Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 10:52:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбената темичка на snowy 07.09.2012г.  (Прочетена 46368 пъти)
 
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #180 -: септември 11, 2012, 11:40:36 »

Муунче, признавам си, че украсата я взаимствах от твоята сватба.  blush А за колата си е чиста проба съвпадение. Трябваше да сме с Ауди А6, обаче нещата се объркаха няколко дни преди сватбата и така се оказахме със Ситроен С5  blum
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: септември 11, 2012, 13:04:35 »

Хехе няма проблем, тази украса не съм я измислила аз, попаднах на нея в интернет и си казах "тази ще е!". Нямам намерение да я патентовам(biggrin), още повече ако исках да я крия нямаше да си кача снимките в албума blum А за колата - марката съвпада, но моделът при нас беше С4
С нетърпение чакам другите снимки chee
Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: септември 11, 2012, 13:14:25 »

Украсата е страхотна!  Bravo И аз съм се насочила към подобна, само трябва да измисля с живи или изкуствени рози ...
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #183 -: септември 11, 2012, 14:08:14 »

Иришка, аз бях с изкуствени рози. При този силен вятър, който духаше в петък, не мръднаха. Нямам представа какво би се случило с живи цветя.
Муунче, бях решила да сложа букет цветя на капака, който после да използвам за украса на нашата маса. Но кумовете решиха да посрещат не в града, а на вилата, която е на 20тина километра от града. При този вятър нямам представа как щеше да изглежда букета  tease . Шофьора ми каза, че е свалил украсата от капака, като са отивали да взимат кумовете, точно поради тази причина (много силен вятър) ..
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #184 -: септември 13, 2012, 09:17:05 »

Здравейте, мили дами. Най-накрая успях горе-долу да си събера акъла  tease и да ви разкажа как премина нашия сватбен ден.  heart Все още има доста моменти, които ми се губят, чакам с нетърпение да гледам видеото и да ми се подредят събитията в главата  blum

   Ще започна с деня преди сватбата. Общо взето цял ден тичахме по задачки, чистихме, пореждахме и пазарувахме. Май най-притеснено ми беше дали ще доставят цветята, които исках. На път за маникюристката  MANICURE, минах покрай цветарския магазин и какво щастие  yahoo всичко беше дошло и цветята бяха тези , които исках . Е, тогава момичета, камък ми падна от душата.

По щастливо стечение на обстоятелствата, милото остана да спи вкъщи  pardon. Беше ми много приятно да прекараме последната си ергенска и моминска вечер заедно, сгушени един в друг..  heart
Не си спомням изобщо в колко часа си легнахме, аз до последно надувах балони за украсата вкъщи  blum

На сутринта алармите се включиха точно в 7 часа, двамата се измушихме от леглото, взехме си по един душ и милото тръгна по задачки. Аз започнах да нареждам масите за гостите..... Към 9 и половина се върна да ме вземе и да отидем заедно на фризьор  Makeup  Момчето направи неговата прическа и после се зае с мен.......... В 12 часа бях готова, с рози и було в косите. В таксито шофьора ме гледаше като объл камък и се чудеше как сме се решили на такава стъпка..... Последва едно "бързо" едночасово гримиране, с гримьорката доста си поприказвахме  girl_wink , а при милото вече гостите бяха почнали да се събират.
В нас ме чакаха мама и татко, после дойдоха и моите приятелки. Нещо взеха да се вайкат, че още не съм облечена и ей сега ще дойдат да ме вземат, а аз няма да съм готова, а мен ми е едно такова леко на душата  butterfly Aviator , че изобщо не ми се обличаше.
Следва продължение..........

« Последна редакция: септември 13, 2012, 09:36:31 от snowy » Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: септември 13, 2012, 09:43:13 »

 Girl_hide май всички предната нощ сме надували балони  blum
даваййй нататък деее smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: септември 13, 2012, 10:15:36 »

Иееее chee
Хайде, разказвай нататък... girl_wink
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: септември 13, 2012, 10:27:20 »

Girl_hide май всички предната нощ сме надували балони  blum
даваййй нататък деее smile
аз не  pardon че не мога, едва събирам въздух хахаха но разбрах че милото са оплашили котето си като са пукнали цели три през деня  pardon
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #188 -: септември 13, 2012, 13:15:23 »

Момичета, милото ми купи помпичка за балоните ......... girl_wink Така, че не съм се мъчила много  blum

Да продължа нататък......... Заразих се и аз от нетърпението на приятелките ми и реших да обличам роклята. Две момичета дойдоха да ми помогнат с ципа на роклята и презрамките. Нагласиха ме, помогнаха ми с обувките и отидохме да се покажа на наште...........На мама и се насълзиха очите  cray , че толкова време е чакала да ме види в бяло.... И зачакахме........ Уговорката беше в 3 и половина да дойдат, аз в 3 бях готова............... По едно време чуваме клаксони, моите приятелки се накачулиха на терасата да гледат, а аз нали не мога да изляза, се чудя какво ли става навън..... ohah Но нали съм си любопитна видях отраженията на гостите в прозорците на съседната сграда през прозореца на спалнята look Да ама младоженеца го няма............................. Музикантите чакат долу, гостите му и те, а той някъде по пътя.......... И отдолу приятелите му викат: ми той избяга  Oh my ... ние го разубедихме  beating
След 15-тина минути се чуха пак клаксони, видях и колата........... drive
 Музиката засвири  SERENADE , мен ми се стегна сърцето, насълзиха ми се очите ( е и сега тука подсмърчам, добре че ги няма колегите  blum )
Ох, развълнувах се много.............Ще продължа след мъничко
« Последна редакция: септември 13, 2012, 13:38:00 от snowy » Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: септември 13, 2012, 16:03:09 »

Хехе, милата yea И аз съм голяма ревла и като цяло много емоционална cray
Между другото, ти сигурно си една от малкото булки, които са готови много преди младоженеца да пристигне - обикновено се получава обратното blum
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #190 -: септември 13, 2012, 17:55:30 »

Изведнъж се заблъска на вратата, звънеца звъни, музиката думка в коридора. Приятелките ми казаха: крий се в спалнята  blum Прибрах се в спалнята, обаче надавам по едно ухо какво се случва навън. Пуснаха кумата с букета, видеооператора и фотографа .......... Кумата почна да ме прибулва, тя мята воала, аз го отблъсквам с ръце. И двете си поплакваме  cray .... А на вратата на спалнята вече се блъска, младоженеца не издържа иска да влезе................. Вратата взе да пращи по пантите и май доколкото си спомням сама отключих и го пуснах Wink Прегърна ме и ме изяде с устни  Acquaintance
 Offtopic Ще прекъсна за малко сълзливия си разказ да ви кажа , че взимането ми беше уж предварително уговорено. Предната вечер милото отдели някакви пари и каза, че ще ми уплътнява обувката с тях. Е както се казва парите от единия джоб в другия  Wink Обаче нещо не се бяхме разбрали на коя врата вкъщи ще ги даде  И после се оказа, че са ме купили за 24 лева хихихихи Offtopic
Милото ме изведе от спалнята и влязохме в хола при другите гости. Всички ни поздравиха  hiphip Приятелите му казаха, че уж трудно са го накарали да дойде да ме вземе .  pleasantry
След това закичих кумата, а тя закичи милото, кума и родителите.
 Милото се смили над мен и ми наля едно уиски за кураж. В нас беше пълно с народ; приятели, роднини, музиката, фотото и видеото.....
В някакъв момент милото каза, че трябва да тръгваме за ритуалната зала и татко взе бял кърпичка да ме изведе от нас и да ме предаде на кума.
Излязохме от входа, по терасите бяха накацали съседи и се чудеха коя ли е булката в блока (оказа се че всички са мислили, че сме женени). Татко ме предаде на кума и музикантите засвириха хорце.

След това се качихме в колата, мама хвърли вода пред колата и  RUN към ритуалната зала.



Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #191 -: септември 30, 2012, 19:46:22 »

Здравейте, мацки! Аз малко си зарязах темата, но не предполагах, че ще имаме повече ангажименти , отколкото преди сватбата.   Oh my ... Изпращам ви топли поздрави от Турция и се надявам като се върна да с довърша разказа.   Wink
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: октомври 01, 2012, 09:25:40 »

Приятно прекарване в Турция, а ние ще те чакаме да си довършиш разказа give_rose
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines