Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 13:34:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Hecate - 10.06.2012г.  (Прочетена 90691 пъти)
 
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #180 -: юни 06, 2012, 20:35:21 »

Hecate, спокойно, всичко ще е наред. Сватбения ден е вълшебен, някак си всичките неща се оправят и дреболиите спират да имат значение. Релаксирай  smile
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: юни 06, 2012, 20:35:39 »

Утре ще го пробвам това със сребърната вода good.
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: юни 06, 2012, 20:37:18 »

Благодаря, киви. Опитвам се... наистина ли е толкова вълшебен колкото пишете всички вие  heart Ти още не си доразказала де... Wink
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: юни 06, 2012, 20:38:53 »

Чашите може да ги завиеш с кърпа и така няма да се притесняваш от памука.
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: юни 06, 2012, 21:36:48 »

Hecate повярвай smile това е най- прекрасния ден в живота  girl_in_love ще чакаме с нетърпение да разкажеш за големия ден и тогава да кажеш smile наистина ли е такъв, какъвто всички пишат че е smile
Наследи се на моментите  Dance любов заедно weddingday
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #185 -: юни 07, 2012, 09:00:08 »

Хехехе, най- прекрасният Wink! Просто не знаете, колко по- прекрасни дни ще имате тепърва. Но без съмнение, денят е радостен и с много положителни емоции. Милите погледи и обичта на близките хора наистина те карат да се усмихваш непрекъснато и да се чувстваш специална, дори предварителният план да е тотално променен. Няма лошо да минеш през всичките фази на съмнения и самокритика, тъкмо да си изживяла всичко, а не само да хвърчиш из небесата  Wink. Но както при всяко важно събитие, ден преди него започва да не ти пука. Не се съмнявам, че първите ти постове след сватбата ще са "Искам паааак!"
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: юни 07, 2012, 09:11:41 »

Благодаря и аз не се съмнявам, че ще е искам пааак! От сега се чудя - толкова суетня, а това е само един ден, ще мине ей така... като всички сватби, на които съм била.
Между другото днес официално е денят, в който вече хич не ми се работи /много странно за мен.../, а имам около 5 важни задачи, че и някаква демонстрация на нов юридически софтуеър следобеда, която само ще ме забави. Кумата каца в 14ч и нямам търпение да я видя вечерта. heart
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: юни 07, 2012, 10:26:11 »

Ау, само 3 дни са останали. Пожелавам ти да се насладиш максимално на всеки миг от големия ден, защото наистина минава много бързо!
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #188 -: юни 07, 2012, 15:30:14 »

Още малко остана до големият Ден - всичко ще е шест, ние стискаме палци  yahoo yahoo yahoo
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: юни 07, 2012, 17:53:22 »

Как е настроението,как е хремата,как е херпеса.Айде малко остана.Сигурна съм че всичко ще е наред и после ще има вълнуващ разкази и прекрасни снимки.Оше малко стрес преди купона и после релакс и чак ще се питаш кга мина сватбата и защ тлква нерви изхабих.Ама всеки трябва да мине по пътя.
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: юни 07, 2012, 17:58:21 »

Още съм на работа, няма да видя кумата тази вечер, а утре на голямата лудница... Херпеса е на кори и като сложа червило личи, хремата е по-добре доста, но още е налична. Настроението е добре обаче. Пиша още един иск и тръгвам, нямам търпение. И аз се надявам да Ви зарадвам и с разказ, и с хубави снимки и с положителни впечатления от всичките избори, които сме направили с бъдещия ми съпруг.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: юни 07, 2012, 18:05:54 »

Направили сте най добрия избор ....да сте заедно.Нищо друго няма значение.Важнт е че настроението е на 6.Запази го така.И намери малко време за почивка и за теб.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #192 -: юни 08, 2012, 07:20:56 »

Hecate, подкрепям Гучи с 2 ръце! Направили сте най-добрия избор - да сте заедно, друго няма абсолютно никакво значение!
Вземи си лепенки за херпеси, помагат.
Хремата мина ли?

Колкото за вълшебността на деня - аз не бих казала, че е най-важният ден в живота, но все пак това е един  много много прекрасен ден, с особено приятно настроение, с всички хора, които те обичат до теб, денят, в който стартираш семейството си и денят, който дава начало на поредица от още хубави дни от съвместния ви живот.
 Това е моето мнение, смятам, че всеки има такова по въпроса, но от сърце ти пожелавам за теб твоят сватбен ден да бъде прекрасен, изпълнен с усмивки и сълзи от радост!

Опитай се да си починеш колкото можеш smile
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: юни 08, 2012, 07:49:31 »

Миличка не остана, дано днес и утре успееш да си починеш, а да не е лудница!  blum Релаксирай, защото идва  най-красивият ден в живота ви и да може да го почустваш и изживееш пълноценно! Знам че всичко ще е прекрасно като теб самата, така че просто се отпусни и чакай да се случи, а то минава като миг!
« Последна редакция: юни 08, 2012, 07:51:36 от Christy » Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: юни 08, 2012, 14:05:26 »

Благодаря Ви, момичета!
Туко-що се връщам от маникюр и педикюр. Искам да благодаря от сърце на момичетата от Angel Face Лозенец за всичко, което направиха за мен. Ноктите ми изглеждат по-добре отколкото си представях. Те надали четат тук, но аз им благодарих достатъчно. Ще ги запазя в изненада, ще потърпите още два дни, но от сега се кефя като си представя с какво ще си държа чашата с шампанско!
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines