Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 21:33:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Hecate - 10.06.2012г.  (Прочетена 90871 пъти)
 
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: май 18, 2012, 11:22:31 »

Hecate, на мен също много ми харесва как ти стои роклята, модела е много хубав  give_rose
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #106 -: май 18, 2012, 14:15:11 »

Hecate,
 give_rose give_rose give_rose give_rose
 Имаш достатъчно време (3 седмици) да оправиш нещатата, които не ти харесват.
Надявам се  първоначалното силно напрежение да ти е поминало и да погледнеш с една голяма усмивка на нещата които се случват - предстои  най- прекрасния ден в живота ви. Каквото и да стане - дори и с дънки да отидеш вие с половиката ти ще се ожените  Party time Party time Party time
Пожелавам ти  оттук нататък да напълниш форума само с приказни емоции

Успех
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #107 -: май 18, 2012, 14:26:54 »

Има едни много фини конци, като отидете в кинкалерия, искайте конци за трикотаж. Има ги в различни разцветки. Хем не се забелязва, хем е много здраво. В Пловдив зная къде ги продават, ако искаш, ще попитам дали имат и магазинив София.
Hecate , ще започнеш да получаваш и на лични съобщения вероятно доста глупости. Има си такива хора, направо ти вгорчават живота, ей така. Залепват се като пиявици....Обаждай се на модераторите, те знаят какво да правят.
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: май 18, 2012, 15:02:07 »

Свекърва, ако това не проработи, аз имам един трик с изнищването на много фин чоропогащник с подобен цвят. Но както казах при майка чудесна гобленарка, която си шие сама дрехи цял живот, ще се справим с положението.
Джоузефин, благодаря ти за подкрепата give_rose и аз се учудих, че като имам излишни килограми, не ми се полага да нося сватбена рокля ли или тя трябва да е компромисна, защото и без това на нищо не приличам  ROFL sarcastic
Много си обичам форума, но май ще се "пенсионирам" скоро - скоро.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: май 18, 2012, 15:38:29 »

Hecate, когато разгледах снимките ти първото, което си помислих беше, че роклята ти стои просто приказно! Много ти отива! Просто си представям как ще ахне мъжът ти, когато те зърне за първи път! Иначе си права за детайлите, че има какво да се пипне и разбирам болката ти, че не съвпада с идеалната рокля give_rose Има още време, така че да се доближат поне до това, което си им показала и искаш. Стискам палци крайният резултат да е по-добър!!!
Съжалявам, но и аз не се сдържам да кажа, че това е темата на Hecate, в която тя да изказва своите вълнения и трепети, а не други хора да изказват хапливите си забележки! diablo
Мила Hecate, бъди много щастлива и ти пожелавам оставащото време до сватбата да премине безгрижно, весело и гладко give_rose
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #110 -: май 18, 2012, 15:53:17 »

 Hecate, ти си една хубава и очарователна млада жена (знам покрай снимката на Рая във Фейсбук). Няма как да не си красива булка. А щом си обичана и умееш да обичаш, заслужаваш да бъдеш булка.
 Горе главата! Ще поправите проблемите по роклята и дори може да я направите по-добра и от оригинала smile
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: май 18, 2012, 16:22:29 »

Hecate, не те познавам лично (а много би ми се искало, да се познавам с много от момичетата във форума), но от постовете ти и начина, по който изказваш мнения, определено ми допадаш като човек. Личи си, че си много колоритна личност и човек винаги би имал какво да си каже с теб. Не обръщай внимание на грозни коментари, няма да цитирам, ти си знаеш. Много съфорумки са тук за да избиват комплекси nea Роклята ти стои наистина като излята, а за детайлите, не се изнервяй, сигурна съм, че с помощта на майка ти, ще оправите нещата. Горе главата!!!
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: май 18, 2012, 17:27:01 »

Смятам, че ще успеете да направите очевидните дефекти в ефекти и ще бъдеш прекрасна... Тия приказки за пенсиониране хич не ми харесаха  blum Много малко хора от форума осъзнават, че той е за взаимопомощ и подкрепа, а не за да се изказваш грубо или да се хвалиш за някакви неща.
Ти си прекрасен, състрадателен, мил и много земен човек  и мисля, че заслужаваш наййй-прекрасният ден и ще го получиш  give_rose give_rose give_rose
Активен
famille
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #113 -: май 18, 2012, 17:47:30 »

Hecate, ако още си търсиш втора рокля за танци, сещам се за едно магазинче точно на обръщалото на трамвай 5 на съдебната палата. Улицата мисля, че е Княз Борис, до магазина за цветя на ъгъла, абе там близо до централата на БСП.  smile
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: май 18, 2012, 17:54:14 »

Момичета, благодаря за милите думи  give_rose
Фам, знам го магазинчето, но отдавна не бях минавала оттам. Още търся нещо по-удобно за всеки случаи, да и непременно ще го посетя.
А за ахването на младоженеца, надали ще е така. Той навсякъде си идва с мен, за роклята беше, на пробен грим - всичко. Предпочитам да ме харесва и да ми помага в решенията, подкрепата му в процеса е по-важна от изненадата за мен.  heart
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: май 18, 2012, 17:58:03 »

Момичета, благодаря за милите думи  give_rose
Фам, знам го магазинчето, но отдавна не бях минавала оттам. Още търся нещо по-удобно за всеки случаи, да и непременно ще го посетя.
А за ахването на младоженеца, надали ще е така. Той навсякъде си идва с мен, за роклята беше, на пробен грим - всичко. Предпочитам да ме харесва и да ми помага в решенията, подкрепата му в процеса е по-важна от изненадата за мен.  heart


Оооо ще ахне, и моя беше навсякъде, роклята висеше окачена един месец поне преди сватбата, видя прическа, бижута... ами ахна като ме видя, същото беше и от моя страна  girl_wink
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: май 18, 2012, 22:51:40 »

 Offtopic Умът ми не го побира как е възможно във форум за бъдещи младоженци, които споделят опита, емоциите и трудностите си, да има такива хора, които да сипват само неадекватни коментари само и само да се почувстват те силни, да избиват комплексите си и да обясняват това с прямота и искреност. Ако е прямота и искреност, ще кажеш искрено мнението си, ако някой ти го иска, и коментарите ти ще са градивна критика. Не може да пишеш в темата на някоя бъдеща булка, която е разстроена заради роклята си, че се държи като малко дете - не си в това положение да знаеш какво е да ти съсипят роклята, за която може да си си мечтала цял живот, не знаеш какво е да платиш такава голяма сума и да получиш разочароващ резултат и отношение. Не може да говориш за чуждите килограми, това е наистина неадекватно поведение. Ако нещо не е по вашия вкус, никой не ви кара да ахкате и да прехвалвате колко е прекрасно, но имайте предвид чувствата на другите и недейте да пишете каквото и да било. Вземете се в ръце и отивайте да сипвате отрова в друга тема, не в тези на булките Offtopic

Мила Hecate, извинявай за офтопика, но просто не се сдържах. Една молба от мен (която ще се опитам да спазя и аз) - недей да позволяваш на никого, най-малкото на хора, които никога не си виждала, а може и никога да не видиш, да ти съсипе прекрасния празник! Вашата сватба е един прекрасен момент, най-вече защото имаш страхотен човек до себе си, който те обича и подкрепя, и никой не може да промени това!
Стискам палци да се разреши всичко гладко с роклята и с останалата подготовка  good
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #117 -: май 20, 2012, 23:26:09 »

Хайде, Hecate
какво става, миличка? До къде стигнахте, какво остана? Родителите, кумовете облечени ли са,  какво остава да организирате около ресторанта? Медицинските дадохте ли в гражданското? Колко много неща не си ни споделила  give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
Очакваме те
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #118 -: май 21, 2012, 07:44:24 »

Hecate, ще игнорирам всички негативни коментари и ще дам моя. Роклята наистина ти стои прекрасно! Има какво да се коригира, но съм сигурна, че ще се справите!
Пожелавам ти много спокойствие и това да ти е последния проблем до сватбата give_rose
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: май 21, 2012, 08:29:36 »

Облечени са всички, но не съм ги виждала smile Медицински още нямаме, пише, че трябва да ги дадем на 04.06. Вчера беше натоварен ден, поръчахме торта и уточнихме менюто с ресторанта. Не ми е останало особено свободно време за пред компютъра, но пък нещата покрай сватбата вървят бавно и сигурно напред.
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines