Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 23:24:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Hecate - 10.06.2012г.  (Прочетена 90884 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #60 -: май 17, 2012, 13:23:07 »

То за черния списък е ясно, сега въпросът е какво да се направи. Ако искаш, снимай роклята, може нещо да ни хрумне. Аз също съм малко шивачка по принуда  Wink за моите си дрехи и наистина смятам, че няма непоправими неща. Гледай общо "фасонът" да е както трябва, това с разкривените при рязането елементи, може и да не се забележи от другите. Не го казвам за да те ядосвам допълнително, напълно те разбирам и имаш право да си бясна, просто хората няма да ти търсят кусури по роклята. Сигурна съм, че и само с подплата да тръгнеш, пак ще си прекрасна, щом си усмихната и щастлива.
Това на снимката да не е Рая, тя беше мургавелка  Wink?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: май 17, 2012, 13:26:43 »

и аз мисля че тр да видим ако не  роклята, то поне детайлите, които не ти харесват. Имай предвид че ще сме по-обективни от теб. smile Ти все пак сега си афектирана. може пък да ти подействаме добре.
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: май 17, 2012, 13:40:49 »

Svekarva, да тя е smile
Ще кача снимки довечера, наистина съм афектирана.
"Фасонът" сме го докарали, когато роклята е стегната на макс, мен това не ми пречи. Както казах в темата за Асеновград, те гостите няма да знаят как е трябвало да изглежда, пак ще съм си ок. Въпросът е да не тръгне да се разпада в процеса на церемонията. Една колежка тук още си спомня как са се влачели парчета от роклята по пода в църквата след малко дъжд и слънце после. И то отново лепена.
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #63 -: май 17, 2012, 14:22:17 »

Леле тия селски пръчки дет се наричат дизайнери нямат край! Несаtе наистина ти съчувствам. Надявам се всичко да се оправи и по бързо да забравиш неприятната история.  good  give_rose
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: май 17, 2012, 15:15:33 »

Е миличка много гадно ми стана, като прочетох за рокляна...но тъй като съм оптимист съм сигурна, че ще изглеждаш прекрасно...а и имаш макар и малко време да я пооправиш...едва ли е чак толкова зле...стискам палци и съм сигурна, че всичко ще се оправи  give_rose
« Последна редакция: май 17, 2012, 15:27:51 от cveta_d86 » Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: май 17, 2012, 15:24:29 »

Hecate сигурна съм, че ще се измисли нещо, но разбирам разочарованието ти... Аз така ших рокля за една сватба и още имам лош вкус в устата от тогава  nea  Аз също съм на мнение, че трябва да се споделя и за хубавото, и за лошото , защото  да не остават хората така  Oh my ...
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #66 -: май 17, 2012, 15:31:12 »

Hecate изпращам ти на лични телефона на една шивачка с която работим във фирмата, освен нашите работи шие абитуренски и булчински рокли. От София е, обади и се за съвет, ако може да до ушие модела или да спаси това, което е останало от ония дето са си оставили ръцете по роклята ти.  good
За Версай задължително пусни жалба в КЗП изобщо не ги оставяй да дишат. Такива фирми, трябва да изчезнат от пазара  diablo
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: май 17, 2012, 15:49:54 »

Абсолютно трябва да си търси правата, но пък и да си трови нервите точно преди сватбата... най-малко са за данъчни за неиздаване на касов бон! Най-малкото!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: май 17, 2012, 16:06:13 »

лошото е че в такъв момент, човек не му е психически до това. аз лично ако съм на нейно място, няма да имам сили преди сватбата и с това да се занимавам.
а за касова бележка- да, директно може да им пусне проверка.
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: май 17, 2012, 16:13:40 »

Ем, благодаря за линковете днес, ще ги прегледам по-късно.
 heart
Често наистина емоционално не ми е до разправии, вчера исках просто да си тръгна с някаква рокля и това е. Не трябваше да я оставям за последния момент от страх да не сменя теглото, не съм го сменила.
Имам толкова много неща да свърша още, а и искам да се настроя позитивно.
Не съм вярвала, че ще си гледам сватбената рокля със сълзи от яд в очите. Поне да не бях хвърлила една торба пари там...
Защото то другото всичко добре, но като роклята на булката не е... малко криво.
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: май 17, 2012, 16:16:27 »

Макар че жалбата до КЗП е он-лайн вариант, попълва се много лесно за 15 минути и те после си работят доста време. Аз понеже имам жалба към тях и още нямам официално становище, а минаха повече от 4 месеца  blum Така че ако й се занимава, може и така да направи. Аз сигурно щях да я пусна... просто човек трябва да си търси правата и да има някакво възмездие в крайна сметка!
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #71 -: май 17, 2012, 16:17:10 »

Аз за това ги излъгах Грънчаров и син, че сватбата ми е на 01 Юни, за да ми стане роклята по-рано и да имам време да реагирам.  give_rose А ти си я поръчала миналата година! Как изобщо има такива мърди и безотговорни хора!  Bravo
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #72 -: май 17, 2012, 16:19:19 »

Аз в КЗП имам две жалби към Глобул и една към Близу и реакциите бяха светкавични, така че определено ми свършиха работа  good
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: май 17, 2012, 16:22:23 »

Не мога да пусна жалба в КЗП, трябва нещо изключително важно, което аз нямам: Документ, удостоверяващ покупко-продажбата.
Не съм лъгала никъде за датата, защото отначало считах, че е необходимо хората да знаят кога се женя и все пак да не я претупат. Т.е. ок, имате прееедостатъчно време - работете си. Да не говорим, че по предварителен разговор трябваше да е готова на 01.05.12г., но после така и нямало къде да ни смести в графика.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #74 -: май 17, 2012, 16:24:58 »

Hecate, много съжалявам за роклята, знам колко е болно, но не се фокусирай особено на нея. Не тя е най-важното, а чувството, което ви е довело до този тържествен ден. Освен това ти си единствената булка на тази сватба, и с чувал да си облечена, пак ще си най-красивата булка smile

И с моето шиене не мина гладко, имах едно преправяне на болеро, но това е малкия  diablo, тогава съфорумките ме успокоха доста успешно. Не се фокусирай на детайлите, никой не знае какво е трябвало да бъде. Дори в театъра представленията не минават точно както на репетиция, важно е публиката да не забележи.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines