Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 09:21:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Hecate - 10.06.2012г.  (Прочетена 85382 пъти)
 
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #45 -: май 15, 2012, 15:14:53 »

Това с естествените цветя в косата е много красиво. Една приятелка и бяха сложили бели орхидеи в косата и изглеждаше приказно.  give_rose
Активен
famille
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #46 -: май 15, 2012, 23:41:47 »

Тъкмо да кажа, че четвъртив кок от четирите снимки ми е фаворит и гледам - ти си го избрала.  pardon Само се чудя и аз къде в него могат да се сложат твоите фуркети, че и аз искам нещо така да блести в косата....
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #47 -: май 16, 2012, 07:45:19 »

Където искате, там се слагат фуркетите, на кок се слагат  махат супер лесно. Фризьора като е готов с прическата ще ги сложи и ако ви хареса така ги фиксира. Аз имах няколко фуркета и едно малко цветенце, много лесно ги свалих и сама после.
Hecate,  какво стана, взе ли роклята?
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #48 -: май 16, 2012, 15:27:04 »

Да се включа и аз в твоята темичка  с голямо извинение за закъснението
Страхотни халки и страхотни чаши.
Относно кокът  подкрепям Tsutsi, че с естествени цветя, ще е страхотно. Успех с избора на всичко, което ти предстои.
Аз също мога да помагам , ако не ти достигне време smile
Активен
Amour♥Occasion
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #49 -: май 16, 2012, 19:23:12 »

Най - малко аз имам право да се изживявам като домакин тук, но по някакъв странен ново-потребителски начин ти честитя темата и предстоящата сватба, като ти пожелавам да преживееш много красиви моменти и да се замаяш от положителни емоции в това кратко време, което ти остава като госпожица. Ще следя подготовката ти и ще се вълнувам с теб за всичко, което ти се случва!  give_rose
Активен
famille
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #50 -: май 16, 2012, 20:53:13 »

 Amour, няма форумки с по-малко и повече право тук!  smile Всички се навъртаме наоколо по хубав повод и със споделените ни емоции. Сигурна съм, че Hecate оценява всяко едно искрено пожелание, независимо дали е от форумка с 4 или 400 поста.  Wink

Айде, колегата, какво стана с роклята?
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: май 16, 2012, 21:03:52 »

Hecate, Наййй-накрая и аз се включвам в темичката ти. Пожелавам една безпроблемна и приятна подготовка в оставащите няколко дни. Винаги много харесвам и се възхищавам на спокойствието и разумните ти решения, така че съм убедена, че всичко ще е прекрасно, изпипано и стилно  give_rose give_rose give_rose Следя с интерес  blum
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: май 16, 2012, 22:49:20 »

Буквално преди малко се прибирам от Асеновград. Тръгнахме от ателието в 8:30 вечерта със скандали и бледо, зле изработено копие на това, което бях поръчала. Ще гледам да видя какво мога да пооправя по детайлите сама по четирите почивни дни и така. Толкова съм разочарована от резултата, най-вече като изработка, че не знам дали скоро ще събера сили да го постна.
Утре ще разказвам за премеждията с Версай, защото сега съм психически изтощена. Като се сетя, че имам 3 седмици само и нямам време и средства за нова рокля, ми се плаче.  cray А оригиналният замисъл е точно това, което исках...
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: май 16, 2012, 22:53:16 »

Буквално преди малко се прибирам от Асеновград. Тръгнахме от ателието в 8:30 вечерта със скандали и бледо, зле изработено копие на това, което бях поръчала. Ще гледам да видя какво мога да пооправя по детайлите сама по четирите почивни дни и така. Толкова съм разочарована от резултата, най-вече като изработка, че не знам дали скоро ще събера сили да го постна.
Утре ще разказвам за премеждията с Версай, защото сега съм психически изтощена. Като се сетя, че имам 3 седмици само и нямам време и средства за нова рокля, ми се плаче.  cray А оригиналният замисъл е точно това, което исках...

Ще я оправиш, малко да я пипнат тук и там и съм сигурна, че ще стане... само не падай духом  give_rose
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #54 -: май 16, 2012, 22:58:24 »

леле, мила, това е ужасно....съжалвам да чуя, че има проблем с роклята.....казвай и показвай - всички сме насреща и ще помагаме с каквото можем...и аз като Кристи мисля, че няма непоправими неща, а като любител шивач ще ти кажа старата максима на шивачите - "ютията ще го оправи"
Прегръщам те силно и вярвам, че все пак ще имаш мечтаната рокля gu6
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: май 16, 2012, 23:04:24 »

Не мога и да си помисля за ютия, лепиха ми елементите от дантелата със силикон в последния момент при поръчана рокля през декември 2011г. и разхождане за проба миналия месец. Днес отивам освен, че бяха сложили 3 шева на бюстието и й бяха качили обръча на ушите - роклята не е пипната. Едвам съм си сдържала нервите. Как са ме правили на идиот само аз си знам.
Сега ги гледам елементите изрязани - недоизрязани и накриво.
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: май 17, 2012, 12:26:25 »

Описах си премереждията в темата за Асеновград, там като, че ли е по-подходящо.
Идеи откъде мога да си взема семпла бяла рокля за танците?
По възможност от мол/магазин с номера и конфекция, а не от сватбен магазин.
Активен
ivon_
Любопитен
*
Публикации: 35


« Отговор #57 -: май 17, 2012, 12:36:03 »

Здравей,
не съм писала досега в темичката ти,но като видях че си имала премеждия с Версай нямаше как да не реагирам. На мен миналата година ми спретнаха същия номер и бях бясна. При първата ни среща бяха самата любезност, но вече на последната ...нямам думи и моята рокля сякаш не беше пипана между пробите, нито воалат беше ушит, нито чантата, която скалъпиха за 10 минути и стана ужасно грозна, нищо общо с елегантния плик, който исках. Цял ден ни мотаха и накрая майка дръпна такъв скандал, искаше да зарязваме капарото и да търся друга рокля 2 седмици преди сватбата. Да не говорим, че роклята ми беше от най-скъпите там именно заради дантелата и накрая като поисках да ми дадат отрязаните парчета дантела, които така или ина4е съм си платила ме изгледаха като крадец. И най-нагло собственичката, която според мен в никакъв случай не е дизайнер ми каза да съм благодарна, че ми е дала плик за роклята, понеже на другите давала торби....пълно безочие, но това не трябва да ти помрачава хубавото събитие, с помощта на една позната шивачка някак си пооправихме нещата,но определено не беше това, което исках като се вземе предвид, че се спрях на техен модел. После ще си спомняш с усмивка за тези истории, сега си мисли само колко прекрасно ще е всичко smile
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: май 17, 2012, 12:45:09 »

Аналогичен случай, според мен го напиши в темата за Асеновград, за да са предупредени момичетата, затова го коментирам там. Аз не бях - ето го резултата.
Според мен и доволният, и недоволният клиент трябва да споделят. Аз ще похваля всички, които ще направят този ден чудесен за мен, просто Версай минават за мен в черния списък, а и аз се изказах ласкаво за тях първоначално, че даже ги и препоръчвах, защото намерих това, което исках там. Само дето не го получих накрая.
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: май 17, 2012, 13:01:55 »

Аналогичен случай, според мен го напиши в темата за Асеновград, за да са предупредени момичетата, затова го коментирам там. Аз не бях - ето го резултата.
Според мен и доволният, и недоволният клиент трябва да споделят. Аз ще похваля всички, които ще направят този ден чудесен за мен, просто Версай минават за мен в черния списък, а и аз се изказах ласкаво за тях първоначално, че даже ги и препоръчвах, защото намерих това, което исках там. Само дето не го получих накрая.

Слава Богу, че нямаше модела, за който отидох, кой знае с какво щях да си тръгна накрая!!! Даже ми мина идеята да го ушия там , защото те го бяха шили вече, обаче ми светна лампичката...
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines