Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 17:33:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Hecate - 10.06.2012г.  (Прочетена 90776 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: юни 03, 2012, 17:22:36 »

Hecate щом сте изкарали добре и се е получило весело парти - супер!Заредила си се с положителни емоции ,а и предполагам си разпуснала от напрежението около сватбата.

Колкото до херпеса - мисля ,че трябва да мине за 7 дни .Предполагам ,че го мажеш с кремче.
Активен
goldish
Сватбар
***
Публикации: 168



« Отговор #166 -: юни 03, 2012, 18:57:11 »

Херпесът мажи упорито и често с ацикловир. Ще мине до сватбата, няма страшно smile
Аз да попитам за Слав. Колко взима за грим и прическа? А за роднина за грим и прическа знаеш ли колко струва? Ако не е удобно тук, може на лични. Ако знеш колко се вълнувам с наближаването на дена give_rose give_rose give_rose 
Какво е чувството сена на финалната права? С какво се занимаваш?
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: юни 03, 2012, 19:42:06 »

Мажа с крем и пия хомеопатия, но явно от нерви се допълни с 1-2 пъпки.
Грим и прическа с посещение е с отстъпка, ще пратя на лични, макар че вече май е публична тайна. Не знам за роднини колко взима, казала съм им да се оправят, че няма да деля с тях услуги, защото са свръх капризни и графикът ми ще отиде на кино. Вчера ми беше пробната прическа и съм доволна, семпла е, но такава исках, цялата красота е отзад.
Чувството е странно, аз лично имам още малко неща за вършене и нямам желание да ги свърша. Има пеперуди в стомаха определено. След малко ще седна да си напиша декларацията и направо не си го представям момента с "желая да добавя" името. То реално това е единствената съществена промяна за мен.
Но реално това май е най-голямото и сложно парти, което съм стягала smile Днес вече като станах като боксьорче в устната съвсем изтрещях  angry Беше малко "И това ли сега?!?!"
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: юни 03, 2012, 20:58:56 »

Hecate имала си страхотно парти поздравления. Хайде тази седмица дано мине безпроблемно и безаварийно, колкото до херписа, какво да ти кажа, на мойто мило му излизат доста често, но и да ги маже и да не ги маже4-5- дена си стоят и се оправят после, иначе всички са ти написали по някакво мазило, да напиша и аз, поне е изпитано (не помага мигновенно)- Зовиракс. Успех smile
Активен
strawberry88
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



« Отговор #169 -: юни 04, 2012, 08:03:46 »

Включвам се само за да споделя нещо, което ми направи впечателние. Нали беше писала по - назад, че си недоволна от ателието, в което ти шиха роклята... миналият ден отивам в асеновград и какво да видя... закрили го, продават магазина.. няма ги, следа няма дори... явно са се опарили яко от глупостите, които да правили smile
Господ гледа!  give_rose
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #170 -: юни 04, 2012, 09:12:09 »

Хеситате страхотно парти , радвам се че сте си изкарали супер  tease yahoo tease
Още седмица до Деня - радвай се , за херписа не се тревожи, мажи го ще мине. Отиди на сауничка или парна баня, разпускай - радвай се  give_rose give_rose give_rose
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: юни 05, 2012, 09:18:37 »

милаа не се притеснявай, не се ядосвай, за да може да изчезнат всички нежелани неща ... sad успокой се, това време няма как да го върнеш и да го изживееш отново smile
 Сватбаааа Party time бъдете усмихнати и щастливи, насладете се на деня  nazdrave
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: юни 05, 2012, 09:24:30 »

Не знам как ще се насладя като вчера и днес вече съм и ужасно хремава... На всичкото отгоре закъснях и за работа и стана проблем... и вече съм ужасно ядосана.
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: юни 05, 2012, 09:30:01 »

Вземи си отпуск - ако можеш  crazy , нямаш ли някой доверен човек, който да помогне по оставащите задачи? Хващай някой за ушите и да помага, пък ти колкото можеш почивай и релаксирай.
Активен
strawberry88
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



« Отговор #174 -: юни 05, 2012, 09:31:13 »

Ако се опиташ по - малко да мислиш негативно ще видиш. че е по - лесно.  give_rose
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #175 -: юни 05, 2012, 12:03:50 »

Хеси за хремата ще ти помогне една здрава сауна, вода върху камъните и после си 6
За работата - няма ли кой да те замества? Излизай отпуска и това е. Не се ядосвай , това ще мине.
Стискаме ти палци  give_rose
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: юни 05, 2012, 22:01:32 »

Аааа какви са тия хреми, почвай капки чудесии, че то не остана не искаме хремава булка lol)) Мисли позитивно и не обръщай внимание на негативните хора- те само завиждат smile И при мен в работата е така , каквото и да стане, ама независимо дали аз съм виновна или не, заключението е цитирам "Ти си виновна , защото само тая сватба ти е в главата", ама пука ми...МНОГО ясно, че само тя ще ни е в глава ;
) Да не те занимавам с глупости...оправяй се, почивай и се наслаждавай на последните си дни като г-ца (дано не си се почувствала дискриминирана от обръщението, хихихих шегичка) good
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: юни 06, 2012, 18:34:04 »

Вече съм една идея по-добре... Почти не остана какво да се прави, трябва само кумата да кацне в България, да си репетираме танца, да подредя нещата и да мина през козметичния салон в петък и съответно през цветаря и в ресторанта в събота. Може би да се наспя и да взема да си боядисам побелелите коси, че са израстнали.
Не мога да си представя, че наближава...
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: юни 06, 2012, 20:20:00 »

Hecate купи си лепенки за херпеса-минава за два дни.За хремата сребърна вода си вземи и капи щедро
Айде малко остана-ще е наред всичко.И вече е време да тренираш усмивката как хубаво ще ти седи на красивата рокля.
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: юни 06, 2012, 20:31:03 »

Вярно трябва да я потренирам усмивката  yahoo Покрай подготовката се е загубила.
Аз мажа със Зовиракс в момента, пия хомеопатия и си капя някакви антибиотични капки в носа по препоръка на Джи пи-то. Всичко ще е наред знам си го, но аз треперя над най-малките детайли, защото съм си такава - критична и самокритична.
Досега опаковах чашите, защото нямаше как да запазя оригиналната им опаковка - скъса се много. Увих ги в памук, после започнах да се притеснявам, че ще пусне власинки по чашите и ей такива психопатии.
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines