Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:28:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбени етикети!!! част 4  (Прочетена 183613 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« -: май 11, 2012, 07:39:41 »

Активен
Amour♥Occasion
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #1 -: май 17, 2012, 16:10:18 »

Ние вече си имаме готови бутилки за алкохол - не са с етикети, а изгравирани. Стана много красиво и интересно - така хем няма да се отлепят, хем стои семпло. Отгоре са написани датата на сватбата и нашите имена - нищо повече.  Sunshine
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #2 -: май 17, 2012, 16:12:35 »

Това е много добра идея, но как определихте толкова рано колко точно бутилки ви трябват?
Активен
Amour♥Occasion
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #3 -: май 17, 2012, 16:18:48 »

Взели сме повече, а дори и да останат - няма да останат неизпити... drinkz
Активен
DG
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 222



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 18, 2012, 08:52:01 »

Amour♥Occasion много хубава идея! Колко ви струваше и къде ги гравирахте?
Активен
Amour♥Occasion
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #5 -: май 18, 2012, 09:07:10 »

гравирането ни излезе по 50ст. на бутилка наш приятел ни ги направи  yahoo
Активен
LILIT
Новак
*
Публикации: 7



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 22, 2012, 17:59:42 »

Ние си бяхме купили бутилките и си наливахме домашна ракия в тях, а аз си ги рисувах със златен кант с нашите инициали.Резултата беше красиви бутилки, а златото се открояваше върху тъмното стъкло и нямаше човек, на който да не му направиха впечатление, и в края на сватбата всеки гледаше да се сдобие с бутилка за спомен. Съжалявах че не всеки успя да си вземе, защото бях направила само около 50 бутилки.
Активен
maslenka
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #7 -: май 23, 2012, 18:34:23 »

Момичета, къде мога да разпечатам етикети на хубава гланцирана хартия, която да не се скапва от запотяването на бутилките в хладилника. В Офис 1 нямат такава...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юни 01, 2012, 10:47:28 »

Намерих един сайт за етикети за вино и шампанско- безплатни шаблони. ето пример :
http://freelabelmaker.com/beverages/wine/sherry/sherry-label-003/

Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юни 01, 2012, 18:01:09 »

Аз бях потресена от цените за правенето на един етикет, тези дни исках да направя един за подарък за свекито, но цената беще 26лв за един бр. Ужас. Не знам колко во струва на вас, но....добре че моята приятелка е инженер дизайнер и с това се занимава и ще ми ги направи и ще платя само за печат всичко на всичко 20лв smile
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юни 02, 2012, 15:25:30 »

Сестра ми ще си поръчва етикетите 16бр за 4.80лв от "Немезида".
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юни 02, 2012, 17:27:48 »

аз правя само за виното за черквата и за шампанското, просто така реших, да нямат украса, а по-специален етикет  smile. Купих си стикерна хартия 2 листа, и с принтера у нас, ще ми излезе стотинки етикетчето, шаблоните ги взимам готови от безплатни сайтове винаги. smile
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #12 -: юни 02, 2012, 20:50:31 »

Намерих един сайт за етикети за вино и шампанско- безплатни шаблони. ето пример :
http://freelabelmaker.com/beverages/wine/sherry/sherry-label-003/



Като за безплатни етикети стават горе долу, непретенциозни и по-скоро за детски и семейни партита.За сериозни тържества и мероприятия са нужни дизайнерски умения.
« Последна редакция: август 12, 2012, 20:47:29 от gucci » Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #13 -: юни 02, 2012, 22:02:24 »

Аз пък от етикетите на Еми открих два, които ми харесват, като си давам сметка, че за безплатни са напълно задоволителни, за което си прав.

Етикетът, който ти си показал обаче, е много далеч от дизайнерските умения. Нямам никакви негативни чувства към теб, не познавам и двойката на етикета, коментирам ги, защото ги даваш като контрапункт, а те не са съотносими според мен. Шрифтът им е демодиран (не лош, просто демодиран, почти същият като на аудио-касетите от края на деветдесетте години:


Цветовете са резки и "се бият", ефектите са наивни. Аз не бих ги давала като пример за дизайн, иначе са си напълно в нашенски сватбен дух и сигурно за близките са готини, което е най-важното.   give_rose

(П.П. Тони Димитрова и Тоника много ги обичам и давам техните обложки само като илюстрация, защото все пак тези албуми са старички като оформление вече).
« Последна редакция: юни 02, 2012, 22:08:09 от Деничка Звездичка » Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #14 -: юни 03, 2012, 03:01:53 »

...
Цветовете са резки и "се бият", ефектите са наивни. Аз не бих ги давала като пример за дизайн, иначе са си напълно в нашенски сватбен дух и сигурно за близките са готини, което е най-важното...

Младоженците си ги пожелаха в такъв цвят, украсата на сватбените маси е изцяло в лилаво (булката си е харесала такава украса)...да са живи и здрави и да се обичат.Надявам се гроздовата ракия да е хубава ... drinkz
« Последна редакция: юни 03, 2012, 03:05:31 от djdimi » Активен
Страници: [1] 2 3 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines