Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 05:48:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на cchernata_perlichka - 09.06.2012 г.  (Прочетена 45610 пъти)
 
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #15 -: май 09, 2012, 14:56:41 »

Честита темичка  give_rose с пожелание за спорна подготовка.  yahoo
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #16 -: май 09, 2012, 15:15:09 »

Перличке ,честита темичка и от мен yahoo Вече ти остава само месец до ГОЛЕМИЯ ден и аз с голямо желание ще следя всичко около подготовката за него ,а и след това pardon Пожелавам ти оставащото време да премине безпроблемно и да успееш да се насладиш на всеки един момент give_rose
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 09, 2012, 16:26:35 »

Честита тема и от мен. Пожелавам ти само хубави емоции да споделяш в нея. give_rose
Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 09, 2012, 22:24:44 »

Честита тема! Записвам се и аз да следя как тече подготовката ти! Нека всичко да ти се получава с лекота, бързо да намираш решение на сватбените дилеми и да си в добро настроение през целия месец!
Този костюм както го описа много ми стана интересно да го видя. Дали имаш снимка?
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 10, 2012, 06:46:43 »

Честита темичка  Bravo С интерес ще следя подготовката на сватбената приказка  girl_wink
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: май 10, 2012, 07:01:34 »

Честита темичка, перличке!!!
Когато имаш възможност, може да качиш повече снимки в галерията си-на покани,бутониери...да може да гледаме и да се радваме с теб blum
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 10, 2012, 08:12:09 »

Много благодаря за милите думи  give_rose give_rose give_rose Аз вече съм отпуска, за съжаление имам  да напиша две курсови работи, от които особенно едната ми разказа играта.... Иначе подготовката тече с пълна пара и в мен се надига едно такова странно чувство, може би от много щастие и малко притеснение.... Обещавам малко по-късно да кача снимки и на другите неща в галерията:)
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 10, 2012, 10:59:57 »

Честитооо! Включвам се и аз, за да следя всичко до сватбата!
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 10, 2012, 11:03:01 »

 heart heart heart
Разказвай да минаваме на ново през всичко!!!Желая ти прекрасни последни дни като мома! smile
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 10, 2012, 17:25:23 »

Качих малко снимки от нещицата за сватбата  в галерията  smile smile smile smile
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 10, 2012, 17:31:09 »

Ауу,много ми харесва всичко  Bravo.Свещите, чашите и шампанското са уникални yahoo
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 10, 2012, 17:34:15 »

Много красиви неща си иматее blum а свещите ви са уникални и падаръчетата също smile
Активен
famille
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #27 -: май 10, 2012, 18:03:27 »

Ей, перличке, ще се засечем с теб някъде по улиците, надули клаксоните.  tease И аз съм на 9-ти юни.

Между другото много ми харесват нещицата в бледо лилаво в галерията ти, как хубаво си ги съчетала! Браво!  Bravo

Иначе относно датата - аз горе долу февруари, след като още ноември запазихме в Красно село, ходих да питам дали нямат малко по-късен час свободен (за да не попречим на обичайната литургия в църквата след това). На Пиротска 10 почти ми се изсмяха и казаха, че явно много отдавна сме резервирали, щом имаме такъв хубав час (4.00 рм) на тази толкова заета дата. Така че се пиши и ти късметлийка, че въобще си се класирала февруари!

А сега ти пожелавам бързо-бързо да отметнеш курсовите и да се отдадеш на сладко очакване!  give_rose
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 10, 2012, 18:07:56 »

Мерси много, куклички  give_rose give_rose give_rose
Farmille наистина може да се засечем:)smilesmile Ще е мн хубаво:)smilesmile Пожелавам ти една приказна сватба:)smilesmile Едната курсова днес я метнах  blum blum Утре дано успея и другата и се отдавам на сватбата изцяло. Вие къде ще се венчавате?
И аз много си ги харесвам, бутониерите и свещите са ми най-любими:)smilesmile Чашите са избор на милото  Bravo Bravo
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #29 -: май 10, 2012, 18:28:40 »

Перличке свещите са невероятнииии Bravo Направо си умирам за този цвят girl_wink А и всичко друго е направено и съчетано с много вкус.Дано утре да успееш да приключиш с курсовата работа,за да можеш спокойно да се насладиш на оставащото време преди ГОЛЕМИЯ ден  danceg
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines