и период.
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #17 -: юни 07, 2012, 20:02:29 »

...Звездичка ги е оприличила много точно Bravo  Все едно от клип на Тони Дачева от най-ранния и период.
Момичета, благодаря ви за полезните коментари.След последните уточнения по сценария на тържеството с булката, сватбата ще бъде с бледо виолетова украса и етикетите много са им харесали (има и други за кумската ракия, но не съм ги качил в сайта).Музиката ще е предимно български фолклор, поп-фолк и ретро от 80-те и 90-те год , както и популярни летни хитове.Оказа се, че Тоника, Тони Димитрова, Силвия Кацарова и Тони Дачева са сред любимите изпълнители на родителите на младоженците (все пак те дават ракията).Надявам се всички да са весели, доволни и щастливи.Ще пиша впечатления след сватбата.
« Последна редакция: юни 07, 2012, 20:05:08 от djdimi » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юни 07, 2012, 20:04:40 »

В този случай, етикетите са изключително подходящи, поздравления . smile
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юни 23, 2012, 19:31:42 »

Искам да ви питам относно размера на етикетите, ако ги правите на Word. Четири етикета ли събирате на една страница?
Активен
Смърфиета
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #20 -: юли 03, 2012, 19:36:30 »

моите бяха по 6 на страница / 2 реда по 3/, но когато отидох да ми ги разпечатват, ми казаха че файла трябва да е на PDF, за да може като го прехвърлят на техния компютър да не се размести.
 Защото аз имах специални шрифтове които си ги бях изтеглила, а когато ги нямат на техния компютър се копират с различен шрифт. А когато ми ги разпечатваха от PDF,  ми показаха колко са големи обичайните етикети.
така че, във студиото ще ти ги коригират ако е нужно, но първо питай какъв трябва да е файла  smile
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юли 05, 2012, 18:35:40 »

Смърфиета, благодаря! Ще направя едно копие в PDF формат за всеки случай, макар че не съм използвала специален шрифт.
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #22 -: юли 13, 2012, 00:57:05 »

Момичета, благодаря ви за полезните коментари...Ще пиша впечатления след сватбата.
Обещах да пиша след сватбата, дано да съм бил полезен на форума.Това беше една ГОЛЯМА БЪЛГАРСКА СВАТБА (вече рядко се правят такива) в малко българско градче в полите на Родопите.Много весела и запомняща се сватба.Започна около 08 сутрин...и продължи след полунощ на следващият ден (не знам до колко са карали smile...
« Последна редакция: август 12, 2012, 20:36:30 от gucci » Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юли 13, 2012, 08:45:14 »

Личи си че сте се забавлявали много, желая ви светъл безоблачен семеен живот!
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #24 -: юли 16, 2012, 15:12:31 »

emmmmmy етикета с котките е великолепен. Направо ме сърбят ръчичките да ти го крадна за нашата сватба........... То милото вчера спомена за етикети за бутилките за ракия и сам ми даде поле за изява smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юли 16, 2012, 16:47:21 »

emmmmmy етикета с котките е великолепен. Направо ме сърбят ръчичките да ти го крадна за нашата сватба........... То милото вчера спомена за етикети за бутилките за ракия и сам ми даде поле за изява smile
открадни го спокойно, мъжът ми без това одобри повече друг етикет, с една котка на него само smile
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #26 -: юли 16, 2012, 16:57:09 »

Мерси Еми. Имам шал, нарисуван с подобни котаци с голееееееееееееми очи smile (снимка в галерията )
Активен
uctm
Регистриран

Публикации: 2


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юли 19, 2012, 09:02:01 »


Здравейте,
Търся от 10тина дни готови темплейти но нищо не ми допада
Това което искам е да добавим снимка в етикета и да пише сватбена ракия отлежала и т.н.

Предполагам лесно се прави, но не знам как.

Някой да му се занимава или да ме насочи?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юли 19, 2012, 09:07:14 »

видя ли сайта който съм дала на миналата или по -миналата страница?
http://freelabelmaker.com/category/beverages/wine/white/
Няма значение за каква напитка пише че е, текстът може да се добави на Word в "кутийка ".
Някой около теб няма ли който да ти помогне с Фотошопа или с Уърда?
Активен
uctm
Регистриран

Публикации: 2


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юли 21, 2012, 12:16:29 »

видя ли сайта който съм дала на миналата или по -миналата страница?
http://freelabelmaker.com/category/beverages/wine/white/
Няма значение за каква напитка пише че е, текстът може да се добави на Word в "кутийка ".
Някой около теб няма ли който да ти помогне с Фотошопа или с Уърда?

Привет,
открих подходящия етикет за бутилката. Благодаря за информацията все пак.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines