Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 10:51:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на cchernata_perlichka - 09.06.2012 г.  (Прочетена 45638 пъти)
 
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: юни 16, 2012, 07:59:55 »

Хихи много хубава снимка, случайно те видях във фейса smile Поздравление за избора на Зевзеците  good много са добри  Wink Надявам се и вие да сте останали доволни от тях  give_rose
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: юни 16, 2012, 08:39:41 »

Да Иренка, много сме доволни от тях. Страхотни са! Аз съм играла с някой от тях в танцов ансалбъл Боговица и са ми много любими smile
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: юни 16, 2012, 18:13:32 »

Момичета започвам с разказчето....
 На 08.06 бях доста спокойна, правих си спрей тен, маникюр. По-късно следобед дойдоха приятели и познати в нас да помагат, кой с каквото може, направихме платата с мезенца, надухме балоните за украсата на двора, украсихме кумовото пиле. И стана време към 22ч. да си закарам Милото към апартамента, че нали не било на хубаво на спим заедно вечерта преди сватбата и да се виждаме на сутринта. След като се прибрах приятелите ме чакаха в нас, сипахме си по едно уиски и от сладки приказки не усетих, че е станало 1 през нощта. Накараха ме да си легна, макар, че въобще не ми се спеше.
 Денят на сватбата....
 Цяла нощ съм спала непробудно, дори не съм си чула телефона и майка ми връхлита в стаята с гръм и вика "Хайде 8.30 е, а от 9 си на прическа" и аз  shok shok shok ставам ставам....един много бърз душ,излизам да тръгвам и гледам в двора пълно с хора и всеки прави нещо...стана ми едно такова миличко cray cray Качих се в колата на приятелка и потеглихме към фризьорката( добре, че е наблизо) и 9.05ч. бяхме там....И се започна един смях, едно сушене, после чудене къде дами е цветенцето с камъни и по едно време ми звъни телефона майка ми отново: "11.15 е, гримьорката трябва да е тук в и половина" хахаах, а аз съм си спокойна, все едно не се омъжвам а просто ще имам гости, абе луда работа... Прибирам се аз и ми се обажда грима: " В задръстване съм, ще се опитам да дойда по най-бързият начин" и тук вече малко се притесних, но поне колата дойде до нас да  вземе букетът, та можах аз да си украся.... След 40 мин. закъснение и гримът беше на лице и се започна, а аз звъня на милото и викам играйте повечко хорца у вас и у кумовете, че не съм готова smile Анжел ми направи страхотен грим и стана време да обличам роклята  yahoo yahoo и тук вече се почувствах по друг начин, стана ми едно странно на коремчето.... Звъня на Милото и викам тръгвайте, че съм готова и нямам търпение...  yahoo Почувствах, че не след 20 мин, а след 5 бяха тук, тупаните биеха, чувах глъчката от двора и сърцето ми заби лудичко.... LOVING И след малко само чух давай обувката, а от там милото стига бе всички пари ми взехте  blum blum Когато влезна в стаята при мен само каза "Красивата ми кукличка" и двамата пуснахме по сълзичка, целувка и се започна закичване, снимки....
След това кума ме изведе и се захванахме на хорца, поздрави с новодошлите гости и неусетно стана 15.00ч., тръгнахме с кумовете на фото сесия и там времето мина като миг...
16.30ч. се венчахме, церемонията в Света Параскева, беше толкова чувствена и истинска. След нея примряли от глад към Малдоналдс и всички ни гледат  shok shok shok и само ни ръкопляскат.... Стана време и за подписа, там също беше много чувствено, особено като длъжностното лице се обърна към родителите.... Така здраво го настъпих, че всички избухнаха в смях... Поздравления и т.н
 После ние отидохме на кафенце, докато гостите се настанят в ресторанта...
 Когато ДЖ ни покани да влезем, беше като в приказка ресторантът беше украсен уникално и всички бяха на крака и ръкопляскаха, свекървата ни захрани, от менчето излезе червеното цвете и казаха, че първата ни рожба ще е момиче (живи и здрави), наздравица с кумовете и аз разбира се първа изпих шампанското и Дж каза че винаги ще съм отгоре хахахах funnytooth funnytooth laugh laugh
 Тържеството откри кума с невероятната си реч, която трогна всички.... И от там се почна една веселба та до 4 сутринта в ресторанта... Имаше игри, видео стената беше най-голямата атракция на нея се въртяха наши снимки от бебета до сега...
 Когато дойде време за жартиера, милото се беше подготвил и заедно с него извади едни огромни бабешки килоти и всички паднаха от funnytooth funnytooth funnytooth laugh laugh. Отчупихме питата по равно, защото много се обичахме, мазахме се с торта и т.н.
Искам пак, но знам че няма. Сега ще си гледаме видеото и ще си спомняме smile
 
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: юни 16, 2012, 18:25:12 »

Искам да благодаря:
 – На родителите за помощта за страхотната сватба
 - На лелите ми, че помагаха за всичко
 - На Фолклорна Формация "Завзеци", без тях нямаше да е същото. Уникални са smile Bravo Bravo
 - На целият персонал и управителя на ресторант "Интервю" за доброто обслужване и вкусната храна
 - На агенцията за украса към ресторанта (забравих й името), за невероятната украса, всичко беше така, както го исках, изпълниха всичките ми капризи.
 - На Анжел Димитрова, за прекрасният грим
 - На Николета от един салон в Обеля за страхотната прическа, която издържа 24 часа.
 – На ДЖ Илиян за уникалният купон
 Съжалявам ако съм пропуснала някой ,не е нарочно  good good
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: юни 16, 2012, 18:54:59 »

 yahoo колко хубаво е било,Перличке .Още веднъж Честито!
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: юни 16, 2012, 20:22:14 »

Много вълнуващ разказ danceg. Много се радвам на младоженци купонджии, издържащи до 3-4 сутринта DANCE
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: юни 16, 2012, 21:26:39 »

Страхотен разказ всичко е било много вълнуващо smile
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: юни 16, 2012, 21:50:22 »

Перличке ,чудесна сватба сте имали.Бъдете живи ,здрави и премного щастливи.

Бих те помолила като модератор мнението и благодарностите ,които си изказала да повториш и в съответните темички.Така ще бъде много полезно за всички бъдещи булки.Предварително благодаря!
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: юни 20, 2012, 22:05:41 »

Момичета оставям ви за малко, отиваме на медено моренце smile smile smile
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: юни 20, 2012, 22:09:00 »

 yahoo Хайде,Перличке да си изкарате страхотно!
п.п.Да знаеш,че ще те чакаме  give_rose
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: юни 21, 2012, 10:23:55 »

Пожелавам ви страхотно медено моренце да си изкарате и внимавайте със слънчевите лъчи, че доста парят blum
Активен
geri_stme
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202


07.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: юни 21, 2012, 10:41:49 »

Страхотен разказ,Перличке smile
Желая Ви винаги,да се обичате така силно и вечно да гори огъня на любовта във вашите сърца heart
Приятно изкарване на меденото моренце smile
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: юни 21, 2012, 10:56:25 »

Страхотен разказ миличка...пожелавам ви едно незабравимо моренце като семейство  give_rose
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: юли 05, 2012, 10:48:32 »

Момичета отново съм тук на линия, свърши меденото моренце, след това малко почивка на една страхотна вила... Милото от днес е на работа, а аз имам още няколко дни. Емоцията от големият ден още ни държи, вече са готови всички материали(видео, снимки), гледаме ги постоянно и мн им се радваме....
Искам отново да се повтори този ден, но няма...Това е един единствен и неповторим ден в живота, затова трябва да му се насладим до край... smile smile smile smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: юли 05, 2012, 14:19:12 »

Добре си ни дошла, перличке give_rose Сигурно сте си прекарали чудесно, така и трябва! Wink
Да, наистина сватбата приключва много бързо и остават красивите спомени... girl_in_love Добре, че има снимки и видео да се връщаме отново към любимия ден Girl_hide
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines