Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 01:05:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Hecate - 10.06.2012г.  (Прочетена 85378 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #315 -: юни 28, 2012, 12:31:23 »

Сила и кураж за това, което преживяваш ! Дано се нареди по най-добрия вьзможен начин.Clover Clover Clover
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: юни 28, 2012, 14:45:54 »

И аз съм с теб, Hecate! Силно ще стискам палци всичко да е наред, пращам ви много положителна енергия и бъди силна! Good luck Good luck Good luck Good luck Good luck
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: юни 28, 2012, 15:13:34 »

Благодаря, момичета, ех, че сте ми мили... Днес я изписаха, но другия месец пак ще я приемат за по-сериозна операция, че се оказа, че и с упойките има проблем и не им се рискуваше. Наистина имам нужда да стискате палци.
Аз вярвам, че и сега ще се оправят нещата и ще се пребори и тази страшна болест. Само ми е много мъчно, че и през това трябва да мине. На жената й е осемнадесета операция през живота, ако не се лъжа - по различни причини. И сега за първи път я виждам паднала духом. А в същото време не дава да си отложа сватбеното пътешествие. То че е платено, платено е, но какво от това? Чакала да мине сватбата, че да отиде на лекар, за да не я провали... и сега ми е виновно, че изобщо е имало сватба.
Но това не е за сватбена тема май. Ако модераторите решат могат да ме изтрият.
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #318 -: юни 28, 2012, 15:20:50 »

Няма защо да те трият, това са нещата от живота! Положителна развръзка ви пожелавам! Бъди позитивна, защото мислите се случват! Намери мисълта, която кара духа на майка ти да пада и и помогни да я замени с друга - позитивна. Поне аз така постъпих с майка ми миналата година, не позволих огорчението да я завладее. Притежаваме неподозирани сили, особено пък във връзката майка-дете. Изпращам ви много позитивни мисли за скорошно оздравяване!
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: юни 28, 2012, 15:25:31 »

Късмет и дано всичко се нареди по най-добрия възможен начин за нея ! Good luck Good luck Good luck
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: юни 28, 2012, 15:29:13 »

Спокойно! Лоши работи не се случват на хубави хора! Всчико ще е наред!
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #321 -: юни 28, 2012, 15:44:04 »

Скъпа Hecate, права е Небулка - връзката майка-дете е силна и неразривна, и позитивната енергия е много важна. Чак ми се замъгляват очите, защото и при мен нахлуха едни спомени...В никакъв случай не се чувствай виновна за сватбата, знаеш ли каква радост е една майка да види момичето си булка...Да не говорим, че ние винаги сме над всичко друго за тях. Ето нещо, към което много отдавна не се бях връщала. На една от първите си премиери, когато салона светна и можех да видя публиката, мама беше жълто-пребледняла. Разбрах, че има нещо, но в дните преди преди премиерата почти не се виждахме и нямах идея, че предния ден е получила кръвоизлив на язвата и е влязла по спешност в болница. Лекарите не са я пускали, но тя на своя глава е излязла за 2часа, за да не се притесня, че я няма и за да ме гледа...Какво друго да кажа...Понякога се замислям дали изобщо може по някакъв начин да се отблагодарим поне малко за всичко, което са правили за нас...
Извини ме, че така се отклоних, но имах нужда да споделя връхлетелите ме спомени.
Така, сега искам да те прегърна много силно и да ви пожелая тази буря бързо да отмине и всичко да си дойде на мястото. Както виждаш имаш подкрепата на толкова момичета тук и естествено, че стискаме палци. Горе главата!!!
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: юни 28, 2012, 15:53:47 »

Хекате, аз също ще стискам палци майка ти да се оправи good, а на теб пожелавам да си силна, за да си до нея и да и даваш кураж. Не трябва ни най- малко да съжаляваш за сватбата си, Тонина по- добре от мен е обяснила причината за това. Една майка винаги е щастлива, когато и детето и е щастливо give_rose
« Последна редакция: юни 28, 2012, 16:48:01 от AliTia » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #323 -: юни 28, 2012, 15:54:30 »

Подкрепям Тонина и AliTia  . Майките всичко биха дали да си видят децата щастливи и съм сигурна, че тази положителна емоция е била много по-важна и дори по-лечебна за нея от ходенето на доктор. Не се чувствай виновна, радвай се, че е била гост на вашата сватба и си я зарадвала така.

Стискам палци всичко да завърши по най-добрия възможен начин!
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #324 -: юни 28, 2012, 16:41:06 »

Hecate мисли позитивно и давай кураж на майка си, повярвай ми няма майка, която да не се жертва за детето си, нека те види щастлива и това ще я накара да бъде по-силна и тя. Успех  give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #325 -: юни 28, 2012, 17:21:38 »

Така е, аз също отложих тежка операция за след сватбата на сина ми. Неговото щастие и спокойствие са и мои. Ще съм благодарна, ако и той се отнася така с децата си, когато му дойде времето.
Нали знаеш етапите на болните от тежка болест  - след неприемането и яростта идва отчаянието, за да се стигне до "вземането" в ръце. Специални поздрави за нея и дано има късмет с добри лекари.
Активен
yl
Професор
****
Публикации: 319



Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: юни 28, 2012, 18:23:22 »

Hecate Успех и от мен! Бъди щастлива - нека тя те види така и ще й е по-леко, каквото и да следва! И дано да следва само най-доброто!
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: юни 28, 2012, 19:15:28 »

Мила, една голяма прегръдка и от мен, дано всичко мине наред и да сте здрави цялото семейство! Много е важно да й даваш кураж и да не позволяваш на тежки мисли да те връхлитат. Стискаме ти палци да отмине съвсем скоро!
Активен
Diann
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71



« Отговор #328 -: юни 28, 2012, 20:59:48 »

Аз също се присъединявам към момичетата. Изпращам ти много позитивизъм и пожелания за успешно лечение. Каквото и да ти кажем, няма да е достатъчно, но знай, че всяка една от нас е с теб, с Вас!   
Не се обвинявай за сватбата, това е колкото твоя емоция, толкова и на родителите, които виждайки детето си в този ден, са изпълнени с не по - малко трепет и щастие. Дала си й емоция, несравнима с друга. Бъдете много здрави! Стискам палци всичко много скоро да е наред! Clover
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #329 -: юни 28, 2012, 21:53:30 »

Нормално е в ситуацията, в която си да ти е мьчно и да те е страх. Нормално е да изпитваш и чувство на вина, макар и да няма за какво - чувствата са чувства, не ги владеем.

Чувство за вина вероятно изпитва и майка ти, защото сигурно от нейния поглед с болестта си проваля един от най-хубавите моменти на детето си. Идете на сватбено пьтешествие. Мисля, че за нея е важно да го направите и това ще я накара да се чувства по-добре. Не сьжалявай и за сватбата - за една майка това е специален момент и си я направила щастлива с нея. Ако всичко прекрасно, което ти се случи не се беше случило, майка ти би страдала жестоко, особено ако е убедена, че е заради нея.

Дано сьстоянието й се стабилизира и подобри, и всичко си дойде на мястото.

Внимание - 6 нови отговора бяха публикувани докато ти пишеше.
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines