Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 07:35:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ПРИНЦЕСКА -19.05.2012г.  (Прочетена 26071 пъти)
 
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: май 20, 2012, 19:59:35 »

Аз също се "нареждам" за линк  blum
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: май 20, 2012, 20:06:54 »

И за мен едно линкче,моля  give_rose
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: май 20, 2012, 20:33:31 »

и за мен един линк ако може
Активен
Diann
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71



« Отговор #63 -: май 20, 2012, 20:43:47 »

Горчиво!  weddingday

Бъдете много влюбени и щастливи!


пп. Извинявам се, че толкова късно се включвам, но пък изчетох всичко на един дъх! И аз като останалите момичета мисля, че всичко звучи много стилно и нежно, а и смело от твоя страна (прическа и грим). Може ли и аз да получа линк, ако не е нахално?  give_rose , Благодаря предварително
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #64 -: май 20, 2012, 22:10:28 »

Може ли и аз да се наредя на опашката за линкче към снимките?
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: май 20, 2012, 23:00:55 »

Ако може линкче и за мен smile
 Бъдете много много щастливи и винаги влюбени  Bravo Bravo
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: май 21, 2012, 07:29:06 »

Честитооооо мила, бъдете много щастливи и влюбениииииии.... и да кажа, че и аз ще се радвам да видя снимки  give_rose
Активен
ПРИНЦЕСКА
Любопитен
*
Публикации: 41



« Отговор #67 -: май 21, 2012, 08:27:44 »

…всичко започна преди 2 години, когато се запознахме. Предложи ми съвсем неочаквано, още в началото на връзката ни. Не се усъмних дори и за миг, че това ще бъде мъжът, който винаги ще обичам…
18.05.2012г. – навечерието преди сватбата ни. Цял ден прекарах с майка ми. Вечерта останах в родния си дом – при нея. Емоцията ме бе завладяла доста силно и не спирах да говоря за сватбата. С майка ми много обичаме да си приказваме, стояхме цяла вечер заедно и си припомняхме разни неща и плачехме… от щастие. „Отивай да си лягаш” – каза ми тя, - „Наспи се хубаво, утре да нямаш тъмни кръгове под очите…”. Легнахме си, но аз цяла вечер не можех да заспя от емоция – просто си лежах и си мислих какви ли не неща… Мислих си как се запознах с Него, за всичко и ми ставаше мило. По едно време получих СМС. Беше от него. Пишеше, че няма търпение да ме види и че е сигурен, че ще съм невероятно красива. След много усилия да спра дейността на мозъчето си успях да заспя.
ЕТО ГО – големият ден настъпи. Отворих очи и се зарадвах, че някак си съм превъртяла минутите на тази дъъъълга и изпълнена със спомени нощ. Станах и отидох в кухнята при майка ми и тя ме приветства, „Ето я булката”  yahoo Беше към 10ч. Закусих редовните мюсли със кисело обезмаслено мляко (да знам, бляк). Отидох да се оправям. Взех си душ и всичко, направих си прическа, гримирах се и беше станало към 13 :30 някъде. Най – близките вече бяха дошли и искаха да ме приветстват, но аз не излизах от стаята си, все имаше какво още да почопля, да направя тук и там.  Към 14:00ч. се чу много шумна музика и аз вече си знаех, че младоженеца идва да си ме прибере. И понеже нямахме бутане на врата и т.н. той просто си влезна и си ме видя. В момента, в който погледите ни се срещнаха изпитах такава силна емоция – той беше много красив, не можех да не се разаплача просто… аз съм много емоционална. Прегърна ме и ми каза много мили неща на уше.  blush Поздравихме се с останалите гости, всичко беше толкова мило. Поседяхме около час и към 15ч. тръгнахме към обредния дом. Подписахме си и нямахме търпение да отидем към църквата, понеже и двамата държим много повече на този ритуал. Трябваше да изчакаме половина час. В 16:00ч. влезнахме и в църквата. Толкова се радвам, че бях избрала точно тази прическата, защото иначе попа щеше да съсипе всеки кок, който бих направила…. С тези корони – мама мия! Мина ритуала и попа ни погледна и каза „Обичайте се млади деца, пожелавам ви много щастие”! С милото се целунахме много леко, само допряхме устни отново. Досега не го бях виждала толкова емоционален.
После имахме 2ч. фотосесия, фотографката много искаше да и отделим повече време за да станат хубави снимки и разнообразни. Нащракахме каквото нащракахме и на връщане попаднахме на една група момчета облечени в парадни сини костюми и тя каза „хващай момента”  - момчетата веднага ме вдигнаха на ръце и направихме много оригинални снимки. Много ми беше срамно, но просто не биваше да изпускам момента  blush diablo
Отидохме в ресторанта към 7ч. приветствахме гостите с напитка и шоуто започна. Много танци цяла вечер. Малките дечица постоянно притичваха през дансинга и бяха много сладки. Гостите бяха много красиви, толквоа красиво допълваха всичко.
Аз съм омъжена за мъжът на живота ми… няма по – голямо щастие от това! Казвам на всички на които им предстои : ))


Изпращам след малко и снимките smile Разказа не е кой знае какво ама не ме бива много в разказването.  give_rose give_rose give_rose Благодаря на всички!
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: май 21, 2012, 08:34:02 »

А не така - разказът ти е страхотен, защото когато човек пише с любов, дори да не е най-добрият писател, емоциите се чувстват, защото всичко е казано от сърце! Много е хубав, била е чудесна сватба!
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: май 21, 2012, 08:44:40 »

ПРИНЦЕСКА, разказът ти е чудесен!!! Стоя на работа и само дето не хлипам, очите ми се пълнят със сълзи cray Много ви се радвам! Любовта струи от вас и всички ние, които четем, я усещаме! heart Бъдете вечно влюбени и винаги заедно! Това е най-великото чувство - ЛЮБОВТА!!! heart
Ще се радвам, ако мога да те зърна като булка give_rose
Активен
lili4ka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: май 21, 2012, 08:45:05 »

Честито и от мен  give_rose обичайте се и бъдете много щастливи................може ли и аз да видя снимките  Curtsey
Активен
ПРИНЦЕСКА
Любопитен
*
Публикации: 41



« Отговор #71 -: май 21, 2012, 08:50:13 »

Благодаря ви момичета, наистина от сърце!  give_rose
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: май 21, 2012, 08:53:18 »

Много хубава булка  good Много сте хубави заедно, браво!
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #73 -: май 21, 2012, 08:56:48 »

Мила, прекрасни сте, а ти си като истинска принцеса smile Разказа ти много ме разчувства и разплака ...Бъдете безмерно щастливи smile
Активен
ПРИНЦЕСКА
Любопитен
*
Публикации: 41



« Отговор #74 -: май 21, 2012, 09:02:28 »

Благодаря момичета  cray blush
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines