Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:14:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Hecate - 10.06.2012г.  (Прочетена 84683 пъти)
 
famille
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #15 -: май 10, 2012, 18:20:07 »

Честита тема, Hecate! Нямам търпение да разбера как ти минават последните дни от трепетното очакване! Виждам, че вече си се справила с много от досадните дреболии, които на мен още ми предстоят.

Чакаме разкази!  girl_wink
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 10, 2012, 18:36:09 »

Честита темичка и от мен, Hecate! Дано върви леко и безпроблемно последният ти месец като госпожица smile

Ще се радвам да споделиш с нас детайлите и снимки smile
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 10, 2012, 18:50:48 »

Честита темичка .Успех в оставащите дни на подготовката и чакаме снимчици на твоите нещица.
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 10, 2012, 18:57:55 »

Честита темичка  Bravo
Успешен месец Wink
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 10, 2012, 19:11:46 »

Благодаря момичета, аз още не съм се организирала да снимам каквото и да е, а ми се иска да имам снимки да пратя на кумата, че тя е в Холандия. Честно казано го виждам да се организирам четирите почивни дни, да наснимам всичко.
Аз като работещо по много момиче не правих нищо сама и гледах да си улесня живота. Всичко е поръчвано накуп и без много суетене. Темата на сватбата е ярко оранжево, защото реших, че този цвят носи много настроени без да е лигав и отива на ресторанта /Акорд/.
Опитах се всичко да е премерено, стилно, всичко да е в бюджет и нищо да не липсва на никои.
Поканите са от Сватбения мол - Wedding House, както и номерата за маси.

Украсено шампанско, връзки, кошница, книга за пожелания, бутониери - всичко е купено онлайн от Шен, но по мой дизаин и ще кача снимки при първа възможност, защото съм много доволна от съотношение качество - цена.
Халките са на Сара Трейд, като се разходихме до там - бяло и розово злато.
Това е моята http://www.sara-trade.bg/shop/customer/product.php?productid=382566&cat=3&page=10, а на младоженеца е изчстена. Гравирани са и двете.
Кристални чаши на Да Винчи от Мол на Цариградско.

Бокал, свещи и цялостно облекло на младоженеца от Сватбен Център София - черен костюм на Пиер Карден, шампанско риза и вратовръзка.
Моето облекло се шие в Асеновград и на 16.05. трябва да отида да си взема всичко, надявам се във вида, в които го очаквам - обувки, рокля, шал за църквата и воал. Младоженецът е виждал всичко, така че като ги взема пускам снимки веднага.
Нямам чанта smile Жартиера го взех още на предното ходене до Асеновград и той е моето нещо синьо.
Харесах си букет от форума - с гербери като на майка ми и мисля цялостната украса да е с гербери. Заела съм вази за по едно цвете и чаши за свещите от кумата, само трябва да намеря кои да ми ги нареди. Купила съм и оранжеви свещи.
Поръчала съм балони в бяло, оранжево и няколко розови.
Опитвам се да вкарам някакви розови акценти в цялата работа, защото и в букета ще го има и на тейбълките има бледо розови елементи, а и панделките на столовете ми розовеят.
В момента опитваме торти и се чудим откъде да поръчаме.
Правим и слайдшоу със забавна история от снимки от седемте ни години заедно, което да се прожектира докато се събират гостите.
Правих пробен грим и съм доволна, но още нямам фризьор или идея за прическа. Искам някакъв кок, които да не изглежда рошав, но и да не ме лиши съвсем от обем и да е супер стегнат, ако помогнете там, ще кажа "Благодаря!".
Общо взето направих компромиси с много неща в хода на подготвката, но досега съм доволна от крайния резултат като цяло.
Това е, което се сещам за сега. Ако имате въпроси, аз съм си тук smile
Активен
Diann
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71



« Отговор #20 -: май 10, 2012, 20:48:34 »

Честита темичка и от мен! Пожелавам спокойни последни метри до финала на подготовката, а после една приказна   Сватбаааа !
С подготовката напредвате добре, а има още време, затова, наслаждавай й се максимално . .
Очаквам с нетърпение още снимки и подробности smile
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #21 -: май 10, 2012, 21:44:21 »

Миличка, то не останало и  Сватбаааа Желая ти много спокойни последни седмици преди сватбата и да се насладиш на всеки миг като все още госпожица smile
Много ми харесва оранжевата тема, сигурна съм, че ще бъде прекрасна свежа и слънчева сватба smile
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 11, 2012, 06:53:45 »

Честита темичка и от мен! Браво за  подготовката доста си напреднала  Bravo Bravo Bravo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #23 -: май 11, 2012, 07:12:50 »

Браво, ти си мъжко момиче, личи си здравата ръка! Рая ще има ли оранжева панделка на опашката? Wink
Много красив цвят си избрала за сватбата, нека така ви е слънчев и живота!
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 11, 2012, 08:21:01 »

Благодаря, момичета, старя се.
Свекърва, не знам дали ще има Рая, засега е поверена във верни ръце и не е с нас.  cray
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 11, 2012, 11:00:01 »

Лелееее как съм пропуснала точно твоята темичка! girl_impossible Hecate, мила, извини ме, груба грешка от моя страна give_rose
Долкото чета, много добре вървите с подготовката, това е чудесно Bravo Между другото идеята с прожекцията е страхотна и съм сигурна, че гостите ще са впечатлени good
Всички неща, които си показала са прекрасни, оранжевото наистина носи много настроение и свежи емоции!
Пожелавам ти много успех с оставащата подготовка give_rose kiss2
Активен
famille
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #26 -: май 11, 2012, 11:28:22 »

Hecate, много ми харесват поканите, избрания цвят, а най-вече чашите - колко струват?

Аз искам абсолютно същия вид кок като теб и ще взема най-после да ида на проба при Слав другата седмица. Ако ми предложи нещо интересно, ще ти споделя.

Иначе си много по-напред от мен в подготовката и ще взема да се водя от последния ти пост за дреболиите, за да не забравя нещо.lol

Направи всичко възможно да отмтнеш всякакви писаници, срещи и дела до средата на май, най-късно последната седмица на май, за да можеш да си  съзнанието в останалите дни.  Girl_hide
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: май 11, 2012, 11:38:05 »

Точно в момента получих призовка за едно дело на 05.06.2012г. в провинцията  и се чудя на кой колега да го прехвърля.  ROFL
Ще чакам да споделиш за кока, аз сега на пробния грим разбрах за тази възможност при Слав.
Аз все ту си мисля, че добре вървя и всичко е 6, ту изпадам в паника, че имам още хиляда дребни неща, а нямам свободно време /не че нямам време по принцип/. Надеждите за отпуск са ми 16.05, 04.06 и 08.06 преди сватбата, дано да е достатъчно.
Активен
famille
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #28 -: май 11, 2012, 12:03:33 »

Напълно те разбирам, мен именно малките подробности, които най-лесно се забравят, ме влудяват и ме карат да изпадам в паника. Слушай, датите ни са една след друга и сигурно движим по едни и същи места с нашите професии. Ако имаш нужда от помощ, свиркай, аз съм все пак доста мобилна и в работно време мога да свърша това-онова. Имай го предвид. good
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: май 11, 2012, 12:05:00 »

мила, аз гледам всичко да свърша 3 месеца предварително, за да ми е спокойно, а теб не те мисля просто  Girl_hide. Наистина гледай да си осигуриш отпуска и липса на дела, поне до сватбата и 2-3 дни след нея.
Много ми харесва колко си практична, говориш и действаш малко като мен хахаха witch
Сега съжалявам че се занимавах, толкова красиви покани и дреболийки се предлагат готови, а аз изразходих месеци за проучване и ръчен труд. Човек трябва да си улеснява живота, когато иска и има тази възможност, разбира се.
фамиий, така или иначе си ми паднала тук, същото важи и за теб- по-кротко и бавно, да няма бърн аут синдроми после  chocolate Victory
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines