Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 13:17:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на lili4ka - 09.06.2012 г.  (Прочетена 35551 пъти)
 
famille
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #45 -: май 18, 2012, 17:52:55 »

Тука е, тука е  Wink ама тия дни бях на работа и нещо не ми остана много време за писане  sad мога да кажа, че относно прическата се успокоих  good изкуствената коса съм я оставила при една приятелка шивачка да ми я нареже на редове и да ми я ушие, и в понеделник си я взимам и съм на пробна  danceg най-накрая..................прическа не съм си избрала, ще я мислим на място  girl_wink

Ъ-ъ, какво?  shok Мале, аз съм много назаднала - нищо не разбрах. girl_impossible Представи си, щом днес си пробих ушите, дъртото магаре.  pardon В тая връзка, много ми харесват обеците, приличат много на първоначалния ми избор.  Wink
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: май 23, 2012, 08:53:46 »

16  дена до  нападението  на  младоженека cap
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: май 23, 2012, 09:29:23 »

Лелее, аз тая темичка съм я пропуснала, а то не останало време до сватбата! smile Доста момичета вече се изпоженихме, как минава времето само...
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: май 23, 2012, 09:37:10 »

Определено,Весе:) Както казах  в  една  др  темичка - Нека  Булки да  валят,а  не  този скапан дъжд angry
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: май 23, 2012, 10:41:23 »

Определено,Весе:) Както казах  в  една  др  темичка - Нека  Булки да  валят,а  не  този скапан дъжд angry
goodpost
И аз много се вълнувам за булките, които ще са предния ден преди мен, заедно ни тресе емоцията.
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: май 23, 2012, 10:58:19 »

Съгласна  съм,треската  наистина  е  жестока,но  пък  чувството  и тъпката да  изживееш  цялото  това  нещо е  неописуемо
Активен
lili4ka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: май 24, 2012, 12:35:14 »

Момичета, наистина остана много малко............не мога да повярвам, че деня наближава  danceg а аз учудващо съм много спокойна  girl_wink остана ни само да направим менюто и да украсим ресторанта предния ден, всичко друго е готово.....всичко върви по план  Wink
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: май 27, 2012, 10:39:53 »

Ихааааааааааа,какво  сте измислили  за  украса?
Активен
lili4ka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: май 28, 2012, 17:52:51 »

Ще има балони с хелии на масите и от тези цветенцата където се правят от балони, по завесите в ресторанта  smile една приятелка ще направи украсата от цветя, на всяка маса ще има по едно букетче, тя ще прави и моя букет, украсата за автомобила, бутониерите, гривните, украсата за халките........абе всичко  girl_wink другата седмица, в сряда, ще ходиме с нея до София да напазаруваме всичко и започваме да ги правим в нас  Wink
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: май 30, 2012, 16:37:15 »

Лиличка честита темичка и от мен smile, чакаме да кажеш резултатите от пазара? Какви цветя мислиш да слагаш за украса по масите? smile
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юни 01, 2012, 15:07:31 »

Започвам  обратното  броене  аз.Стартирам  със  8.... yahoo .........дена  до края...... danceg........и  Лиличка  ще е госпожаааааа Party time Party time Сватбаааа
Активен
lili4ka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юни 03, 2012, 08:26:34 »

още 6 дни................... weddingday нямам търпение............. yahoo за сега съм решила букетчетата за масите да са с орхидеи и рози, дано само на борсата има точно това което искам, ако не ще мислим друг вариант  girl_wink моя букет ще е от орхидеи, в косата ще имам орхидея, абе общо взето всичко ще бъде с орхидеи  bouncinggirl
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юни 03, 2012, 10:46:40 »

Ехааааааааа, орхидеената  сватба  на Лиличка smile  И аз  няма  търпение  вече  да те  видя като  булка
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юни 03, 2012, 21:06:42 »

Много хубаво ще стане с орхидеи, много добър избор си направила, всичко е ще е много красиво smile
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: юни 04, 2012, 13:14:42 »

Дуяичко  сладка,ако не  броим днес  остават  4 дена  danceg ииииииииии............. Сватбаааа weddingday Party time Ооох наистина  нямам  търпение  да покажеш  снимки:) 
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines