Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 21:09:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на cchernata_perlichka - 09.06.2012 г.  (Прочетена 45615 пъти)
 
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« -: май 09, 2012, 07:55:07 »

Честитооо миличкаа..до твоят голям ден остана само месец...пожелавам ти той да е изпълнен само с положителни емоции и в очекване на големият ден  give_rose give_rose give_rose give_rose


* svatba.JPG (51.98 KB, 512x402 - видяно 3071 пъти.)
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 09, 2012, 07:57:59 »

Миличка честита темичка изпълни я с много емоции и трепети и разказвай до къде сте стигнали с подготовката.
Активен
Graceful
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 67



« Отговор #2 -: май 09, 2012, 08:05:25 »

Добре дошла в твоята лична темичка, която ти пожелавам да напълниш с хубави разкази и снимки. Пожелавам ти приятен един месец до сватбата, ще чакам да се включиш и да споделяш ВСИЧКО  yahoo
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: май 09, 2012, 08:13:13 »

Добро утро момичета... Толкова много се зарадвах като видях темичката направена за мен, че нямам думи да ви опиша... Страхотни сте  give_rose give_rose give_rose

Сега сипвам по едно кафенце за хубавата сутрин, в която приятно ме изненадахте и след малко се включвам с всички подробности smile
« Последна редакция: февруари 23, 2013, 03:39:46 от Teo » Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #4 -: май 09, 2012, 08:45:48 »

Честита темичка, перличке прекрасна give_rose Да я напълниш с хубави емоции и трепетни вълнения около големия ден smile
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 09, 2012, 08:46:59 »

Ето ме отново, готова да разказвам... И така към края на февруари моето момченце съвсем изненадващо и неочаквано ми предложи брак, което предложение приех дори без да се замислям. След няколко дни имахме и дата. Започна едно голямо обикаляне по всички места  в София, които си бяхме харесали и за моя изненада много булки на 9 юни. Записахме граждански брак в 18ч. в Триадица(нямаше по ранен час), венчавка преди това в 16.30ч., накрая всички хубави ресторанти бяха заети, а ние толкова искахме хотел Родина (знам, че е малко соц стил, но с повече украса става страхотен) и най-накрая милото се сети, че има познат, който има ресторант, намери му телефона, звънна и това беше Интервю. Отидохме да се видим, малко лично на мен не ми хареса, че е нисичък, но с украса става светъл и просторен и така и ресторант си имаме.
И така... аз вече имам рокля, обувки, записан час за прическа и грим, остава да реша дали да имам чанта и да си купя бельо. Милото има костюм, взет от последната поправка вчера и страхотен yahoo yahoo, купихме 2 ризи за  всеки случай, остана колан и обувки и той ще е готов. Бутониери за близките, подаръчетата за гостите, късмети за хвърляне, украса за вино, шампанско и бокал всичко е налице.
Засега спирам, за да не ви отегчавам.... Подсещайте ме ако се сетите нещо, защото мен емоцията май почва да ме хваща с пълна пара... не мога да спя, нервничко ми е....
Лек и усмихнат ден от мен на всички.... smile smile smile
Активен
Graceful
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 67



« Отговор #6 -: май 09, 2012, 08:56:54 »

Мила, никой не отегчаваш, това е твоята темичка и много ме радва да чета всичко, което ти се случва или тепърва предстои да се случи. Много сте дейни, толкова работа за толкова кратко време. Браво на вас! Сега можете да си почивате и да си чакате големия ден на спокойствие. Представям си каква еуфория те изпълва отвсякъде. Какъв цвят е костюма на младоженеца? smile
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 09, 2012, 09:08:07 »

Имаме още доста неща да свършим, но все дребнички.... Костюмът е бял, с елек и фишу. Елекът е целият в дребни камъчета, а на фишуто има голям камък. Много си го харесваме, знам че като казвам камъни звучи малко странно, но няма нищо натруфено. Имам снимки на халките, обувките и подобна на моята рокля в галерията.  smile smile smile
Активен
tOnItKaTa
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: май 09, 2012, 09:14:49 »

Честита темичка,мила! Зареди този последен месец преди ГОЛЕМИЯ ДЕН само с хубави и положителни емоции, защото този ден е неповторим и уникален! Wink  CHEERS
Активен
Graceful
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 67



« Отговор #9 -: май 09, 2012, 09:15:02 »

Бял костюм - звучи много добре. Много харесвам бели костюми за пролетно - лятна сватба! Страхотен избор! Роклята е страхотна, много функционален модел - едновременно подчертава талията, но я има и обемната част. Обувките...  Oh my ... откъде ги взе? Много са красиви! Всичко ви е хубаво! Честито и за халките, ние също обмисляхме подобен модел!
Дреболиите ще ги оправите на бърза ръка, сигурна съм, важното е че по - големите неща сте отметнали. Всичко хубаво, мила! Ще ти чета темата с интерес и ще се включвам от време на време, но без да втръсвам. smile
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: май 09, 2012, 09:20:26 »

Tonitkata благодаря smile
 Обувките са от едно магазинче на Дондуков, мисля, че на пликовете пишеше Авеню. Graceful въобще не втръсваш, много ми е приятно даже.
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 09, 2012, 10:34:40 »

Тук даже напредвате с разказите, супер! Честита тема и много положителни емоции в последния оставащ месец.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 09, 2012, 11:40:30 »

cchernata_perlichka, честита темичка!!! Пожелавам ти лека подготовка и организация!!! give_rose Разгледах нещата в галерията ти - много са хубави! heart
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 09, 2012, 13:40:00 »

Перличке,честита темичка @}->--Малко остана до юнската ви лятна приказка,виждам,че сте наперднали с подготовката,успех с оставащите неща!И се наслади на последните ти дни като госпожица,че после....после е още по-хубаво Wink

И обувките,и роклята и халките са страхотни!Да пишеш честичко(,както и на мен преди ми бяха казали),това е твоето сватбено дневниче и след време ще ти е много мило да си го прочетеш smile
Прическа,букетче,грим,спряла ли се на нещо конкретно?
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 09, 2012, 14:54:36 »

Благодаря много на всички за милите думи, прекрасни сте  give_rose give_rose give_rose

Готик букетчето ще го оставя на кумата тя настоява да го купи, аз само казах, че трябва да има лилаво... Прическата мисля "разбъркан" сешоар, както казва моята фризьорка. За грим ще се доверя на Анжел, много ми харесва как работи... искам семпъл грим с ясно подчертани очи...
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines