Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 03:36:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбени фотографи част 2  (Прочетена 149840 пъти)
 
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #15 -: февруари 14, 2012, 01:53:40 »

Брей доскоро се гледаха само западните фотографи ( Американски, Австралийски, Западноевропейски), но виждам че се заглеждате вече и в правилната посока. Защо правилната ли, ами в Русия нещата са много добри и сватбите са им много по-близки до нашите. Чудно защо преди 5-6 години като пусках инфо по форумите никой не обръщаше нужното внимание.
Активен
shorty
Ентусиаст
**
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: февруари 16, 2012, 18:37:00 »

Момичета, имаме си фотограф! Преди малко се видяхме с Минко Михайлов - много ни допадна. Много земен и приятен човек, с очевидно желание да направи нещата така, както на клиента най-много би му харесало. Това, което ни показа, много ни впечатли и си мисля, че ще останем много доволни. Освен това има страхотни идеи за нестандартни снимки, така че сигурно ще се получи супер!
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: февруари 17, 2012, 13:19:51 »

michelle, това клипче не мога да спра да го гледам. Вече няколко пъти го прегледах, страхотно е. Има, има голям талант и на изток, кой е казал, че само на запад има.  smile
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #18 -: февруари 17, 2012, 13:46:21 »

 Нищо особено не представлява това слайд шоу от фотографии, а и това не е клип. Нормално редуване /хронологично/ на файлове с приложени два ефекта - "зум ин " и "преливка"+ филтри. Елементарно създадено и красиво същевременно. 
Активен
theone
Професор
****
Публикации: 482



« Отговор #19 -: февруари 17, 2012, 14:36:31 »

не мисля, че трябва да се омаловажава трудът на другите. да, клипчето може да не отнема много време, за да бъде направено, но колко такива си гледал от български сватби. аз 0.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #20 -: февруари 17, 2012, 15:58:30 »

 Струва ми се малко безмислен спора за качествата на клипчето (или слайдшоу, или както решете го наречете)  smile Споделих го, за да изразя едно свое мнение, което не знам дали е видяно. Но щом не е, мисля че е очевидно, че снимките са привлекли вниманието и са хубави  smile
 Не е от значение от къде е фотографката, още повече, че тя едва ли някога ще снима в България.
 Това, което се опитвах да ви кажа, че според мен не е необходимо да се прави нещо изумително, за да са красиви спомените от сватбата. Както виждате на снимките, сватбата е повече от скромна, но направена с вкус и настроение. И което е по-важното - ангажирана е добра фотографка, която се е ориентирала според клиентите и обстановката.
 Ясно е, че в България имаме страшно талантливи фотографи, които правят изумителни неща. Просто, когато на някой му липсва финансовия и времеви ресурс да направи приказна сватба, не пречи да се спре на скромна с добър фотограф.
Активен
theone
Професор
****
Публикации: 482



« Отговор #21 -: февруари 17, 2012, 16:05:27 »

това, че го сподели е прекрасно! аз лично видях едно страхотно празненство и едно щастливо семейство, както и много любов! в крайна сметка това е най-важното!
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: февруари 17, 2012, 16:13:29 »

Клипчето е прекрасно и както и michelle е казала не е нужно да се пръскат огромни средства, за да се постигне такъв хубав ефект.
« Последна редакция: февруари 21, 2012, 16:59:19 от gucci » Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: февруари 17, 2012, 23:18:08 »

Pachoran, ако не си разбрал досега какво виждат хората в клипчето, какво виждат хората в това без много пари да се постигне нещо красиво и нежно.
Искам да споделя с вас няколко любими сватбени фотографии, на които попаднах преди много време, някои не толкова стандартни, други по-стандартни. Правени са от фотографи от цял свят:






« Последна редакция: февруари 21, 2012, 17:00:41 от gucci » Активен
theone
Професор
****
Публикации: 482



« Отговор #24 -: февруари 18, 2012, 01:38:29 »

Ариел, моментът с тортата и зарята направо ми легна на сърцето. нещо подобно е и моята идея за заря и торта...  give_rose
Активен
Lovelica
Ентусиаст
**
Публикации: 69



« Отговор #25 -: февруари 21, 2012, 16:33:51 »

Някой има ли впечатление от фотографите на фирма Алекс Станд? Видях, че правят ретуш и ми харесаха снимките.
Аз търся фотограф, който може да направи хубав ретуш на снимките:)
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: февруари 21, 2012, 17:05:50 »

Темата е отключена отново ,но оттук нататък всички заядливи,нападателни,обиждащи и др.подобни постове се трият без предупреждение.Нека професионалистите и булките да се уважават и да се опитват тона им да е нормален и разбираем.Ако продължават да се повтарят ситуации на спорове нападки и т.н. ще има затваряне на темата което няма да е от полза на нито една от страните.
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: февруари 21, 2012, 19:30:04 »

Lovelica, имаш ли точно определен бюджет или поне граница, която не искаш да прекрачваш? Питам, за да знам дали ще мога да бъда полезна  good
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #28 -: февруари 22, 2012, 03:08:19 »

 :offtopic:Аз пък бих посъветвал потребителите да не четат мненията на хора с под 10 поста и без сватбени албуми(независимо положителни или отрицателни), защото...................., ами ако не се сещате, защо ли да ви обяснявам.  give_rose
Активен
BeautifulBride
Ентусиаст
**
Публикации: 75



« Отговор #29 -: февруари 22, 2012, 09:23:53 »

:offtopic:Аз пък бих посъветвал потребителите да не четат мненията на хора с под 10 поста и без сватбени албуми(независимо положителни или отрицателни), защото...................., ами ако не се сещате, защо ли да ви обяснявам.  give_rose

Подкрепям!
Все едно сумист да ти продава бонбони за отслабване!
Аз и сега си търся DJ  и фотограф, ще ми е полезно да чета тук!
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines