Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:41:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбени етикети!!! част 4  (Прочетена 183606 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: април 22, 2015, 12:00:32 »

Такъв тип етикет, ще е труден за изрязване, а и с какво мислиш да го лепиш към бутилката, формата е нестандартна, сама едва ли ще се справиш.. Хм, не искам да те обезкуражавам де.. Преценям от моите възможности, които не са големи.. За самото му направяне на компютър, може би проблема не е толкова голям, ще помисля. После е по-трудното според мен   huhhuh.gif
Активен
melita
Сватбар
***
Публикации: 152



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: април 22, 2015, 12:42:39 »

Да ви попитам - имам самозалепящи се листа, матови, отдолу с лепенка. Според вас ще има ли проблем с тях ако ги изпозлвам за етикети - надраскване, отлепяне,избеляване на цветове?
Активен
ema6666
Ентусиаст
**
Публикации: 138


« Отговор #287 -: април 22, 2015, 12:43:06 »

Такъв тип етикет, ще е труден за изрязване, а и с какво мислиш да го лепиш към бутилката, формата е нестандартна, сама едва ли ще се справиш.. Хм, не искам да те обезкуражавам де.. Преценям от моите възможности, които не са големи.. За самото му направяне на компютър, може би проблема не е толкова голям, ще помисля. После е по-трудното според мен   huhhuh.gif

Тъй като не те разбрах, кое ще е трудно при залепването, ще се опитам да ти опиша бутилката. Самата й форма е такава, че гърлото е тясно и постепенно се разширява, което пасва идеално на този етикет. Изрязах го на хартия и го наложих на шишето. Сега вече дали като изпълнение на компютър и разпечатването му, и рязането му след това са лесни, нямам идея. Чак до там не съм го мислила   smile
Активен
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #288 -: април 22, 2015, 12:53:06 »

Ако етикетите не са много като бройка можеш да си ги изрежеш на ръка. Аз моите така си ги рязах. За залепването - като се отпечатат на стикерна хартия е най-лесно.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: април 22, 2015, 13:01:06 »

Имах предвид, че трябва да знаеш на каква хартия ще ги разпечатваш, защото ще трябва да ги изрязваш с ножица. Ако ще е на хартия, тип стикер, трябва да имаш предвид какъв тип ще вземеш. Има А4 лист, който е награфен и разделен на 4-6-8 отделни етикета, трябва да се прецени дали ще се хваща големината на твоя и като форма.. После те са с правоъгълна форма най-често и тр да се изреже точно по формата на етикета ти, като минеш с ножицата може да разлепиш етикета предварително. Също не знам дали ще издържи такъв обикновен етикет, да бъде залепен върху бутилка, тя няма да е суха постоянно, може да се запоти и т.н..  pardon
Активен
ema6666
Ентусиаст
**
Публикации: 138


« Отговор #290 -: април 22, 2015, 13:24:33 »

Имах предвид, че трябва да знаеш на каква хартия ще ги разпечатваш, защото ще трябва да ги изрязваш с ножица. Ако ще е на хартия, тип стикер, трябва да имаш предвид какъв тип ще вземеш. Има А4 лист, който е награфен и разделен на 4-6-8 отделни етикета, трябва да се прецени дали ще се хваща големината на твоя и като форма.. После те са с правоъгълна форма най-често и тр да се изреже точно по формата на етикета ти, като минеш с ножицата може да разлепиш етикета предварително. Също не знам дали ще издържи такъв обикновен етикет, да бъде залепен върху бутилка, тя няма да е суха постоянно, може да се запоти и т.н..  pardon

Ами това, което аз си мислех е, че ще ги изрежа сама. Имам достатъчно време да се справя. Ще взема такава хартия, каквато препоръчате вие или някой тук във форума, тъй като не съм наясно коя ще издържи достатъчно дълго. Ще прочета цялата тема и така. А що се отнася до размера - съвсем малко по-малък трябва да бъде, за да заеме точната форма на шишето. Мислех си дали ще е добре да сложа и малко от цвета на сватбата - праскова, но това ако успея да се разбера с Photoshop-а ще го видя  DANCE
Активен
tedisign
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #291 -: април 22, 2015, 14:23:07 »

На дигитална машина не мисля че ще има проблеми. Имам една бутилка от една сватба вкъщи от повече от 10 години, цветовете не са избеляли. Ако е на някой мастиленоструен принтер може да се разтекат цветовете, особено ако са заместители а не оригинални мастилата може и да изсветлеят.
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: април 22, 2015, 19:21:55 »

Ема, нашите бутилки също са с тясно гърло и се разширяват надолу. Реших сама да правя етикетите, но в последствие една приятелка с познания във фотошоп ми ги направи. Ние също сме с нестандартна форма, точно заради формата на бутилката. За сега съм извадила само един за проба на стикерна хартия и на моят принтер, които е мастилено струен. Вероятно ще пробвам и на лазерен как се вижда. Но ако можеш да работиш на фотошоп или имаш познат, който може да ти помогне, мисля, че ще се справиш.
А, да, и ние сме в прасковената гама. Качвам пробният етикет с по - ситните букви, за да добиеш представа. smile


* IMAG0318.jpg (69.66 KB, 296x528 - видяно 534 пъти.)
Активен
ema6666
Ентусиаст
**
Публикации: 138


« Отговор #293 -: април 22, 2015, 19:49:12 »

Ема, нашите бутилки също са с тясно гърло и се разширяват надолу. Реших сама да правя етикетите, но в последствие една приятелка с познания във фотошоп ми ги направи. Ние също сме с нестандартна форма, точно заради формата на бутилката. За сега съм извадила само един за проба на стикерна хартия и на моят принтер, които е мастилено струен. Вероятно ще пробвам и на лазерен как се вижда. Но ако можеш да работиш на фотошоп или имаш познат, който може да ти помогне, мисля, че ще се справиш.
А, да, и ние сме в прасковената гама. Качвам пробният етикет с по - ситните букви, за да добиеш представа. smile

Sisku нашите бутилки са абсолютно същите  danceg Я кажи сега, добре ли ти се залепват етикетите? Аз нямам никакви познания по фотошоп, така че ще трябва да помоля някой за помощ. Но честно казано съм се спряла на тази форма за етикети, защото доста добре пасна на бутилката (поне на хартия де)  pardon
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: април 22, 2015, 20:09:15 »

Да ти кажа, добре се залепят, просто трябва човек да внимава повече, за да не остане въздух и съответно балончета. Но фирмата наистина е идеална за бутилките, аз също мислих за такава като вашата, но в последствие се спряхме на тази. Дори етикета го принтирах на хартия, което имах от доста време, но мисля, че се получи добре. Тези дни трябва да се залавям с печатането и изрязването, та поне това да свърша сега ида не е в последния момент. :Д
Активен
ema6666
Ентусиаст
**
Публикации: 138


« Отговор #295 -: април 30, 2015, 13:12:41 »

Момичета, разбрах всичко, що се отнася до разпечатването, изрязването и т.н. на етикетите. Само не разбрах дали някоя от вас може да ми помогне да ги променя, така че да бъдат за нашата сватба  tease
Ако това не успея да направя, всичко друго остава без значение smile
Активен
ManuelaAB
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: юли 16, 2015, 16:43:38 »

Момичета, току що си получих не 1, не 2, а 3 варианта за дизайн за нашите етикети и бързам да се похваля lol))) То не хвалба, защото и 3те варианта са с наша снимка и не ми се иска да ги пускам във форума, по-скоро искам горещо да препоръчам жената, която ми ги направи на тези от вас, които още не са отметнали това. Взима по 5 лв за дизайн, като аз и поръчах 2 различни да ми направи и да си изберем, но тя за 10 лв ми прати 3.... за 4 дни ги направи и съм ааадски доволна, защото големи нерви бяха с тея етикети преди това, искаха ми безумни цени да ги направят на други места.
Ако някоя от вас иска да и пратя страницата във фб, откъдето се свързах с нея или да види какви са нашите етикети за тази смешна цена да ми пише smile
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: юли 16, 2015, 17:27:37 »

Защо не ги покажеш тук, да ги видим всички.?
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: юли 17, 2015, 01:39:09 »

аз искам.. тъкмо започва моята драма с етикетите  smile
Активен
ManuelaAB
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: юли 17, 2015, 07:52:33 »

Всъщност да.. какво значение има, че са с наша снимка  crazy
И 3те варианта ми ги прати в .pdf формат Перфектно качество и на отделен файл в искания от нас размер, подредени на листа и готови за печат... общо взето ни обърна доста внимание и е отворена за всякакви искания и претенции.. А може и да съм толкова впечатлена, защото прекарах n на брой нощни смени, опитвайки се да докарам някакви сносни етикети на paint (без особен резултат) biggrin
P.S Избрахме варианта долу в ляво


* 11741785_992708860785765_957574364_n.jpg (57.64 KB, 782x548 - видяно 594 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines