Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 04:46:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на lili4ka - 09.06.2012 г.  (Прочетена 33212 пъти)
 
lili4ka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 14, 2012, 13:30:09 »

Здравейте, момичета, ето я и нашата история........... любов заедно

Всичко започна преди 11 години...........
И на 16.07.2011 аз получих годежен пръстен........беше неочаквано и много вълнуващо.....имаше свещи и рози,а моят любим беша на колене пред мен..... heart  от радост и вълнение започнаха да ми капят сълзите........... cray едвам казах "ДА"
Решихме да направим и годеж, той беше на 10.09.2011........остана ни един незабравим спомен....... smile
А сега ни предстои и сватба  Сватбаааа много искахме да бъде на 12.05., но ресторанта, който си бяхме избрали беше зает за тази дата, и не само за тогава, а за целия май и така стана 09.06.  good та сега да ви разкажа как върви и подготовката - първото най-важното и двамата сме облечени - той е с черен костюм, с елек и фишу, и бяла риза, ще кача снимки да ми видите роклята  girl_wink, халките все още ни стават  good, поканите отдавна са ни раздадени, вече получаваме и потвърждения  Wink, днес пристигнаха подавъчетата за гостите, имаме си чаши и свещи (само където още не са ни украсени), книгата за пожелания е на лице.................абе може да се каже, че сме готови с всичко (ще кача снимки на всички работи по-късно)  girl_wink ще си имам две шаферки - тези дни трябва да са готови и техните рокли  smile за сега спирам, че сигурно ви отекчих..........
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 14, 2012, 13:36:20 »

ОООоооооооо  не,ни най малко не  си ме  отегчила:) Даже  исакм  още:)) Колата,украсата,диджей,всичкоо danceg
Активен
lili4ka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 14, 2012, 13:49:13 »

Охооо, миличка, здравей  smile тогава ще попиша още малко  girl_wink с букета, бутониерите, украсата за колата и за ресторанта ще се заеме една приятелка, всичко ще бъде основно с орхидеи....а аз мисля да имам орхидея в коста, ще видим като отида на пробната прическа, тогава ще решим със сигурност  girl_wink а що се отнася до музиката, държах да има и оркестър (понеже народната музика ми е много на сърце), всички се съгласиха с моето мнение и говорихме с един оркестър от Пловдив, а то се оказа, че те си имат и диджей - така, че няма да има сърдити ще има от всичко по-малко  danceg
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 14, 2012, 14:19:12 »

Ехаааааааааа,чак  от  Пловдив:))леле,предчувствам,че ще е  страшно  джумбаре danceg
Тейбълки и номера  ще има ли по масите? Жартиер? А тортата? А аз май много питам Curtsey
Моминско парти  ще има ли:))


 :offtopic:леле  като малките  деца  съм
Активен
lili4ka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 14, 2012, 14:29:28 »

Даааааааааааа, ще има и тейбълки, и номера по масите - аз си ги правя, обещавам, че ще кача снимки girl_wink и жартиер ще има, не може без него  danceg а тортата ще ни я направят в хотела където ще бъде сватбата, имат си сладкарски цех, сега обаче нямам снимки, но след сватбата ще ви я покажа  Wink а още не съм ходила на пробна прическа,  взех си изкуствена коса, сега чакам да ми пристигнат и щипките за нея и съм при фризьорката, че няма време........а не съм и измислила каква точно прическа искам, ужассссс  Girl_hide
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: май 14, 2012, 14:50:52 »

ХА  така е как  без  прическа...хихихи

С  воал ли ще  си  ил  тиара или  диадема?
Защо  ти  е изкуствена  косичка? Да  не си  била и  ти като мен да  си с къса  коса и сега да  ти  трябва още (макар,че  от моите  5  косъма направиха страхотен кок,незнами аз как  стан).
Ша помагаме  с идейки  за прическата danceg

Аз  с нетърпение  чакам  сники  да  вида  всичко pardon
Активен
famille
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #21 -: май 14, 2012, 19:20:30 »

Lili4ka, честито обратно броене!  Bravo Къде ще ви е сватбата, в коя ритуална ще сте, в коя църква? Айде, покажи някоя снимка вече, предлагам да почнеш с роклята.  girl_wink
Активен
lili4ka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 15, 2012, 09:25:01 »

Famille, аз съм от Самоков и ще сме в нашата ритуална зала и в една църква в града, а сватбата ще е в сватбения салон на хотел Самоков, Боровец  girl_wink
Момичета, качих снимки в галерията  smile чакам вашите коментари  Curtsey
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 15, 2012, 09:31:28 »

обувките са едни от моите любимци за сватбени обувки, а шишенцата са много  оригинални- какво има вътре ?  dirol
Активен
lili4ka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 15, 2012, 09:33:42 »

Във всяко шишенце има листче с пожелание.....
Момичета, имам нужда от съвет  nea не знам какво да правя - моя букет ли да хвърля или да имам друг, специално за това  girl_impossible четох доста работи и на места пише, че е хубаво булката да хвърли нейния букет, защото не било хубаво да си го връща вкъщи след сватбата, а пък ми казаха, че една година след сватбата булката трябвало да си хвърли букета в течаща вода............................... вие какво мислите, помагайте......... scratch one-s head
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 15, 2012, 09:38:19 »

аз ще си хвърлям моя букет, само излишни пари и нерви , ако забравя втория. А и по мое лично мнение, булката си има само един букет и целта му е освен да краси, да се хвърли именно той  и да го хване следващата бъдеща булка girl_wink.
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #26 -: май 15, 2012, 09:42:16 »

Аз също ще хвърлям моя си букет. Това за хвърлянето в течаща вода го знам за момичето, което е хванала букета, да го хвърли с река да речем.  smile
Активен
lili4ka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: май 15, 2012, 09:46:20 »

Много ви благодаря момичета, и аз ще направя така, ще хвърля моя букет   girl_wink
Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 15, 2012, 09:48:01 »

Честита тема и от мен, лека предсватбена подготовка и прекрасна сватба ти пожелавам
Относно букета - и аз ще хвърлям моя. Мислех за втори, от тези, които се разпадат на няколко по-малки, но после реших, че това е глупаво и ще си спазя традицията да хвърля моя си букет.
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: май 15, 2012, 09:55:49 »

Хвърлих моя, разбира се. Нали уж момичето, което го хване ще се омъжи скоро, а този букет носен цял ден има някакъв заряд. Какво значи да си извадя резервния и да им го хвърля, пък ще пазя моя, за чий? Няма смисъл  good
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines